Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Döglött Róka válasza quailstorm (#450) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha nagyon nem erdekel, minek reagalsz?:)

"PC sose a kompromisszumokról szólt csak ha csóró voltál. Konzolon legalább mindenkinek egyformán szar." DirectX, PhysX,Opengl sorolhatnank....

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#452) Loha válasza dabadab (#442) üzenetére


Loha
veterán

a kozos cimteru CPU+GPU tenyleg kulonbozik az PC-tol. Mondjuk pont emiatt teljesen biztos, hogy meg fognak tudni faragni a sebessegen.

A közös címtértől én nem várnék semmilyen gyorsulást, mert lassabb mint külön memória területet rendelni a CPU-hoz és GPU-hoz.

Oles Shishkovstov (Metro Redux):
The problem with unified memory is memory coherence. Even on consoles, where we see highly integrated SoCs (system on chips), we have the option to map the memory addresses ranges basically 'for CPU', 'for GPU' and 'fully coherent'. And being fully coherent is really not that useful as it wastes performance.

(#453) Abu85 válasza Loha (#452) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez azért eléggé általános megfogalmazás. Ha hülye a fejlesztő és az egészet koherensre rendeli persze, hogy lassabb. De ki mondta, hogy ezt így érdemes csinálni. Lehet egy koherens és egy nem koherens terület is. Rengeteg aktuális Sony fejlesztés épül erre. Az, hogy egy multiplatform címekben gondolkodó fejlesztő nem tud specifikus működésre dolgozni, mert nem futna PC-n, még nem jelenti azt, hogy a Sony stúdiói nem fognak erre menni, mert nekik eleve lényegtelen, hogy fut-e a koncepciójuk PC-n. Úgy sem lesz PC-s port.

Ez persze extrém minőségkülönbséget okoz majd a multiplatform és a konzol exkluzív játékok között, de ma ezzel együtt kell élni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#454) Loha válasza Abu85 (#453) üzenetére


Loha
veterán

Szerintem pedig nagyon konkrét megfogalmazás, ezért teljesen felesleges is belekezdened a források nélküli megmagyarázásba.

(#455) quailstorm válasza Döglött Róka (#451) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen és ezzel mit akarsz? Elárulom, hogy van sok konzolos játék, ami ugyanúgy limitált API-t használ...
Csak PC-n 200-250k-ból kihozol egy PC-t, ami legalább 2 évig problémamentesen kiszolgál.
Már majdnem 3,5 éve, hogy haver megvette az i7-2600+Radeon6970 kombót, mert kihajított az XBOX360-ra több mint 100k-t, és a játékait meg tudja számolni a két kezén, live meg sose volt. Azt megunta hogy amúgy PC-ből meg csak egy LGA775 celeron+7600GT volt...

(#456) Abu85 válasza Loha (#454) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mi a konkrét? Például ő hány CPU round tripet tervez a készülő játékába? Mert ha egyet sem, akkor neki nem éri meg. De miért gondolnánk azt, hogy más ugyanígy gondolkodik? Okkal kérték a fejlesztők ezt, és az az ok az előnyök kihasználása. Ha ő nem kérte, akkor ne használja. Semmi gond. Viszont leszűkítette a piac nézeteit a sajátjára.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#457) Döglött Róka válasza quailstorm (#455) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Engem 4 eve szolgal a 70 rongyert vett 360, ha lecserelem One-ra 150ert az ki fog szolgalni 6 evig. Na most akkor mivan?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#458) quailstorm válasza Döglött Róka (#457) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Játék ára? 5 játéknál már többnél tartott mint a konzol :U

(#459) BoneDragon válasza quailstorm (#455) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én 150-ből kihoztam és 4 évig tuti nem kell nyúlni hozzá, max a saját hülyeségem miatt lesz cserélve 1-2 dolog. De igen, ha a konzolhoz játékot akar az ember, akkor az 18-20k/játék. Na már most ha nem csak 2-3db-t veszel évente hanem 5-6-t, akkor már majdnem összerakhatnál még 1 gépet. Ha ezt levetítjük 4 évre, akkor hol is éri meg jobban a konzol? Sehol!! Mivel dupla áron vannak a játékok... Ráadásul abból a pénzből 4 év múva megint vehetsz egy csúcs gépet, amit konzol játékra költenél... De nembaj 4 év múlva ott lesz a konzolnak a 720p 30fps-el, mert az menőbb az ágyból, nagy képernyős tévéről... Ja hogy ezt pc-vel is lehet? No komment, agy mosott konzolbanda. :)

(#460) Döglött Róka válasza quailstorm (#458) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kulfoldrol veszed/Live learazasok. Nem csak a steam letezik. De valoban, itthon k draga egy jatek.

De hosszutavon ugyanott van a ketto, amit elkoltesz HW-ra, OS-re, a masik oldalon elkoltod jatekra. De ezt ne itt, mar unalomig leragott csont. Te megrogzott pc user vagy, ok felfogtam, ettol meg nem kell fikazni a konzolt, mert erosen kognitiv disszonanciaba csap at.:)

BoneDragon: Hopp a master race hozzaszolt.:)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#461) quailstorm válasza Döglött Róka (#460) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Arcade verziója van, szóval a liveról HDD-re nem ment volna.

Te hoztad fel hogy a gép limitált. Én meg mutatom hogy annyira limitált mint a pénztárcád. Egyébként meg a konzol se olcsó. De cserébe Xbox Oneon sose fogod 1080p-ben nyomni a BF4-et. A következőre meg nem jön ki, hogy akkor vidd ki mikor hibátlanul elviszi egy gép. Ilyenkor meg PC-n már olcsó (meg retro).

[ Szerkesztve ]

(#462) Döglött Róka válasza quailstorm (#461) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Meg is erdemli akkor.

"Meg a bunkó fajtádat. Húzzál innen." - Csak semmi szemelyeskedes ha lehet.

"De cserébe Xbox Oneon sose fogod 1080p-ben nyomni a BF4-et. A következőre meg nem jön ki, hogy akkor vidd ki mikor hibátlanul elviszi egy gép." - Ha neked 1080 sornyi pixel a hibatlan jatek akkor boldog pixelszamolast, imadom az ilyen hozzaallast, szarunk a jatekra csak a pixelek szamitanak:D

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#463) quailstorm válasza Döglött Róka (#462) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Meg a bunkó fajtádat. Húzzál innen.

(#464) mzso válasza quailstorm (#444) üzenetére


mzso
veterán

"Közös címteret majd később meg lehet valósítani PC-nél"
Már meg van, csak vegyél AMD APU-t. Mondjuk programozni, kihasználni nem tudod. De a lényegen nem változtat.

(#465) quailstorm válasza mzso (#464) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Na ez az. Hiába veszed meg az A8-at meg az A10-et ha még nincs mire használni.

(#466) SchumiBácsi válasza Döglött Róka (#460) üzenetére

Azaz töltögessél mindent kintről úgy is jön a Netadó ;] Meg méteres kép átlón nézzél 900 sort elmosatva 30fps-el, de legalább a textúrák HD-k lesznek :C

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#467) Menthirist válasza SchumiBácsi (#466) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem értem mit nem értetek. Régebben élveztük a játékokat 320x240-ben is, meg elég volt a Hercules-emen is a 720x348 felbontás 2 szín mellett (a 720 több volt mint a végéaaaaa :D), nem is értem miért kellene ma annál több

sarcasm off

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#468) nakos1212 válasza Menthirist (#467) üzenetére


nakos1212
senior tag

azt nem értem, hogy anno ha a Doom csak 16 fps-el ment valaki szar 386-osán, akkor is kitolta, mert látta, hogy szaggat,de pont leszarta.

(#469) quailstorm válasza nakos1212 (#468) üzenetére


quailstorm
nagyúr

És te ezt akarod vissza? 120 ezres konzol meg 18 ezres játékárért?
Mert így a csórók játszanak warezjátékkal a 8éves PC-n. Több mint a semmi, de nagyon rossz. Több játékot kivittem újra hang és videocucc upgrade után, mert nem szenvedés volt, és kinézett valahogy.

(#470) rviktor25 válasza quailstorm (#469) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Ezt most úgy mondtad mintha a csodálatos országunkban csak a csórók warezolnának.
Szívesen néznék róla egy valós statisztikát, h hány százakhoz tartozok akár csak azzal, h eredeti windózom van :)
Azt már ne is nézzük, h hány százalékhoz tartozok a "nem játszott warez játékkal legalább 3 éve" kategóriában, pedig közel sem tartozok a gazdag rétegbe.

Chiwasuu!!!

(#471) quailstorm válasza rviktor25 (#470) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De a csóró az csak warezol. Addig egy darab eredeti játékom nem volt amíg meg nem tudtam fizetni a rendesebb gépet is.
De nem ez a lényeg, ne ebbe köss bele, a lényeget lássad.

(#472) nakos1212 válasza quailstorm (#469) üzenetére


nakos1212
senior tag

nem akarom vissza, de látod, ha kifejezetten jó játék lenne, elviselnéd a szaggatást.
értem, hogy te a pénzedért fhd 60 fps-t akarsz, de ez nem rajtad múlik, hanem a fejlesztőkön, és a hardveren, amit drágán megveszel.

(#473) quailstorm válasza nakos1212 (#472) üzenetére


quailstorm
nagyúr

el is viseltem, és most azt mondom soha többé
soha többé Quake 3 640x480 15FPS
soha többé Half-Life 2 1152x864 15FPS
soha többé Mortyr 2 5FPS
inkább csinálok valami mást ha csak így menne...

a végére meg annyit tudok mondani: vagy nem veszek meg
de ahhoz úgyis elegen megveszik hogy ne kelljen változtatni semmit a szoftvergyártóknak

Asphalt8-nál is ez van. Mindenki sír hogy így a drága booster, úgy a 20 ezer forintos autó (igen ennyire drágák), de akkor én meg azt kérdem minek veszi meg?

de asszem ebbe a topicba többet már nem írok

ijesztő mennyire sokan szeretik a laggot, szinte ráfüggtetek már :(

(#474) Menthirist


Menthirist
veterán

Mellesleg a nagyon régi játékoknál nem volt az, annyi féle gép lett volna, hogy játszhatatlanul lassú lett volna. Ha ki volt írva hogy minimum gépigény 386, akkor 286-on nem indult el, 386-ból meg mindenkinek ugynaz az 1-2 fajtája volt azokon szépen ment, ahogy a fejlesztő kitalálta, minden további gépen vagy ugyanolyan szépen ment (ha jól volt megírva), vagy játszhatatlanul gyorssá vált (mert a sebességhez sync-elte a játékmenetet, ergo folyamatos mozgás mellé túl gyors játékmenet párosult, ami programozási hiba)
Tehát régen elég ritka volt az, hogy a játék elinduljon, de konkrétan akadjon ahol más gépen nem, mert nem voltak annyiféle gépek a piacon. Voltak akiknél el sem indult, voltak akiknek az igényelt gépe volt, és volt pár gazdag akinek ennél gyorsabb (mármint akkor, mert később persze mindenki megvehette olcsóbban). Persze később, ahogy gyorsult az ipar fejlődése és jöttek a 3d kártyák, előjöttek az első akadós játékok, hisz egy Trio3D nem tudott olyan gyors lenni mint egy Geforce 256, de a tudása megvolt ahhoz, hogy elindítsa a játékokat.

Most ha azt mondják a minimum gépigény 2,5-es 2 magos proci meg GTX660, attól még lehet hogy valakinek 8 magos 4.4-re húzott i7-e van 3db 290X-el. És szerintetek rendben van, ebben az esetben force limitáljuk a sebességet a minimumra, és ne engedjük meg annak akinek erősebb gépe van, hogy gyorsabbra váltson, mondván a 30-nak mindenkinek elég kell hogy legyen...

Ezt talán hadd döntsék már el az emberek.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#475) SchumiBácsi válasza nakos1212 (#468) üzenetére

És mekkora képátlón, te nagyokos?
Annak idején teleházban 14" colos képátlón ment a Quake2 30-40fps-el 800*600-ban és buli volt. Hasonló folytonosságot és képpontméretet egy 24" képátlónál kb. 1600×1200 és 60fps-t kell nyomni, és még szó se volt a 27-30" és a felett rétegről.

De mondom, játszatok projektorral 2méteres képátlón most már 16fps-t, félmilliós PC-n.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#476) Menthirist válasza SchumiBácsi (#475) üzenetére


Menthirist
veterán

Meg lett mondva. Elég a 15 fps és a 320x240 is. Pont. :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#477) nakos1212 válasza Menthirist (#476) üzenetére


nakos1212
senior tag

nem lett megmondva semmi, annyit mondtam, hogyha a a játék kifejezetten jó lenne és lekötne, akkor nem fps és pixel számlálásra vernétek el az időt.

(#478) Döglött Róka válasza Menthirist (#476) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tenyleg? Ki mondta?

nakos1212: A master race FPS-ben es felbontasban keresi az onigazolast, hogy miert is vett megint uj videokartyat. Ha egy jatekban limit van, az onigazolasnak annyi.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#479) SchumiBácsi válasza nakos1212 (#477) üzenetére

Egy játék csak akkor lehet jó, ha tükörsimán fut...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#480) Menthirist válasza nakos1212 (#477) üzenetére


Menthirist
veterán

aha, akkor ha most elédraknék egy autóversenyt, ami 320x240 és 15 fps, azt élveznéd? Na, konzolon, tudod... Elvégre csak jó játéknak kell lennie. Az amőba pl elég jó játék :) Vagy a tetris :) Vagy megint eléd tehetjük az eredeti Elite-et...

Tudod anno a a neves játékok igenis pofásan néztek ki az akkori lehetőségekhez képest, amellett hogy jók voltak. Sosem volt elhanyagolható tényező a grafika és a megfelelő sebesség a "jó játék" kitételhez. A Warcraft 1, Starcraft, Doom, Quake... mind mind a maga idején igencsak szép játéknak számított. Manapság sem elhanyagolható tényező a grafika. Persze csak szép játék még nem lesz jó is a jó grafikától, de ne vitassuk már el a fontosságát. Pláne ha mesterségesen korlátozzák is mondvacsinált okok miatt.

Megint ott tartunk, hogy örülök hogy neked elég a 30 fps, sőt a hozzád hasonlóknak már 5 éve is az volt a mantrája hogy "ennél jobb grafika már nem kell". Én viszont szeretem a fejlődést, leteszem ugyanazt a pénzt amit te, úgyhogy nekem ne kössék meg a kezem, hogy márpedig csak ennyit kapsz és kész, mert limitálunk. Aztán meg modderek kellenek, hogy feloldjanak olyan korlátokat, mint az FF13 720p limitje, vagy WD-ben olyan effektek, amik nem veszik különösebben vissza a sebességet, de mégis szebbé teszik.

Döglött Róka: ezt szép szóhasználattal már válaszra sem lehet méltatni. Úgyhogy nem is mondok erre semmit, azt hiszem már megfelelően bemutattad magad így is a tömegnek.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#481) quailstorm válasza Menthirist (#480) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De amúgy tök igazuk van, minek cseréltem le az FX5200-at? :DDD Elindult rajta a DOOM3 meg a Far Cry :DDD
Csak messzire nem jutottam vele.

A legrosszabb Mortyr 2+Intel Extreme graphics 2 élményem az 5FPS-sel, még még nagyon kölyökkoromban volt. Nem tudtam mi az a lag, azt hittem ez ilyen, próbáltam élvezni. Aztán leginkább szétvertem mindent magam körül mert nem nagyon ment. Utólag évekkel később, mikor meglett a 4200ti jöttem rá, hogy a játék nem csak menő a haverok közt, meg divat, hanem lehet szórakoztató, vagy lehet tartalma (Half-Life mint első komoly címem). Aztán azzal vittem ki a HL2-őt is, ami nem volt jó, de azért a Mortyros szenvedést nem közelítette meg. Más meg nem volt.

(#482) Menthirist válasza SchumiBácsi (#479) üzenetére


Menthirist
veterán

Egyszerű... Eléjük kell rakni egy jó játékot, pl a Last of Us-t. Vegyük vissza a grafikát 320x240-re és fusson 15 fps-sel. Egyből meglátnánk hogy ugyanolyan jónak tartanák-e vagy sem. Az ő elméletük szerint igen, mert egy jó játék nem ettől válik jóvá. Szerintem nem élveznék annyira. Sőt, maradjon a felbontás, a sebességet elég visszavenni.

A LoU next gen változatában lehet állítani 60 fps-re a játékot, mindamellett hogy a felbontás is 720p-ről felment 1080p-re. A játékosok túlnyomó része azt mondta, 60 fps-sel még jobb. Akkor hogy is van ez, hogy elég a 30?

How it feels to play The Last of Us Remastered in 1080p/60fps

"The jump from 720p (PS3) to native 1080p (PS4) gives the visuals a major shot in the arm. The crisp new presentation banishes those nasty jaggies to the margins, while higher resolution environment textures adorn the lovingly crafted post-apocalyptic environments."

"The gameplay remains unchanged, though the higher framerate does lend a feeling of increased responsiveness."

De nézd meg a többi véleményt. Az általam olvasottaknak a többségében az embereknek esze ágában sincs visszalockolni 30-ra.

Once you play The Last of Us: Remastered at 60fps, you’ll never go back

Escapist: "Going from sixty to thirty makes for a noticeably inferior experience, and while I can play a 30fps game on its own, it’s impossible for me to go so quickly from double the frames to half.”

GameInformer: " Looking at the two versions side by side, it’s remarkable how much smoother and crisper this new version is. Scanning the environment for clues or lining up crucial headshots feels silky smooth compared to the original (though you can still lock in Remastered’s framerate at 30 frames-per-second if you’re a crazy person).”

IGN: "“It’s hard to explain how much of a difference the 30-to-60 transition makes until you see it for yourself; the PS3 original frankly looks a bit choppy by comparison.”"

De biztos mindenki náluk master race, mi?

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#483) nakos1212 válasza Menthirist (#482) üzenetére


nakos1212
senior tag

Kiforgatod a szavaimat.
egy jó játékot nyilván élvezhetőbb nagyobb felbontásban és fps-ben játszani mint 320x240 15 fps, viszont a topik arról szól hogy 60 helyett 30 fps van, ez egy ilyen lopakodós játék, nem aréna fps, szóval bőven elég a 30.
Lehet,hogy nem tükörsima egyeseknek, de folyamatos.
Honnan tudod egyébként, hogy nekem jó a 320x240 15 fps?
Előbb mondtam, hogy az emberkének a szarabb 386-osán 15 fps-el ment a doom zavarta, de végigtolta és élvezte. Most meg azon akadunk fel hogy 900p/30fps 1080/60fps helyett?
Az 180 pixel, az semmi, lóf@sz. a 30 fps-t meg lehet hogy látod, főleg amikor 60-ról 30-ra csökken,de nem zavaró.
Ez a hozzád hasonlóak duma meg egyenesen sértő.

[ Szerkesztve ]

(#484) SchumiBácsi válasza nakos1212 (#483) üzenetére

Ezt a 180sor semmi/lófütyi, mond el azoknak akiknek 1080 vagy 1200 soros monitorjuk van, holott köztudott hogy a nem natív bontás eléggé minőségromboló.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#485) nakos1212 válasza SchumiBácsi (#484) üzenetére


nakos1212
senior tag

bocsi igen, 180 sor.

(#486) DigitXT válasza nakos1212 (#485) üzenetére


DigitXT
félisten

Láttál már Full HD TV-n mondjuk PC-s Windows asztalt natív felbontásban, azaz 1920x1080-ban? Próbáld ki ugyanezt "900p"-ben, és sírj...:O (Amúgy fogalmam sincs, hogy ez a kis butítás honnan jön, és ha annyira lóf*sz, akkor miért is van szükség rá...:F) Hasznos infó: 1:1 pixel mapping, amikor nincs szarrá mosva minden a képernyőn.:K Ami egy 1 pixeles csík lenne eredetileg, az egy 1 pixeles csík lesz, és nem egy össze-vissza simított, kettő fizikai pixel közé interpolált förmedvény. Na. Pont ennyire szuper "csak egy picit" visszavenni a felbontásból.:U

Btw. nem értem az egészet: az szerintem itt senkit nem zavar, hogy konzolon nem fog rendesen futni a játék. Ennyit tud a vas, megértettük.:R Ami a vérlázító az egészben, hogy ezek után a "konzolosok" meg akarják magyarázni nagy mellénnyel a "PC-seknek", hogy bizony, hiába van (vagy lesz idővel) nekik sokkal, de sokkal erősebb hardverük, ami röhögve vinné a natív felbontást (akár Full HD fölött) 60 fps mellett, akkor is ugyanazt kell nézniük, mert... Mert csak. Mert ha rókicának jó, akkor mindenkinek legyen jó. Nos, ha valami önigazolás, akkor az ez: aki egy XBox360-on képzeli el az életét, és megmagyarázza, hogy ő már megszokta, hogy olyan, amilyen. Oké. Megszokta. Értettük. Akkor most az is szokja meg, aki mást szokott meg? Kabaré ez a topik.:))

Szerk: miközben meg kijött a hír, hogy az ajánlott gépigény a GTX780!:C Mihez? 30 fps-hez? 640x480-ban? Ne kössünk mindjárt belőle kettőt SLI-be?:D

[ Szerkesztve ]

(#487) SchumiBácsi válasza DigitXT (#486) üzenetére

Kettő nem elég... a biztonság kedvéért Quad SLI ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#488) rviktor25 válasza SchumiBácsi (#487) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Én meg még azt hittem, h sikerült egy elég erős gépet összedobnom, amivel legalább FHD-n elleszek egy ideig xD

Chiwasuu!!!

(#489) #67688960 válasza nakos1212 (#483) üzenetére


#67688960
törölt tag

szerintem
az újdonság varázsa, és a nincs ló jó a szamár is dolog miatt(ha ezt érted) szenved az ember csak alacsony fps-el
aztán ez elmúlik, idővel igényesebb lesz, és pl.: csak azért mert kijött a gta28 már lehet hogy nem hozza annyira lázba hogy alacsony frame okádék beállítással nyomja végig, ha nem megy egy normális minőségben akkor nem fog öt percig sem szenvedni miatta
főleg ha az ember szeret egy játékot akkor inkább a felbontást is visszaveszi csak hogy élvezhető legyen mert még úgy is jobb ha csúnya de szépen fut

konzol meg más világ ott nem szenved senki a szar oprendszer és vagy szar driverek és egyebek kénye kedvétől
ha akar játszani bekapcsolja, játszik, kikapcsolja
nincs random pillanat mindjárt, a francba, mégse, á valami nem jó, á akkor most mi van, na jó inkább újrateszem, meg ilyenek, persze már jobb a helyzet mint régen de azért van szívás még, talán a win16 tuti jó lesz ;]

amúgy biztos azt tanulták ők is régen hogy 24 képet másodpercenként már folyamatosnak lát az agy
de régen pl. a föld tányér alakú volt :D legalábbis úgy tudták

[ Szerkesztve ]

(#490) ZeroCaptan


ZeroCaptan
tag

Na igen, az Ubisoft játékaiban mindig is jelent volt a 30 fps, persze nem mindben, csak a Prince of Persiakban meg az Assasins Creedekben, tökmind1 úgyis sz*r mind2 játék szerintem...

NHL, NBA, Soccer

(#491) SchumiBácsi válasza ZeroCaptan (#490) üzenetére

Far Cry 3-ban is van egy "fps felező" opció, bárki kipróbálhatja már most hogy mi a különbség 30 és 60fps közt. Netán valakinek 120Hz monitorja van akkor a 60 és 120fps közötti különbséget is meglesheti.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#492) trufa12


trufa12
addikt

már a felbontás sem számít :D

Az ubinál tényleg elgurulhatott valami...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#493) HussarF válasza trufa12 (#492) üzenetére


HussarF
addikt

Lol, ez mi már?? Nem hiába mondom, hogy ezek már az EA-nál is rég lejjebb vannak...
Nem adnék pénzt Ubisoft játékért, az biztos. (Esetemben ez azt is jeelnti, hogy nem fogok vele játszani, virágboltban nem "vásárolok")

(#494) trufa12 válasza HussarF (#493) üzenetére


trufa12
addikt

Hát hogy ők snessel játszanak :D ezt kiszúrtam aztán hogy az is kúl(cool) :D aztán mit számít a felbontás :D

majd nyomatom akkor 640 be :D 30 fps -el , a majd 400 ezres pc-m meg eladom és veszek egy AGP-s pc-t ennyi. :R

konktértan az alaplapom árából 2 jó agp-s gép kijön :D hát még mennyi SNESS

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#495) kikikirly válasza Griff55 (#17) üzenetére


kikikirly
senior tag

Nem csoda hogy sokak nem látják a különbséget.Javítsatok ki ha tévedek de PS3 XB360 HD 30 FPS korláttal volt!Megjegyzem nekem is siokáig gyenge gépem volt és nem tűnt fel a 30VS60 FPS különbség,valszeg mert soha nem volt 60 FPS-em,hurráá. :D Mostmár van,de nekem se első héten tűnt fel a különbség hanem egy hónap után.Szóval ez lehet a magyarázat.

(#496) Menthirist válasza Abu85 (#21) üzenetére


Menthirist
veterán

"Azt is tudni, hogy a Frostbite 3, vagy a Chrome Engine 6 mindkét konzolon az alacsony szintű eléréssel dolgozik, vagyis nem meglepő, hogy a Battlefield Hardline és a Dying Light esetében a béta verziójú programok képesek a Full HD-s minőségre 60 képkocka/másodperces tempóval."

"Menni fog. Már a mostani béta kód fut 60 fps-sel PS4-en Full HD-ben. Xbox One-on ment 900p-ben. Az Xbox One is menni fog nekik, mert az XDK már sokkal gyorsabb, mint egy éve."

Aztán meg
https://www.youtube.com/watch?v=pK7OoZlQrf4

A Hardline ugyan 60 fps, de 900p illetve 720p.

Néha jó megnézni, mi maradt a régi állítások igazságából.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.