Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) #41133696 válasza Vakegérke (#400) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja de a bódén volt valami napelemes cucc :D

(#402) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mégiscsak volt csavar a holtak játékában. Gergő nyerte a pizzát, de döntenie kellett: vagy egyedül megeszi, vagy a csajoknak adja. Nemes lelkű volt, ráadásul mondott valamit, amire sokan nem gondolnának hasonló helyzetben. Inkább hárman lakjanak jól, mint ő egyedül. Nagyot nőtt a szememben.

Mandinkáék nagyon taktikáznak. Ember legyen a talpán, aki megmondja a szavazás végeredményét. No de mindjárt kiderül, hogy ki válik holttá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#403) Vakegérke válasza #41133696 (#401) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt nem is szúrtam ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#404) #41133696 válasza Vakegérke (#403) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az ajtófélfánál van :)

(#405) #41133696


#41133696
törölt tag

Röhögném ha a végén a holtak közül kerülne ki a győztes :DDD

(#406) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegény Adrit kiszavazták. Ferit nem értem, megkajolta Klau dumáját, pedig Barbira fente a fogát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#407) mephi666 válasza Vakegérke (#402) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem kellene nekem rizsen élni 3 hétig, ha pizzáról van szó, koplaljon a másik 3 :DDD

ez az agyament taktikázás már egyre unalmasabb: a klikkek megbeszélnek mindent, aztán összevissza raknak... lökhették volna barbit simán a holtak közé, de helyette megy adri... mondjuk nem bánom, ő is oda való, de a tetováltlány sokkal idegesítőbb nálam... vagy küldték volna a szőkét a békaszájú meg lapátfülű barátnőjéhez :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#408) Shadowfax válasza #41133696 (#401) üzenetére


Shadowfax
addikt

Itt van a napelem:

Ez kb. egy mobil feltöltésére jó, másra nemigazán. :F

No, Gergő ma nagyot nőtt a szememben, hogy lemondott a pizzáról, hogy a másik három ehessen. Nemes gesztus volt. Mondjuk a csajok aranyosak voltak, hogy felköszöntötték reggel.
Na, de a cukiskodásnak hamarosan vége, mert jön Adri! Lesz itt nagy ordibálás ismét. ;]

Sajnálom, hogy nem Barbi esett ki. Irritál az önelégültsége. Ha kiesett volna, akkor a Holtak szigetéről tuti nem jutott volna a döntőbe, mert egy párbajt se tudna megnyerni.
Klaudiáék most visszaadták azt Szandiéknak, amit ők csináltak, mikor Gergőt kiszavazták. Na, lesz nagy összeveszés ebből is. :)

(#409) mephi666 válasza Shadowfax (#408) üzenetére


mephi666
nagyúr

nemes gesztus, de kaptak egy utolsó utáni esélyt a hóttakszigetén, ahol valószínűleg nem szimpátia alapján fognak kiesni, hanem teljesítmény alapján és párezer kalóriát magához vehetett volna... ehelyett elosztotta másoknak... könnyen lehet, hogy bánni fogja még :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#410) #41133696 válasza Shadowfax (#408) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként nem hiszem, hogy ezek a helyi nomádok, akik állítólag ott élnek, és jó pofiznak a most éppen a magyar játékosokkal ingyen tennék :)

A másik meg az, hogy engem speciel érdekelne egy igazi survivor. Ahol az lenne a szabály, hogy nincs szabály (nem likvidálhatnák egymást), nem lennének ilyen erőltetett játékok sem. Kitennének X embert, és boldoguljanak. Aki a legtovább bírja, azé a zseton. Tehát rendesen kellene nekik vadászni, meg túlélni napról napra hétről hétre. Ez a 20 milla fődíj még akkor is megérné ha 20 nap alatt csak egy maradna, főleg ha kemény versenyzőket tennének bele, tehát harcedzett katonákat - akár nőket is.

(#411) csababarca válasza #41133696 (#410) üzenetére


csababarca
őstag

Pont ezen gondolkoztam én is.
Ez igazából egy való világ, csak feladatokkal, meg kicsit rosszabb körülményekkel.

Ez a formátum sem rossz, de én úgy csinálnám, hogy kiraknék mondjuk 20 embert, minimum egy hónapra, úgy, hogy tényleg nulla kontakt, nincsenek kamerások, nincs játék, telepítenének kamerákat, nem is kéne tévében feltétlen adni,max esténként fél órás vágásokat, online meg nézni mit csinálnak.
Aki ebben a 30 napban talpon marad, és bírja, akkor azzal meg megcsinálnám ezt a kiszavazós, játékos formátumot.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#412) Shadowfax válasza #41133696 (#410) üzenetére


Shadowfax
addikt

A másik meg az, hogy engem speciel érdekelne egy igazi survivor.

Van ilyen műsor. :) A History csatornán van egy "Alone" (Egyedül) c. produkció, ahol kitesznek a vadonba embereket minimális felszereléssel és kamerával. Saját maguknak kell videónaplószerűen rögzíteni az eseményeket. aki legtovább bírja, 500 ezer dollárt nyer a végén. [link]
Akinek nincs ilyen csatornája, itt belenézhet a második évadba. :)

(#413) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#414) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Barbi és Zoli nagyon el vannak telve maguktól. Meg vannak győződve róla, hogy ők irányítják a kiszavazásokat. Részben igaz, hiszen ide-oda csapódnak attól függően, hogy mi az érdekük. Szóval elevickélnek a többiek farvizén.
Vajon mikor bojszintják már ki őket, de legalább Barbit a francba?

Gergő fiúka egy kicsit bezsongott. No csak jöjjön Zoli, majd ő megmutatja.

Kíváncsi vagyok, melyik csapat nyeri a memória játékot, no meg hogy mennyi halat fognak.
Barbi természetesen a kutyának se kellett. Akármelyik csapat győz, nem fog halat enni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#415) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gazsi bácsi lótetű, Gergő meg hülye!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#416) Spet


Spet
addikt

Folytatódik a semmiresemvaló semmitmondó veszekedéses f@szság....

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#417) Shadowfax válasza Vakegérke (#415) üzenetére


Shadowfax
addikt

Gergő és Adri vitáját látva az örökbecsű mondás jutott eszembe: Soha ne vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Azért Nórika is hozta a formáját. Ki akarja készíteni Adrit, hogy feladja a versenyt... :U

Örülök, hogy nem Barbi vagy Zoli találta meg az amulettet.

(#418) Vakegérke válasza Spet (#416) üzenetére


Vakegérke
veterán

No persze, de Nóri gonoszságát nem lehet überelni. Az az ötlete támadt, hogy csutkára készítsék ki Adrit, így majd feladja a játékot. Logika van benne, de legalább annyi g*ciség is.

Klau, Benedek és Zoli megy halat fogni. Lesz majd mit sütsz, kis szűcs, mi közöd hozzá, úgyse eszel belőle. :D

Iliász megtalálta az amulettet. Barbival tracsizva megegyeztek, hogy Klaut pakolják ki a szavazáson.
Az előzetesben úgy tűnt, hogy Szandihoz került az amulett. Ezt nem igazán értem. Iliász már nem fél attól, hogy kiszavazzák?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#419) Shadowfax válasza Vakegérke (#418) üzenetére


Shadowfax
addikt

Az előzetesben úgy tűnt, hogy Szandihoz került az amulett. Ezt nem igazán értem. Iliász már nem fél attól, hogy kiszavazzák?
Attól tartok, hogy az egy kamu amulett. Iliász gyűjtött pár kagylót és hamisított egyet Szandinak. ;]
Vagy nem. :D
Esetleg Iliász megnyerte a védettséget, így nincs rá szüksége. :)

(#420) Vakegérke válasza Shadowfax (#419) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vagy nem kategória. Iliász csak egy követ talált levélbe csavarva. Arra keresd, mert ez nem az. Kereshette, hiszen mint kiderült, Szandi megtalálta az igazit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#421) Shadowfax válasza Vakegérke (#420) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ja, de amilyen hülye, Zolival megosztja ezt az infót. Szóval egyből rájönnek, hogy Szandinál van az igazi amulett. A következő adásban majd jól nyomás alá helyezik Szandit, így aztán az áldásból átok lesz.

(#422) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ez a Gergő gyerek ott a holtak szigetén kicsit túl sokat képzel már magáról! Idegesítő, és mindamellett egy nagy nulla is a srác! Ezek után elég ironikus lenne, ha úgy kiesne egy általa várt párbajon, mint a pinty!

Iliász is ilyen hülye? Talál valamit, de meg sem nézi, csak másnap? Ez kicsit sem életszerű az adott körülmények közt!

Zoli és Barbi túl tolják ezt a dolgot, többet képzelnek magukról, mint valójában érnek. Egyszerűen azért vannak, még bent, mert mindkét csapatnak szüksége volt a szavazataikra. Ha nem így lett volna, elsőként mentek volna haza. Kár, hogy ezt nem látják.

Ezek a feladatok is........ köcsög ejtés, memória játék. Kicsit kevésnek érzem ezeket.

Arról panaszkodnak a játékosok a holtak szigetén, hogy beleőrülnek az unalomba. Inkább alszanak naphosszat, csak, hogy teljen az idő. De miért? Meg van nekik szabva, hogy nem hagyhatják el a tábort? Vagy mi? Én tuti nem egész nap a homokban fetrengenék, hanem azon lennék, hogy levadásszak valami húst, halat. Nem olyan tyúkot, amit a szerkesztők szórtak elénk alamizsnának.

Meg persze egy csomó mindent másképpen csinálnék, de persze, nem tudok már a huszonévesek fejével gondolkodni.

(#423) Vakegérke válasza Shadowfax (#421) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attól, hogy Iliász megosztotta Zolival az infót, (tehát Barbi is tud róla,) még nem következtethető ki egyértelműen, hogy Szandinál van az amulett. Talán a viselkedése lehet, ami elárulja.

Barbi és Iliász megbeszélték, hogy Klaudiát kell kiszavazni. Zolit is beszámolva három szavazatról van szó. Az előzetesben Iliász nagyon győzködi Szandit, hogy szavazzon... De kire is? Annyi csavar volt már kiszavazás ügyben, hogy tippelni se merek.

antikomcsi: A holtak élhetetlenek. Unalom a köbön, de annyi eszük nincs, hogy eddzenek, vagy játszanak. Például lehetne labdát barkácsolni pálmalevelekből, háncsból, a többi már fantázia kérdése.

Zoli elmehet a faxba. A pofája nagy, de a mondandójának zöme vagy hülyeség, vagy nagyképűség. Adrit is lecseszte, mert rá mert szavazni, azt viszont képtelen megérteni, hogy aljasság volt, amikor ő szavazott Adrira. Egyébként sincs sértődésnek helye, ez egy ilyen játék.

Ma izgi játékok lesznek.
A holtak közül ma megy haza az első áldozat. tartok tőle, hogy Gergő megússza, hiszen az előzetesben Anita vállát ápolgatta. Feltételezem, hogy a verseny közben szerzett sérülést a lány.
Mandinkáék meg valami gigantikus "vízmozgató" kereket forgatnak nem kis erőfeszítéssel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#424) Shadowfax válasza Vakegérke (#423) üzenetére


Shadowfax
addikt

Attól, hogy Iliász megosztotta Zolival az infót, (tehát Barbi is tud róla,) még nem következtethető ki egyértelműen, hogy Szandinál van az amulett. Talán a viselkedése lehet, ami elárulja.

Mikor erről beszélgetnek, akkor Zoli mondta, hogy Szandi sétálgatott a sziget azon részén. S elég jelentőségteljesen nézegetik Szandit.

(#422) antikomcsi
Én tuti nem egész nap a homokban fetrengenék, hanem azon lennék, hogy levadásszak valami húst, halat. Nem olyan tyúkot, amit a szerkesztők szórtak elénk alamizsnának.

+1
Ha igazán éheznének, akkor minden erejükkel kaját keresnének, halásznának, gyűjtögetnének, vadásznának...
De nyilvánvalóan nemcsak rizsen meg babon élnek.

(#425) Vakegérke válasza Shadowfax (#424) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Mikor erről beszélgetnek, akkor Zoli mondta, hogy Szandi sétálgatott a sziget azon részén. S elég jelentőségteljesen nézegetik Szandit."

Valóban. Adódnak pillanatnyi kihagyások a memóriámban, vagy csak nem figyeltem eléggé. Ezért szeretek úgy kommentálni, hogy a szemem előtt pörögnek az események, de ez most nem jön össze, mert a DIGI online adás késik, stream meg nuku.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#426) mephi666 válasza antikomcsi (#422) üzenetére


mephi666
nagyúr

elég gagyi feladatok vannak tényleg: lehetne csomó kitartási feladat, amihez szinte semmi kellék nem kell... pl futás a parton 2 kijelölt pont között... aki a legtöbb hosszt megteszi, az nyer... (és nem lehet gyorsan gyalogolni, mert az azonnali kizárás) vagy ugyanez úszással 2 pont között :K esetleg komplex feladatsort rakni össze a csapatnak, amiben lenne úszás, futás és valami erőt igénylő feladat (60kg-s követ ki cipel messzebbre?) ...a csapattagok meg egymás közt leoszthatnák, hogy ki melyik részt vállalja :K ehelyett afelé mennek, hogy legközelebb majd bújócskázni fognak, vagy kapnak egy pakli kártyát... nagyon nyámnyila ez a társaság, úgy meg kellene őket gyötörni, hogy a sok ármánykodásra már energiájuk ne maradjon

a gergő, zoli, barbi hármas valami nagyon irritáló már számomra... apropó tegnap rájöttem, mire emlékeztet ez a "nő" a fején virító világos csíkkal: (kinézetre és stílusra is)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#427) Vakegérke válasza mephi666 (#426) üzenetére


Vakegérke
veterán

Találó a hasonlat. Kérdés, hogy a szaguk is egyezik-e. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#428) updog


updog
senior tag

A holtakhoz annyit, hogy normális esetben lehetne ráció abban, hogy tartalékolják az energiát a párbajokra, nyilván nem kezdenek neki szigetet körbefutni meg ilyenek.

De ez amit látunk nem józan ész, simán csak lusták, és/vagy egész egyszerűen képtelenek bármit kezdeni magukkal :DDD

Anita egyik első (számomra) szimpatikus megnyilvánulása volt, hogy Gergő arcába mondta, hogy "Mi vagy te, hisztis kisfiú? - Igen. - Akkor lehet hogy mégsem a döntőben van a helyed." Szerintem le se esett Gergőnek, hogy csúnyán le lett oltva.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#429) tuki2200


tuki2200
senior tag

Tegnap bele neztem, amig vacsoraztam, bő egy hete nem lattam a musort, orommel konstataltam, hogy a jatek eddigi 3? hetes ideje alatt meg mindig nem esett ki senki, csak aki onkent feladta, egyebkent az egyik szigeten doglik mindenki a koszba, ahelyett h elhetobb korulmenyeket csinalnanak, a masikba meg ugy erzem magam mint egy mr busta youtube klipp alatt, ahol kissebbsegiek azon veszekednek meg orditoznak egymasal h ki az igazi real-true arc aki nem taktikazik egy taktikai jatekban :DDD jo dontest hoztam mikor abba hagytam a nezeset

[ Szerkesztve ]

(#430) Vakegérke válasza tuki2200 (#429) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eggenn, legalább nem kínzod az idegeidet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#431) csababarca


csababarca
őstag

Amúgy nem kell mindent elhinni, amit mondanak, hogy nem csinálnak semmit.
Most a holtak szigetéből is mennyit látunk?
3szor 5 percet maximum.

Amúgy ez meg szimpla pszichológia, általában belustulnak az emberek egy zárt közösségben, távol a civilizációtól.
Nálunk is ez megy nyaranta, ki vagyunk rakva egy táborba amerikában 2ésfél hónapra, persze szállás,kaja van az igaz.
de így is az elején mindig mindenki megy edzeni, futni, játszani (kosár, foci, röpi, tenisz), aztán ahogy telik az idő, egyre kevesebben járnak, inkább pihen mindenki.

Itt is hasonló a dolog, azzal a különbséggel, hogy nem kapnak annyit enni, plusz nincsenek meg az eszközeik a játékokhoz, edzéshez. (persze meg lehetne oldani, de minek?)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#432) Vakegérke válasza csababarca (#431) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy minek? Mert leépülnek úgy fizikálisan, mint mentálisan, akár pszichés alapú fizikai tüneteket is okozhat a nagy lustálkodás, akár össze is lehet roppanni. Jó példa erre a NyalóVilág 4-ből László.

Jó, tudom, hogy ehhez idő kell, de ez a nagy lustálkodás nem vezet semmi jóra. Valószínűleg sokkal kevesebb lenne a konfliktus, ha elfoglalnák, lekötnék magukat valamivel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#433) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#434) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már bocs, de amit Anita csinált, az szabályos? Egyik kézzel tolta magát. Ha ezt nem csinálja, Adri lehet, hogy legyőzte volna. De ugye nem győzte le, így hazament.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#435) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Iliász elveszti minden szimpátiámat!

Tegnap is Ferit gyalázta, hogy milyen gerinctelen játékos, és ma is.

Pont ő beszél?

Ráadásul Feri a többiek előtt elmondta, hogy kénytelen volt változtatni a játékhoz való hozzáállásán, mert nem hagytak neki más választást. És bár ez neki sem tetszik, nem volt más választása. Ferit elítéli olyanért, ami kismiska az ő viselt dolgaihoz képest.

A halászatot, ami inkább horgászat elég szánalmasnak tartom! Másra nem jó, csak arra, hogy kiszáradjanak, és leégjenek a napon.

(#436) #41133696


#41133696
törölt tag

Az mekkora lett volna, véletlen átcsónakáztak volna a holtak szigetére :D

(#437) Vakegérke válasza antikomcsi (#435) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fogtak halat, élve megúszták. :)

Iliászban szerintem a féltékenység dolgozik.

GoodSpeed: Hú, az buli lett volna. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#438) DrBubo77 válasza Vakegérke (#434) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nem láttam, mi történt?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#439) Vakegérke válasza DrBubo77 (#438) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meg volt kötve a lábuk, hátra volt kötve a kezük. Így kellett kúszni, szájban kötelet innen oda vinni, két "kör" volt a kvóta.
A többit leírtam. :)

Ja, és Nóri győzött, bár ez nem számít.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#440) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Iliász újra védett, már nem kell majréznia.
Barbi pottyant le elsőként, nem csodálom.
Zoli másodikként, míg a csajok jól bírták.
Feri harmadikként, a csajok őt is legyőzték. Hááát, ezzel se fog dicsekedni, és talán még halkabb lesz, mint eddig.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#441) antikomcsi válasza Vakegérke (#437) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem nagyon ficánkoltak azok a halak!

Szerintem búvárok akasztották rá a horogra azokat a szerencsétlen, kimúlt jószágokat! :DDD ;]

(#442) Vakegérke válasza antikomcsi (#441) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tiszta szálka volt az egész, nem kényeztették el őket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#443) #41133696 válasza antikomcsi (#441) üzenetére


#41133696
törölt tag

Örültek, hogy bekerültek a magyar Survivor-be :D

(#444) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ilyen nincs. Barbi pottyant le elsőként a kerékről, erre megjutalmazzák egy extra amulettel. A kiszavazáson kettőt ér a szavazata.

Iliászra kicsit fújnak a többiek talán azért, mert ki akarták szavazni, de ugye védett. Kidumálták a feszültséget, úgy néz ki, hogy lecsitultak a vehemens indulatok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#445) Shadowfax


Shadowfax
addikt

A Holtak szigeti kúszóversenynél elég buták voltak, hogy nem hosszúujjú trikóban csinálták végig. Anita meg féloldalasan mozgott és az egyik kezével nyomta magát, azért sérült meg ennyire. A többiek válla is pocsékul nézett ki, mindkét oldalon, csak ők nem rinyáltak ennyit. Nórika a legalacsonyabb köztük, mégis fölényesen nyert.

Iliász egyre gusztustalanabbul viselkedik. Ez a nyelvöltögetés, meg a beszólogatás. Amúgy a csávókám paranoid? Honnan vette, hogy a többiek őt akarják kiszavazni?
Remélem a következő védettségi játéknál nem a testi erő számít, s valamelyik csaj nyer, őt meg jól kiszavazzák a francba...

(#435) antikomcsi
+1
Abszolút egyetértek! :K

(#446) DrBubo77 válasza Vakegérke (#444) üzenetére


DrBubo77
addikt

Így is párbaj lesz a következő törzsi tanács vége.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#447) antikomcsi válasza DrBubo77 (#446) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem biztos, lehet, csak így van összevágva. Csak elmondja a szabályokat Bence. Elég nehéz döntetlenre kihozni a jelenlegi viszonyok mellett. (Védettség, amulett, dupla szavazat)

(#448) Shadowfax válasza antikomcsi (#447) üzenetére


Shadowfax
addikt

Visszanéztem, Bence azt mondja: "Szavazategyenlőség állt elő. A szabályok értelmében azonnal párbajt kell tartanunk."

(#449) DrBubo77 válasza Shadowfax (#448) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én is így emlékeztem.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#450) antikomcsi válasza Shadowfax (#448) üzenetére


antikomcsi
veterán

Aha, igazad van, valóban konkrétan ezt mondja.

Azt hittem, csak a szokásos vágós trükk, de nem.

Kíváncsi vagyok, kik, és miért fognak párbajozni. Több elképzelésem is van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.