Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemlehet


nemlehet
őstag

Az összes helyi fesztivál ilyen, főleg aminek úgy egyébként nincs mondjuk 10-20 éves hagyománya. Én már nem is járok ilyesmire, mert mindegyik ugyan olyan. Ugyan az van mindenhol, arany áron, hangyányi adagokban.
Emlékszek a legnagyobb csalódás valamelyik street food fest volt, emlékeim szerint 2000 alatt nem lehetett kaját kapni és a hamburger kb akkora volt mint fél zsömle és a hús még kisebb csak be volt vágva középen és széthúzva, hogy úgy látszódjon, hogy kitölti a zsömlét. A barátnőm pörköltet evett, az is volt vagy 2500 és jóformán egy ilyen műanyag desszertes pohárnyit kapott (olyan 4-5 db hús) és egy kenyérsarkot...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindez az ország egyik legcsóróbb régiójában, ahol a legalacsonyabbak a bérek és az ingatlanárak. A "vizezés" már egyáltalán nem lep meg, a türhőség netovábbja, amikor a beszerzési ár 8x-osán árult sört még fel is vizezik, aligha ezen fog múlni a bögyösmarcsika tittkárnő alkalmazása a főnöknél...

A balatoni árakon szokott kiakadni a magyar, de úgy látszik, Tanya 2-n még ezt is sikerült túlszárnyalni.

(mielőtt valaki sértésnek venné, részben békésből származom, ismerem a környéket)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) joghurt válasza t72killer (#2) üzenetére


joghurt
addikt

Nyárra Gyula félig románná válik, amúgy is lehúzós turistaközpont (a fürdőben sem két fillérért mérik ugyanezt).

A tej élet, erő, egészség.

(#4) guftabi96


guftabi96
addikt

Gondolkoztunk mi is, hogy el kéne menni, de végül le lett szavazva a terv. Ahogy látom nem veszítettünk semmit.
"Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy jól megkérték az árát a standoknak is."
Na igen. A kolbászfesztiválon is brutális helypénzeket kérnek az árusoktól. Egy átlagos 4 tagú megyei családnak anyagilag nagyon megterhelő tud lenni egy nap ott. Tényleg elképesztő árak vannak.
Engem speciel nem érint, a szervezőknek kellene nekem fizetniük, hogy én oda elmenjek :DDD

#KeepFightingMichael

(#5) t72killer válasza guftabi96 (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó kérdés, hogy végül hol landol a pénz. Az árus perkálja a vastag helypénzt, a helypénzt beszedő szervező pedig a zenekaroknak és a színpadépítőknek tejel keményen. Valszleg az van, hogy mindenki összeszedi a jó kis "Európai szintű bevételét", miközben a kordonon túl élő lakosság családonként havi netto 150eFt-ból tengődik.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) mickemoto


mickemoto
őstag

Cirkuszt a népnek ha már kenyeret nem adnak.Eu-s árakon és balkáni színvonalon.

(#7) MineFox54


MineFox54
őstag

Hangilag -> A 'csapdával saját keverős jár, így ez gyakorlatilag teljesen a zenekar sara. A szolgáltató egyébként a Szatyi Stage Team, a keverős Karsai Krisztián a TCS-nél.

(#8) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Azok a régi szép idők, amikor még nem volt kerítés sem, csak szimplán megérkeztél a bringával, lelkatoltad a gyermek otthon mellé, lepacsiztál a barátokkal és egész nap (du. - estig) ott voltál :( :O

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.