Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) #41133696 válasza Vakegérke (#248) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk én igazságtalannak tartottam a csapatok újraosztását is. Oké, hogy a sárgák mindig vesztettek, de azután sem nyertek :D

(#252) #41133696 válasza antikomcsi (#249) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos azt én sem ettem volna meg, 200 milláért sem, nemhogy bizonytalan 20-ért :D

[ Szerkesztve ]

(#253) updog


updog
senior tag

No, bepótoltam a mai adást.. hát valahogy ez nem fogott meg, pedig ennyi "dráma" egy műsor alatt... valahogy érződik, hogy minden nap próbálják fokozni az izgalmakat a készítők, de az a helyzet, hogy amikor "csak" átlagos nap, meg intrika van, akkor menthetetlenül unalmas.

Várom a holnapi szívatást, meg annak a következményeit.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#254) mephi666 válasza antikomcsi (#249) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, mondjuk nem értem, hogy a helyére miért nem hoztak akkor még valakit?

az lett volna igazán vicces, hogy azzal a lendülettel, ahogy biankát kiszavazták, átvitte volna a hajó krokodilékhoz a búzakrisztián helyére :DDD amennyien feladják, a készítők helyében simán meglépnék egy ilyet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#255) Spet válasza updog (#253) üzenetére


Spet
addikt

Úgy lenne izgalmas, ha nem adnának nekik kaját, piát, hanem vadásznának gyűjtögetnének, na akkor nem lenne annyi "intrika".

Na meg ha valaki feladja visszajön egy kisavazott játékos....

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#256) #41133696 válasza Spet (#255) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezen én is csodálkoztam. Mert elsőnek arra gondoltam, hogy rögtön repülőre teszik őket, aztán hazavágják, de ezek szerint nem, meg ugye ez már le van forgatva. Istenes Bence is már Adélkával édeleg Németországban. Szóval a játékosok már tudják, hogy ki nyert...

(#257) Spet válasza #41133696 (#256) üzenetére


Spet
addikt

Idézem egy régebbi hozzászólásomat:

kedvencem kókusz műsorban összevágás volt: a felkészülésről szóló részek még kora tavasszal játszódtak [megismertem a sportkomplexumot, minden reggel arra megy el a buszom], a röplabdás csajjal készült interjú pedig már a műsor vége/kiesése után :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#258) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A mai játék arról szól, hogy körpályán haladva utol kell érni a másik csapatot. Nehezíti a feladatot a teher, amit cipelnek. A kép alapján úgy tűnik, hogy az Ibon győz.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#259) updog válasza #41133696 (#256) üzenetére


updog
senior tag

Pont valamelyik nap jöttem rá én is erre (hogy már leforgott), amikor láttam, hogy az indexes cikk is mintha úgy íródott volna, hogy kb. egy csomó mindent elspoilerez, pedig az is még a műsor indulása előtt jött ki.

Tök érdekes, hogy mit írathatnak alá ilyenkor az emberrel, és hogyan tudja visszatartani az infót a család, barátok előtt...

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#260) mephi666 válasza updog (#259) üzenetére


mephi666
nagyúr

valószínű akkora összeget perelnének a játékoson, amit egy bulvárlap sem tudna neki letenni azért, hogy elpofázzon bármit is :K meg durván 1 rész 2 napot ölel fel, ezért sem lehet aktuális "napi összefoglaló"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#261) #41133696 válasza updog (#259) üzenetére


#41133696
törölt tag

Eddig még mindegyiknek több agya volt, mint a görögnek, így nem járt el a szája :D

(#262) #41133696


#41133696
törölt tag

Lyuk keletkezett a lábán az elfertőződött gennyes sebek miatt - ezért adta fel a Survivort Krisztián - fotó

Egyébként ez a két sziget az év nagy részében használva van erre, csak most a magyarok használták, aztán jön új náció... doktorból nem is vittek magyart, mert Istenes volt a tolmács az orvos meg a játékos között.

(#263) mephi666 válasza #41133696 (#262) üzenetére


mephi666
nagyúr

nemhogy megrendezték volna a hajógyári szigeten a 100%osan magyar survivor-változatot, legalább a különböző egzotikus fertőzésektől nem kellett volna tartani: kaptak volna fejenként 47ezer forintot havonta és ki él meg ennyiből a legtovább? :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#264) #41133696 válasza mephi666 (#263) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ott lenne igazán értékes az a 20 milla :D

Ez szokott nekem még beugrani.

Ha éheznek, akkor fogyniuk is kell nem? Tehát le kellet volna mérni őket, bemenetel előtt, meg kijövetel után, ha már nem élő egyenes adás.

(#265) mephi666 válasza #41133696 (#264) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja hát ez is szép :K még a 2000-es évek elején volt a "bázis" című magyar túlélőshow a tv2-n... ott is feladták sokan, de kapták is az áldást rendesen... (örültek, ha éjjel 1kor beestek a kényelmes tábori ágyukba, aztán pár óra alvás után már ébresztő volt) a kiképzőtiszt stílusra keményebb volt ferinél is: egyik gyakorlatra vitt magával földigilisztát, dicsérte, hogy elsőrangú fehérjeforrás, evett is belőle először, majd osztott a csapatnak :D ebben a műsorban talán 10millió volt a tét az elején és folyamatosan csökkent, ha nem sikerült megoldaniuk az erőnléti feladatokat (tényleg az volt a lényeg, hogy a gyengék essenek ki először) ...ha jól rémlik 1 feladatot sem tudtak jól kivitelezni

...na csak annyit akartam kihozni, hogy ez a formátum nekünk nagyon tetszett, kár hogy nem támasztják fel :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#266) #41133696 válasza mephi666 (#265) üzenetére


#41133696
törölt tag

Jééé, tényleg, az már olyan régen volt ?:) Emlékszem a mukira, de nem néztem végig. Talán a TV2-n ment vagy mégis az RTL-en?

Itt a tehéntőgyes turmixból akik megették a nyers tintahallal, meg bika@cal, megfejelt cuccot azok az igazi loserek, akik majd kiesnek, mert az mindent überel, és csak egy mondhatja el maximum, hogy pénzt kapott érte legalább, a többi aki sorra került ingyen ette meg a szart.

Annál gusztustalanabb dolog nincs, szerintem egy monszunt + földrengést is szívesebben bevállaltak volna helyette (mondjuk cunami nélkül azért) :D Bár utóbbival izgalmasabb lenne, amikor jön a 10+ méteres szökőár, el is dőlne ki az igazi survivor, ha lenne :D

(#267) mephi666 válasza #41133696 (#266) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez a turmixolás tényleg baromság nagyrészt nyers alapanyagokkal... én minden alapanyagot bevállalnék jól elkészítve: a bikahere+f@sz is főzve kóstolható lenne (kakastöke is finom pörköltben), a tintahal nyersen már kicsit bizarr és a híg disznóvér sem menő felénk... sütve, hagymával már más :K gondolom közülünk se enne senki szívesen nyers turmixolt pacalt, csirkevérrel nyakon öntve, hiába jó kaja mindkettő megfelelően elkészítve...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#268) customer114 válasza mephi666 (#267) üzenetére


customer114
senior tag

Fejben dől el.

Ha nem undorodsz tőle vagy nem foglalkozol az undor érzeteddel akkor lenyelsz mindent, majd kamerák mögött kihányod, iszol vizet rá, megint kihányod. Végzel egy kisebb gyomormosást magadon utána. :)

(#269) mephi666 válasza customer114 (#268) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja de normálisan elkészítve is fel lehetne olyan kajákat szolgálni, amit valószínűleg az undor miatt páran meg se kóstolnának, de aki megeszi, az kisebb eséllyel fog utána 3 napig f*svahányni :D olyan melegben nem hinném, hogy egészséges bármit nyersen fogyasztani (lehetett látni a felvételen is, hogy már röpködtek a döglegyek az alapanyagokra) ...engem csak ez tartott volna vissza, amúgy tényleg le lehet gyűrni az undort és bármit meg lehet enni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#270) antikomcsi válasza mephi666 (#269) üzenetére


antikomcsi
veterán

Egy jó kis sült hagymás vér nagyon fincsi kis kaja, én imádom!

De valóban nem lehet egy lapon említeni azzal, mintha egy kancsóból kéne összeönteni a nyers hagymával, miután beköpték a legyek és egy kis turmixolás után meginni.

Így a monitor mögött könnyen tudom mondani, hogy én meginnám, megenném, de ha ott lennék, már koránt sem vagyok biztos benne, hogy sikerülne egy véres, tintahalas koktélt benyelnem.

(#271) Vakegérke válasza antikomcsi (#270) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én tuti nem innék, ennék meg ilyen szörnyűséget, de ugye nem is jelentkezem túlélő játékra. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#272) Spet


Spet
addikt

Turmix buli már több showban el volt lőve, szóval bárhol bármikor megjelenhet ilyen típusú műsorban.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#273) mephi666 válasza antikomcsi (#270) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, meg is éhezek, ha rágondolok :) rég voltam már disznóvágáson, az első szilárd fogás általában a reggeli pár félbarack után a hagymás sült vér volt... utána meg a jó borsos sült máj, a húsok és a kedvencem: a sült velő... mind frissen, megfelelően elkészítve... nem nyersen, turmixgépből :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#274) Shadowfax válasza mephi666 (#267) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ha jól emlékszem, Bence csak a tintahalra mondta, hogy nyers, a többire nem. És nekem úgy tűnt, hogy a marhakuki meg a -here, illetve a tehéntőgy is főtt volt.
De ettől függetlenül nem ittam/ettem volna meg, az tuti.

Más. Elvileg most nem is Lillának kellett volna visszatérni, hanem Gergelynek, hiszen ő volt a második kieső. De nyilván úgy gondolták, Lilla nagyobb feszkót tud majd kelteni a visszakerülésével. Viszont remélem, Bianka már nem jön vissza, mert az már a vicc kategória lenne. :U

(#275) updog válasza Shadowfax (#274) üzenetére


updog
senior tag

Valószínűleg nem kockáztatna a stáb egy kiadós ételmérgezést. A vérnek se nyers vérszíne volt.

Azért a giliszták meg a bogarak is elég nyersek voltak :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#276) #41133696 válasza Shadowfax (#274) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja a Survivor szakértő, az is egy 0 volt. A szőke Klaudia igazat mondott, hogy a nők jobbak voltak még a Tamás katonánál is.

(#277) Shadowfax válasza updog (#275) üzenetére


Shadowfax
addikt

Azért a giliszták meg a bogarak is elég nyersek voltak :DDD
Igen, de azok éltek. ;] Frissen leölve még nem kapsz ételmérgezést tőlük. :)

(#278) Vakegérke válasza Shadowfax (#274) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lilla nagyobb durranás, mint Gergely, mert egyértelmű, hogy elárulták, hátba szúrták azok, akiket a szövetségeseinek hitt. Bár csöndes fajta, veszélyesebbnek tartom az ellenségeire, mint amit Gergely képes lenne produkálni.

Nekem se tetszene, ha Bianka visszatérne, így remélem, hogy a feladások időszaka véget ért.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#279) mephi666 válasza Shadowfax (#277) üzenetére


mephi666
nagyúr

anno egyik haver egy jókora élő lombszöcskét evett meg... (azt mondta, hogy nagyon keserű) neki se lett baja... mondjuk akkor épp alkoholmérgezéshez állt inkább közel, az alkohol meg fertőtlenítette belülről :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#280) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#281) Sindare


Sindare
csendes tag

Klaudiának így már senki nem fogja nyalogatni a lábát. :(

(#282) Vakegérke válasza Sindare (#281) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még a gondolatába is beleborzongok. :(
Csúnyán dagad a nagylábujja a körme körül Klaudiának. Remélem, hamar megnézi egy doki.

Lilla idáig ennyit nem beszélt, mint most.
Jól úszik, lazán lealázta a párbajban Anitát. Nem semmi a csaj, nem néztem volna ki belőle. Ehhez persze hozzátartozik, hogy Anita úgy úszott, mint ahogy a lajhár rohan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#283) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, még Anita és Gergő van felháborodva, mert Lilla kiteregette viselt dolgaikat. Gergő már ott tart, hogy el akarja lopni Lilla amulettjét, de annyi esze nincs, hogy ezt hallótávolságon kívül beszélje meg Anitával. Lilla el is ásta az amulettet, na, most lopd el, Gergő!

Úgy néz ki, hogy ha veszít a védettségi játékon a Buwaya, Anitának vége. Lilla, Szandi és Adri összehaverkodtak, Iliásznak se tetszik az aljasság, egyértelműnek vélem, hogy azonos személyre fognak szavazni. Gergő szerintem marad, mert kell a fizikum a törzsbe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#284) Shadowfax válasza Vakegérke (#282) üzenetére


Shadowfax
addikt

Lilla idáig ennyit nem beszélt, mint most.
Mert a szerkesztők nem vágtak be róla semmit. Aznap, mikor kiszavazták, egyszer se mutatták napközben, csak este a voksnál!

Jól úszik, lazán lealázta a párbajban Anitát. Nem semmi a csaj, nem néztem volna ki belőle. Ehhez persze hozzátartozik, hogy Anita úgy úszott, mint ahogy a lajhár rohan.
A mellúszás és a gyorsúszás között 50m-en 5 másodperc különbség van az utóbbi javára. Lilla nagyon jó úszó, az összes úszásnemet ismeri, de főleg gyorsban nyomta, míg Anita kocaúszó, csak mellen evickélt, azt is kidugott fejjel, mint a nyanyinkák az usziban, márcsak a rózsás úszósapi hiányzott róla.
Lilla nyilván gyerekkorában járt úszni, de taekwondozott is. Ez utóbbi látszik a küzdőszellemén. :)

(#285) Vakegérke válasza Shadowfax (#284) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, szórakoztatóan tudsz fogalmazni. :K

Győzött az Ibon. Jó húzás volt, hogy a csajok kiszálltak az elején a versenyből, a srácok jobban bírják a cipekedést. Megjegyzendő, Feri még a végén is fitt volt, Zoli erején felül teljesített, Benedek is kiadott magából mindent.

A Buwaya csapatba kellett volna még egy srác, amivel nem azt akarom mondani, hogy a lány lassú volt, sőt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#286) Shadowfax válasza Vakegérke (#285) üzenetére


Shadowfax
addikt

Köszi, igyekszem. :)

Anita és Gergő most nagyon leírták magukat. Még ők vannak felháborodva Lillán, miközben ők votak szemetek vele. :U S közben Gergő még az amulettet is ellopná. Na bravó! Nemcsak nagyon etikátlan, de még buta is. Ha a másik négy ember a csapatból egy emberre szavaz (pl. Anitára), akkor Lillára ők hiába voksolnak ketten. :C Márpedig most nehezen fognak szövetégest találni maguk mellé.

Ez a telefon téma még jól bekavarhat. Bár Anita ezzel sem fog sokat nyerni. akárkinek is adná.

(#287) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ez a csapat újraosztás nagyon betett a négyesnek! Rendesen keresztülhúzta a számításaikat.
Simán kiraktak volna mindenkit maguk mellől sorban, ha egy-két játékot nyertek is volna közben, akkor könnyedén eljutottak volna az egyesülésig.
De most ez 180 fokos fordulatot vett. A tuti befutóknak annyi, mi több jelenleg nagyon rosszul áll a szénájuk. Főleg a pirosaknál. Hatan vannak jelenleg.
Nem hiszem, hogy kérdés, hogy kit fognak haza küldeni. Tennék én a telefonra. Ha Gergőt elküldik, akkor a krokodilok 4 lány és 1 fiú felállásban folytatnák. A mai feladat után szerintem ezt nem akarják.

Kíváncsi vagyok, hogy Szandi, hogyan dönt holnap. Neki biztosan nem lesz olyan egyszerű, mint a többieknek.

Nos igen, a lábujj cuppogtatás most elmarad egy darabig! De már többször is láttam, hogy mezítláb járnak, és ez a sors kihívása. Akármilyen kényelmetlen, én valami lábbelit viselnék. Legalább ezt a kínai gumi/műanyag klumpa papucsot.

És ami még nagyon érdekel, mert én is meg lennék őrülve tőle, ha nem tudnám nyugodtan, kényelmesen reggelente szabadon engedni a barna macit, hogy hol és, hogy végzik a dolgukat? Egyedül Benedek említette meg pár szóval, de abból nem derült ki semmi.

Amerre mennek oda tojnak és húznak rá egy kis földet? A következő meg majd ki kapar egy kinder meglepetés tojást magának? Papír helyett mi van? Bár nekem még az is kevés, mert nekem meg is kell fürödnöm utána, mert csak úgy érzem komfortosan magam.

Elég triviálisan hangzik, de nagyon fontos dolog ám ez.

(#288) #41133696 válasza antikomcsi (#287) üzenetére


#41133696
törölt tag

A fürdési problémát Ferinél sem értettem, akkor megy be a tengerbe amikor akar.

(#289) antikomcsi válasza #41133696 (#288) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ez a másik dolog. A Tenger az sós víz. Nem olyan jó ám miután kijössz és rád szárad, és feszül a bőröd. Az után is le kell zuhanyozni édes vízzel. Ezért is örültek úgy a zuhanynak. Én legalábbis ahogy tudok zuhanyzok, ha kijövök a tengerből.

(#290) mephi666 válasza antikomcsi (#287) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez nekem is megfordult a fejemben :) lehet van valamelyik bozót mögött eldugva egy toitoi wc... vagy kijelöltek egy kulacsapást, amin jelölik pl egy leszúrt karóval hol tartanak épp, aztán ásnak-kaparnak-karót arrébdugnak :D

ezt az amulettlopást nem értettem teljesen: nem úgy van, hogy aki megkapja, azé... csak elajándékozni lehet, erőszakkal elvenni/ellopni nem? ez az anita számomra a legirritálóbb most nők közül... mondjuk a szőke és a visszatérő sincs sokkal lemaradva mögötte :U kicsit bánom, hogy nem mutatták, milyen jót lakmároztak a madarak a burgerekből... talán a mai részben?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#291) updog válasza mephi666 (#290) üzenetére


updog
senior tag

Szerintem van egy olyan nézőpontja is a Lilla-ügynek, hogy Anita és Gergő (és Klaudia és Benedek) rosszul döntöttek, szebben fogalmazva, csúnyán elb****ták, amikor nem bíztak legalább félig Zoliban, és mondjuk nem találták ki, hogy OK, akkor a fele szavazat menjen Tamásra (ha emlékszünk, így lett volna 3 szavazata, tehát pápá), a másik fele meg mondjuk Zolira, így ha kamuzik, akkor ő ment volna.

Simán eltaktikázták, és tegye fel a kezét, aki nem volt olyan helyzetben, hogy hibázott, majd bepánikolt, és ezért visszatámadással válaszolt a számonkérésre. Ez nem kisebbíti a "bűnt", hogy hátbadöfés volt Lilla felé (mondjuk, helló, ez itt a Survivor, miért kéne magyarázkodni), de azt is lássuk be, hogy szegénykém buta mint a föld, és a tegnapi fogócskában is csak kolonc volt, konkrétan nagy részben neki köszönhetik, hogy vesztettek (a másik meg Anita, no comment :) ).

Újra kéne nézni az első részeket, de szerintem nem volt ő annyira sose benne az Ibonos szövetségben, nem tudom miért erőlteti ezt, hogy a kemény 10 napja tartó nagy barátság ellenére ő mekkora áldozat.

A fogócskában az is látszott még, hogy nem igaz, amit Iliász mondott (nincs ott Feri, és minden ugyanolyan jól megy, nem kell ide vezető, a fenét).

És végül, szakadtam :DDD Bence és Berci kinyitotta a b*szatáskát ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#292) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Iliász nagyon kukorékolt, hogy majd megmutatja, Feri nélkül, Feri ellen is lehet győzni. Azt hiszem, most egy picit zsugorodott az egója, A játék végén Gergő még trappolt volna, Iliász viszont legyintett egy nagyot és leállt. Hát ennyit arról, hogy mit ér a túlzott önbizalom, no meg hogy nem kéne leszólni az ellenfelet.

Anita kap egy telefont. Eldöntheti, hogy ő telefonál valakinek, vagy átadja másnak a lehetőséget. Vajon mit kezd vele? Ha valakit maga mellé tud állítani egy nemes gesztussal, attól még nem lesz előrébb, a kiszavazás egyébként is titkos.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#293) updog válasza Vakegérke (#292) üzenetére


updog
senior tag

A telefonhoz, szigorúan tippelés / hangosan gondolkozás, majd este meglátjuk: nyilván mindenkinek van szerette, akivel örülne ha beszélhetne. Az előzetesben látszott, hogy Iliász nagyon kivolt, amikor megtudta a telefonos sztorit és Szandi is. Valószínűleg ők ketten lesznek a "célpontok" (vagy marad az, hogy Anita megtartja, de szerintem tudja hogy akkor a béka s*gge alatt lesz a reputációja).

Szerintem jobb döntés lenne Iliásznak adni egy lehetőséget, gondolom mindenkinek körbehaknizta már, hogy 13 éve tartó kapcsolata van, (valószínűleg Szandi már az eleje óta ezt hallgatja :) ) és ha Anita egy szép sztorit kerít köré, javítana a megítélésén (vagy örökre magára haragítja Szandit, végülis ő sírt az előzetesben).

És persze ha sikerül sajátmagát kimenteni ezzel, ezáltal veszélybe sodorhatná Gergőt...? :) És az mekkora lenne ha kiderülne, hogy Lilla elásta az amulettet, és a) valaki megtalálná, b) elfelejtené (ahogy mondta is, hogy ettől fél) :DDD

Szóval a mai adás megint várós, a szerintem gyengébb hétkezdés után.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#294) mephi666 válasza updog (#293) üzenetére


mephi666
nagyúr

...vagy találna a helyén egy barna kábelt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#295) Vakegérke válasza updog (#293) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg, Gergő...

Ha Anita elajándékozza a lehetőséget és nem Gergő kapja, tuti a sértődés. Most légy okos, Anita!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#296) antikomcsi válasza mephi666 (#294) üzenetére


antikomcsi
veterán

:DDD ;]

(#297) Shadowfax válasza updog (#291) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szerintem van egy olyan nézőpontja is a Lilla-ügynek, hogy Anita és Gergő (és Klaudia és Benedek) rosszul döntöttek, szebben fogalmazva, csúnyán elb****ták, amikor nem bíztak legalább félig Zoliban, és mondjuk nem találták ki, hogy OK, akkor a fele szavazat menjen Tamásra (ha emlékszünk, így lett volna 3 szavazata, tehát pápá), a másik fele meg mondjuk Zolira, így ha kamuzik, akkor ő ment volna.

Pont erre gondoltam én is, hogy a jogász csajnak több esze is lehetett volna. Ha öten összefognak, akkor vagy Tamást, vagy Zolit kipaterolják kettő, illetve három szavazattal.

de azt is lássuk be, hogy szegénykém buta mint a föld, és a tegnapi fogócskában is csak kolonc volt, konkrétan nagy részben neki köszönhetik, hogy vesztettek (a másik meg Anita, no comment :) ).
Azért Gergő az utolsó két körben már nagyon szenvedett, meg-megállt. Ha Lilla nem esik el az elején, szerintem akkor se nyernek a pirosak. Az Ibonnak jobb volt a taktikája, hogy a két csajt már az elején lecsatolták.
Amúgy Lilla bal combja egy merő zúzódás (kék-lila az egész), nem tudom, láttátok-e, mikor a pataknál dumált Szandival. Ezt nyilván akkor szerezte, mikor leesett a kockatömbről a védettségi játéknál.
De az is megfordult a fejemben, hogy esetleg direkt szabotálta a versenyt, hogy náluk legyen törzsi tanács és kiszavazhassa Anitát...

Újra kéne nézni az első részeket, de szerintem nem volt ő annyira sose benne az Ibonos szövetségben, nem tudom miért erőlteti ezt, hogy a kemény 10 napja tartó nagy barátság ellenére ő mekkora áldozat.
A legelején már volt egy nagyon erős csajszövetség, ehhez csatlakozott a két srác. Sőt, Klaudiának nagy barinője volt Lilla, tehát így se értettem, miért áldozták be a csajt.

Bevallom, utána kellett néznem, mi az a baszatáska. :D

(#298) Vakegérke válasza Shadowfax (#297) üzenetére


Vakegérke
veterán

"De az is megfordult a fejemben, hogy esetleg direkt szabotálta a versenyt, hogy náluk legyen törzsi tanács és kiszavazhassa Anitát..."

Nem nyert, kajáért, meg búvár cuccokért, szigonyért küzdöttek. Ettől még romlik a morál a törzsben, de nem hinném, hogy Lilla erre utazott.
A védettségi játék ma lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#299) Shadowfax válasza Vakegérke (#298) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ja, tényleg! :B

Lilla úszására visszatérve. Van itt egy videó, amiben vicces filmet készített: [link] :))

[ Szerkesztve ]

(#300) Vakegérke válasza Shadowfax (#299) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezek szerint humora is van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.