Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Vakegérke válasza mephi666 (#700) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tegyük hozzá, zsebpénz napi 250 froncsi, ennyiből kell megélni. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#702) antikomcsi válasza mephi666 (#700) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

;] :DDD

Azért egy ilyen Mordor túrára nem vágyom!

Az orkokat elég, ha a tv-ben látom! :DDD

(#701) Vakegérke

Azon a fertályon az bőven elég!

Ott úgy kezdődik a szakácskönyv, hogy:

-Lopj két tojást! ;]

[ Szerkesztve ]

(#703) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ami az Ázsia express műsort illeti, egy reklámot láttam már. Talán lesz több is, hagyom még érni a dolgot.

Úgy gondoltam, hogy ha van rá igény, valamikor a jövő hét végén akár meg is jelentethetem beharangozó írásom, aztán legyen, ami lesz.

Érdekel egyáltalán valakit?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#704) antikomcsi válasza Vakegérke (#703) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Engem érdekel!

Mivel uborkaszezon van, biztosan belenézek, hogy miről is van szó. Bár várhatóan teljesen más kaliberű lesz a műsor, mint egy farm, vagy vv, vagy épp a survivor.

Itt inkább az lesz érdekes, hogy a különböző habitusú párosok, hogyan oldják meg a szituációkat.

Mondjuk így látatlanba már előre sajnálom, hogy Ambrus Attila, pont azzal a semmirekellő Berkivel lesz egy párban.

(#705) Vakegérke válasza antikomcsi (#704) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rendben, akkor nyomatjuk majd a véleményeket keményen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#706) mephi666 válasza antikomcsi (#704) üzenetére


mephi666
nagyúr

pff, ez rossz hír... egyébként bírjuk a viszkist mi is... könyve is tetszett: kicsit nyers a stílusa, de fordulatos-olvasmányos regényt hozott össze :K pár éve amikor karácsony körül itt járt a városban, vettünk tőle pár bögrét és dedikáltattuk is vele :)

berkiről meg ne is beszéljünk... berki krisztián az én tudatomban az olimpikon, nem ez a szteroidos nagyarcú ostoba gorilla

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#707) Vakegérke válasza mephi666 (#706) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a Berki egy nagyképű büdös bunkó. Egyszer volt alkalmam véletlenül olyan csatornára váltani, ahol épp ő érkezett egy balatoni szállodába. A bejelentkezési lapot nem volt hajlandó kitölteni, mert ugye nézzék meg az adatokat a NET-en, a kocsiját meg feltétlenül árnyékba parkolják. Akarnok bumburnyák.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#708) Shadowfax válasza Vakegérke (#703) üzenetére


Shadowfax
addikt

Engem is érdekel. :K Belenézek, aztán meglátom, milyen lesz. Mondjuk nem egy Survivor, de egynek talán elmegy... :)

(#709) Vakegérke válasza Shadowfax (#708) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már csak az a kérdés, hogy mikor jelenjen meg az írás. Úgy gondoltam, hogy legkorábban jövő hét pénteken, legkésőbb az utána következő hétfőn.
Szerinted, szerintetek mikor lenne célszerű?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#710) Shadowfax válasza Vakegérke (#709) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szerintem november 5. vasárnap. :)
Na, most tudtam meg, hogy Ördög Nóra lesz a műsorvezető... :((( Szívesebben láttam volna szereplőként. ;]

(#711) Vakegérke válasza Shadowfax (#710) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rendben, legyen november 5, vasárnap. :)

Nóri az egész családját kivitte. Vagy az ő bukszája vastag, vagy a műsoré.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#712) antikomcsi válasza Vakegérke (#711) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Vagy a gáláns támogatóké!

Akiket majd 20 év múlva jelent fel! :D

(#713) Vakegérke válasza Vakegérke (#711) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az írás megjelent. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#714) antikomcsi válasza Vakegérke (#713) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

:R

(#716) Vakegérke válasza antikomcsi (#715) üzenetére


Vakegérke
veterán

Benne volt a pakliban a kockázat.

"... a furcsa és gusztustalan "fogások" is mind helyi éttermekből kerültek beszerzésre, szigorúan ellenőrzötten."

Na, ezt hiszem, ha akarom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#717) antikomcsi válasza Vakegérke (#716) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Főleg a here evő versenyen a 40 fokban!

Biztos jót tett a belsőségeknek, hogy rohadtak a napon és köpte őket a légy. :U

Nem is származhatott máshonnan a sok undormány, mint egy megbízható étterem konyhájáról, alapos ellenőrzést és laborvizsgálatot követően.

(#718) Vakegérke válasza antikomcsi (#717) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az étterem hiába megbízható, ha a személyzet nem. Biztos ellenőrizték a cuccot, mármint a mennyiségét. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#719) updog


updog
senior tag

Közben a Gergő továbbjutott a Konyhafőnök VIP középdöntőjében. Eddig szinte végig alázatosan dolgozott, csapatmunkában, (legtöbbször :DDD) hozzáértően, maximálisan szimpatikus a srác.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#720) Vakegérke válasza updog (#719) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ő legalább vigasztalódott valamivel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#721) antikomcsi válasza Vakegérke (#720) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem a szigeti párja is! ;] :DDD

(#722) Vakegérke válasza antikomcsi (#721) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ő meg inkább valakivel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#723) laszlohu


laszlohu
addikt

2018 - ban is lesz Survivor :

[link]

A Celeb vagyok ... végén reklámozták

(#724) Vakegérke válasza laszlohu (#723) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tyuhhú, majd azt is kitárgyaljuk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#725) Vakegérke válasza Vakegérke (#724) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mivel 24-én kezdődik az új sorozat, kitárgyalhatjuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#726) updog


updog
senior tag

Döglött lovat minek csépelni ugyebár, de ma reggel neten megnéztük a tegnapi X-Faktor végêt az RTL Moston, és a randomgeneráló folytatta a videók lejátszását, a tavalyi Survivor 2. epizódját tette be.

Mivel még az ágyban döglöttünk, nem ellenkeztünk, megnéztük :D Durva volt, mindenkire (szinte :D) azonnal emlékeztem, előjöttek a szép emlékek. Az idei évad nem hozza ezt a szintet sajnos. Pedig a tavalyi sem volt mindig acélos.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.