Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Èn mèg èlveznèm is. Bevinnèm az egyik laptopomat, agyig rakva játèkkal, azt mindenki bek*ph*ss* :DD

(#2) Vakegérke válasza bacsis (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

No ezt nevezem pozitív hozzáállásnak :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Narxis válasza bacsis (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ennyi. :C

Thanos was right.

(#4) Vakegérke válasza Narxis (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ennyi, de a pörgős élethez szokott celebek vajon meddig bírják?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) speter33


speter33
aktív tag

Atyaég, ennyire nincs munkájuk ezeknek a senkiháziaknak?
Mondjuk eddig sem volt...
Megint egy értelemes, ismeretterjesztő, hiánypótló műsor ;]
Tökéletes példa a mostani fiataloknak :C ​​​​​​​​​​​:nagylol:
Agysorvasztás ezerrel :U

[ Szerkesztve ]

(#6) Noukoum


Noukoum
veterán

És ilyenekre van igény.. De sajnos nem csak a tv-ben megy a szenny, hanem már a neten is.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

"hírességek" :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#8) ncc1701


ncc1701
veterán

Kialudnám magam, oszt nekem vége is lenne a játéknak. :)

(#9) alcsa


alcsa
senior tag

Szóval az első héten senki nem bírta egy hétnél tovább :F.
Mekkora hülyeség, max 5 napig bírhatod, utána úgyis kitesznek...

[ Szerkesztve ]

(#10) Vakegérke válasza alcsa (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak 9-én kezdődik a tűréspróba, még nem tudni, ki bírja, ki nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) SwissBread


SwissBread
újonc

Eltekintve az érdektelen celebeket az ötlet maga érdekes. Vsauce csinált ehhez hasonló kisérletet ajánlom mindenkinek youtube

<script type=text/javascript> Document.write(aláírás); </script>

(#12) alcsa válasza Vakegérke (#10) üzenetére


alcsa
senior tag

"Négy celeb négy különböző konténerbe költözik be 5 napra, de az, hogy meddig maradnak bent, csak rajtuk áll: a piros gomb megnyomásával ugyanis hamarabb kiszabadulhatnak a zárt ajtók mögül, de akkor a játék számukra véget ér."

Tehát 5 nap után vége a bulinak. ha valaki bírná 6 napig, az senkit sem érdekel.

(#13) Vakegérke válasza alcsa (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg az lenne a poén, hogy ki bírja tovább.

Volt egy "vetélkedő", ami arról szólt, hogy beültek öten egy autóba, aztán aki a legtovább bírta, azé lett az autó. Persze volt kaja-, meg pisiszünet.

Itt még azt sem tudjuk, hogy mi a nyeremény, ha van egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) alcsa válasza Vakegérke (#13) üzenetére


alcsa
senior tag

Minek nyeremény ide, nem rászorulók játszanak.
Mint minden ilyen "vetélkedő", mind megrendezett.

(#15) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Előre megmondom: ez is szar lesz, mint a többi ilyen, és ehhez hasonló trágyaműsor, nade hajrá. És az a baj hogy nem igény van ilyesmire, ezt tolják az emberek elé, mint ugye a disznó elé a moslékot, ZABÁLJATOK!

Egy érdektelen információ: Berki Krisztián pártot indít remélem sikerül neki bejutni a nagyságosok közé!

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#16) speter33 válasza Snowy_owl (#15) üzenetére


speter33
aktív tag

Tökéletes megfogalmazás :R

(#17) D1Rect


D1Rect
félisten

Mennyire unalmas annak az élete, aki azt nézi, hogy mások nem csinálnak semmit?

(#18) Vakegérke válasza Snowy_owl (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Előre megmondom: ez is szar lesz..."

Már mitől lenne jó, mikor egy celeb be van zárva egy konténerbe, információ nuku, nincs kivel beszélnie, dögunalom a része.

Azért kíváncsi vagyok, hogy a nagy mellényű Berki Krisztián kibírja-e az öt napot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Vakegérke válasza D1Rect (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én arra vagyok kíváncsi, hogy kiben van kitartás, ki roppan meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) speter33 válasza Vakegérke (#19) üzenetére


speter33
aktív tag

Ez attól függ, a forgatókönyv hogy van megírva...

(#21) Vakegérke válasza speter33 (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hiába van leírva, hogy Berki kitart, ha másnapra összeroppan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) UnA válasza bacsis (#1) üzenetére


UnA
Korrektor

"Èn mèg èlveznèm is. Bevinnèm az egyik laptopomat, agyig rakva játèkkal, azt mindenki bek*ph*ss*"

Vakegérke nem írta le pontosan, de ha utánanézel, akkor ezt írják:

"A sorozat szereplői egy puritán berendezésű konténerben lesznek bezárva, elvágva a külvilágtól, elektromos kütyük nélkül. Természetesen alapvető élelmiszerek, tisztálkodószerek a rendelkezésükre állnak majd, szóval azért nem emberkínzásról van szó."

Tehát valami mást kell kitalálni – én könyvet vinnék (ha lehet).

(#23) Vakegérke válasza UnA (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak az utamba kerülő információt osztottam meg, úgyhogy igazad van.

"A lényeg, hogy mindenféle technikai eszköz és emberi kapcsolat nélkül kell létezniük öt napig bezárva, mi pedig azt követhetjük nyomon, hogy hogyan viselik mindezt."

Forrás

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ha gitárt lehet bevinni, elvagyok egy hétig simán. Plusz egy Háború és béke, azt már rég tervezem elolvasni. :D 5 napot simán ki lehet bírni, legalább nem a hülye szomszédot hallgatnám, ahogy fúr/felxel, meg a gázosok lánctalpasának zúgását.
Nyilván az a lényeg, hogy ki csinál nagyobb cirkuszt, meg hisztit, előre megírt jelenetek alapján. Verik a fejüket a falba, lógatják, pörgetik, vasalják amit tudnak, esetleg minimális sport. Ja nem, sport nem lesz. :D

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#25) Dany007


Dany007
veterán

Én szerintem még élvezném is... 4 éve otthon dolgozok (álá home office) 2 éve pedig egyedül dolgozom (kollégám gyesen) és imádom.
Persze technikai eszközök nélkül nehezebb lenne ez egyértelmű.
De vinnék be 1-2 fizika könyvet, tollat és egy füzetet. Legalább lenne időm nyugodtan gondolkodni, írogatni / rajzolni.

(#26) Somatom válasza Noukoum (#6) üzenetére


Somatom
veterán

Bekameráznak egy konténert. Ügyes! Ettől olcsóbban nem nagyon lehet kihozni egy ilyen műsort.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) #90088192


#90088192
törölt tag

Mar régóta tervezem, hogy megcsinálom a tökéletes UPS-t, a tervek a fejemben vannak, csak le kellene rajzolni. Sajnos 1 het nekem nem lenne elég, talán egy életfogytiglan a börtönben :DDD
Es ebben mi a buli különben, én azt szeretem a 2 hetes munka alatt, ha senki nem szol hozzam. :K

(#28) ktr_lala válasza ncc1701 (#8) üzenetére


ktr_lala
csendes tag

Szintén. :C

(#29) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Meglátjuk milyen lesz. Addig ne temessük.

Bár úgy látom páran nem értitek, hogy miről szól ez a topik. Igazából aki megnézi az nem egy alja söpredék ember, mert nem biztos, hogy a semmit csinálás cselekményére kíváncsi, vagy esetleg az éppen képernyőn lévőt bálványozza, aki legtöbbször csak egy megélhetési médiakurv@.

Egyszerűen csak kíváncsi az adott személy, (hogy celeb, vagy gyári munkás, az lényegtelen, de Kovács kartársra nem kíváncsi senki, így marad a herevasaló hősünk) hogy reagál a kialakult szituációra, milyen reakciókat, változásokat vált ki benne, hogyan módosul, ha módosul a személyisége, bár ez túl rövid idő ahhoz. Érdekes lehet, hogy különböző emberek, hogyan reagálnak, mit hoz ki belőlük a megváltozott feltételrendszer.

Nem a "sztárok" nyálverésére kíváncsi itt senki!

(#30) Vakegérke válasza antikomcsi (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én arra is kíváncsi vagyok, hogy ki milyen három választható tárgyat visz be. Meglepne, ha valamelyik csaj kozmetikumot választana. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Somatom válasza Vakegérke (#30) üzenetére


Somatom
veterán

Ha van "esze", akkor azt mondja, hogy az egyik a vibrátora. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#32) Somatom válasza antikomcsi (#29) üzenetére


Somatom
veterán

OK, de ehhez miért kell műsor, meg kamerák? Bevásárol, aztán kikapcsolja otthon a telót, meg a routert és ennyi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#33) Egon válasza UnA (#22) üzenetére


Egon
nagyúr

A legnagyobb és legvastagabb megnyitáselméleti könyv, egy sakktábla és egy füzet + toll, amibe a saját változataimat jegyzem. Ezzel ellennék pár hétig... ;]

Ez a próba az alkotó típusú emberkéknek kedvez. Mondjuk ha valaki könyvet akar írni (séróból természetesen), az tutira nyertes lenne.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#34) Somatom válasza Egon (#33) üzenetére


Somatom
veterán

Én egy guminőt vinnék, egy gyúrógépet, meg 10 gramm kokót. Csak egyet kell aludni és már kint is vagyok. :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#35) speter33 válasza Somatom (#32) üzenetére


speter33
aktív tag

:K :K :K

(#36) prolad


prolad
őstag

WC azért van? :D Pár napot ellennék, kicsit kipihenném magam.

(#37) Lenry válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Lenry
félisten

nem roppan össze, ha a forgatás végeztével mehet haza.
hacsak nem lesz livestream, amire bármikor oda lehet kattintani, hogy tényleg benn vasalgatja-e a heréit negyedik napja is, akkor nem nagyon hiszem el, hogy ténylegesen ott lesznek végig.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) Vakegérke válasza prolad (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az lenne csak a buli, ha kapnának egy-egy vödröt, hogy abba végezzék a szükségüket. :D

Adódik a kérdés, hogy vizesblokk lesz-e, szappant, fogkrémet, stb. kapnak-e?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) Vakegérke válasza Lenry (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valami tétje biztos van ennek az önkínzó játéknak. Öt nap nem sok, ki lehet bírni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Lenry válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Lenry
félisten

mindegy, hogy mi a tétje, ha beharangozzák, hogy nyer egy X-et vagy 2 Y-t, azt úgysem látod, hogy tényleg megkapja-e, cserébe ezek a senkik 5 napig benne lesznek a TV-ben, azért valszeg kap valamennyi pénzt, meg kicsit kintebb emelkedik a többi senki közül, ezért lehet róla írni a bulvármédiában.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#41) Vakegérke válasza Lenry (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezért celebek és nem hírességek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) speter33 válasza Vakegérke (#41) üzenetére


speter33
aktív tag

Az a baj, hogy az igazi "celeb" jelentését ez a magyar sz@rházi, sötét, tróger banda már régen elk.rta...
Mint ahogy most "nagyjaink" a "nemzeti"-t :W

[ Szerkesztve ]

(#43) antikomcsi válasza speter33 (#42) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez sajnos igaz. Itt aki már egyszer szerepelt a TV-ben, az már celeb. És a legborzasztóbb, hogy semmiféle valós tehetség sem kell hozzá. Már azzal celeb valaki, hogy xy kutyájának a macskájának az ismerőse, rokona.

(#44) rushty válasza antikomcsi (#43) üzenetére


rushty
senior tag

Ez baj? "Családtagként" ugyanúgy szurkolhatunk neki. Csak az szokott frusztrálni, amikor nem tudom honnan lett valaki celeb. Ha tudom, akkor oké, ismerős. :P

A civilekkel van gondom. :D

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#45) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ha van egy kis eszük összebeszélnek, max. fél nap alatt feladják a többiek, az utolsó meg elosztja a nyereményt 4 felé.
Egy napos melóért nem rossz összeg egyikőjüknek sem.

(#46) Vakegérke válasza juliabrilke (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aztán az történne, mint a Nyalóvilág 9 végén. Zsuzsu ígérgetett, aztán senki nem kapott egy fillért se.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) rushty válasza antikomcsi (#43) üzenetére


rushty
senior tag

Kedvenc celebed kedves nejének a nagy hír bejelentése [link] :P

Könyv.
Főzős.
2.!

Revolut meghívó pü-ben

(#48) antikomcsi válasza rushty (#47) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Alig várom, hogy megkaparintsak egy példányt, és vasárnap összeüssek valamit belőle a családnak! :DDD ;]

(#49) Somatom válasza antikomcsi (#48) üzenetére


Somatom
veterán

Cigánypecsenye? ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#50) Vakegérke válasza Somatom (#49) üzenetére


Vakegérke
veterán

De kérem, mi ez a rasszizmus? Talán inkább romapecsenye. Csak nehogy romaútra menjen. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.