Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#448) ShiTmano válasza gbors (#445) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

"Rendben. Meghajlok az észérvek előtt ;]"

Véletlenül se zavarjon, hogy "csak" 14 sorban részleteztem, hogy miért marhaság amit mondasz. Persze könnyebb kiragadni egy mondatot... :W

Már jópáran írták előttem, hogy szó sincs szerencséről. A szerencséhez "véletlen" eseményre van szükség, amihez a résztvevőknek -jelen esetben a vállalat(ok)nak- semmi ráhatása/köze nincs. Amit írtam pl. természeti katasztrófa, hirtelen világválság, bejön a ruletten a piros, nyersz a lottón, atomkatasztrófa a közelben, terrorcselekmény(RAMgyártóknál áramszünet :U ) stb. Amit te idézel elő tervezetten abban mi a szerencse??? Nem erősödött az NV csúcskategóriája pl: 45%-ot csak 38-at (csak írtam egy random értéket, mielőtt ebbe is belekötsz). Ennyi jött ki a gyártástechnológiából meg az architektúrából. AMD meg erősödött 100%-ot, mert jócskán el volt maradva a csúcstól és neki annyi jött ki a saját archból. Az NV kiszámolta, hogy mennyi mag kell, hogy elérjenek bizonyos teljesítményt, figyelembe véve a Samsung 8 nm node tulajdonságait/határait. Mikor (a konzolok adatai alapján) megtudták, hogy AMD feljön a nyakukra, akkor önkényesen megemelték a frekvenciákat és előbbre hozták a startot. Meglett az eredménye. Hasonló tulajdonságú nodon, hasonló eredményt értek el. Semmi rendkívüli dolog nem történt. Vagy esetleg az meglepetés, hogy nem előzi meg a Radeonokat 50%-al legalább?!

Ha reagálsz, akkor ne az utolsó mondatomat ragadd ki. Köszi!

Szerencsére mondok még egy példát. Tegnap kidőlt a cégnél egy nagy fa. Úgy, hogy a két vastag ága pont közrevette a kerítést/kaput. Két hatalmas ág kb egy-egy méterre volt a kerítéssel párhuzamosan, mindkét oldalt. Gyakorlatilag semmi sem szenvedett kárt. Még a villanyvezetéket sem tépte le, csak picit beleakadt. Na ott szerencséje volt a főnökömnek.

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.