Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Survivor csajok civilben
Barbara mennyire jobban néz ki normális hajjal...

(#352) Vakegérke válasza Shadowfax (#351) üzenetére


Vakegérke
veterán

Barbara nagyon meglepett, Anita kevésbé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#353) #41133696 válasza Shadowfax (#351) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nóra civilben sokkal jobban néz ki, persze nyilván ráborult egy sminkkészlet a sminkessel együtt, de jobb.
Akik még rendben vannak:
- Klaudia
- Anita (Smink nélkül necces)
- Alexandra
- Adrienn.

Akiket bottal sem piszkálnék meg (sminkelve sem):
- Barbara
- Lilla

(#354) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#355) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A pokoli torony játékban magasan jobbak voltak a lányok a fiúknál. Adri nyert, övé a védettségi nyaklánc.
Én azzal kezdtem volna, hogy kihúzgálom a bambuszrudakat, legalább látom, hogy melyik milyen hosszú és aszerint válogatok. No persze ez memória játék, de még mindig jobb, mint a találomra kihúzott rúddal fölöslegesen rohangászni.

Lilla és Nóri nekiálltak kikészíteni Anitát. Vajon meddig bírja?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#356) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A holtak szigetén Nóri lett a törzsfőnök. Vajon kiéli a bosszúszomját?
A lányok nem gondolkodtak. Ha felmásznak a rúd végéig, a tetején a felkarjukkal jó támaszt találtak volna. Váltott karral sokáig bírhatták volna.

Hú, nagyon szervezkednek a mandinka harcosok. Barbi kavarna szegény, de csak Zoli van vele, aki (úgy tűnik,) ennek lesz az áldozata és kiszavazzák.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#357) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Anita milyen szöveget vágott már Nórika arcába, hogy agresszív, meg személyeskedő... Eh, az is hülye, aki jogásszal vitatkozik. Már az is hazugság, amit kérdez. Bezzeg mikor Nórika megnyerte a törzsfőnöki pozíciót, milyen meghunyászkodva nyilatkozgatott, hogy nem lesz itt agresszió... Meh... tipikusan az az arc, aki fentre nyal, lefelé meg tapos. Örülnék már ha végleg kiesne. Csak sajnos a csatorna nagyon nyomja...

Na, izgalmas ez a szervezkedés. Kíváncsi vagyok, ki koppan a végén. Mondjuk Barbara tök hülye, hogy elmondja Gergőnek, hogy őrá (mármint Gergőre) fog szavazni egy csomó ember, pl. Iliász. :U

(#358) Vakegérke válasza Shadowfax (#357) üzenetére


Vakegérke
veterán

Barbit se az eszéért szeretjük. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#359) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A fene se érti már ezt a kusza szövetkezést. Zoliról volt szó, és bár majdnem sikerült, Gergőt szavazták ki. Mehet a szépszeműhöz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#360) Shadowfax válasza Vakegérke (#358) üzenetére


Shadowfax
addikt

De azért bejött neki! :K
Szép lenne, ha pont Gerike lökné ki Anitácskát a továbbjutástól. ;] De olyan puhapöcs, nyilván átengedi majd a nyerést, miközben ez a nő "kint" emberszámba se venné, nemhogy férfiszámba... :U

De Gergőnek a szövege is vicces volt a kiesése után: ő sportember, nem taktikázik. Hát akkor az mi volt, hogy beállt az ötösbe/négyesbe és velük együtt szavazott? :U

(#361) antikomcsi válasza Shadowfax (#360) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Semmi!

Gergő szimplán olyan hülye, hogy már nem emlékszik mi volt pár nappal, héttel ezelőtt! :DDD

(#362) csababarca


csababarca
őstag

na csak megtaláltam ezt a topikot is... :)

felénél kapcsolódtam a műsroba, de Lilla-Nóri párosa egyből irritált, undorító nők.

Igazából aki bentmaradt a törzsben, azok közül nekem csak Zoli, meg a rövid hajú csaj tök sótlan, a többiek közül bárki megnyerheti felőlem.
Mondjuk Iliásznak drukkolok picit jobban, meg Alexandrának. De a többiekkel sincs bajom.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#363) #41133696 válasza Vakegérke (#356) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt az oszlopos próbát már a farmon is megcsinálták. Cinthia akkor esett ki.

(#364) Vakegérke válasza csababarca (#362) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, csakhogy itt vagy. :)

Csak szólok, hogy van már topikja a NyalóVilág 9-nek, meg a Farmnak is, és ha eljön az ideje, lesz a celebesdinek is. :K

Lillával nem volt semmi baj, míg hátba nem szúrták a kiszavazáson. Hasznos tagja volt a törzsnek, a játékokon odatette magát keményen.

Nóri más tészta. Idegesítő, haszontalan, őt "jogosan" szavazták ki, nem is értem, hogy miért van benne bosszúvágy.

GoodSpeed: Igen, mint ahogy a "pecabot" összekötözős kulcsszerzős játék is szerepelt a repertoárban. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#365) updog


updog
senior tag

Hiszti, ármány, mindenárontönkreteszlek.... nekem is érik az elhatározás hogy letöltök inkább 1-2 évad amerikai változatot... de persze most már érdekel hogy mi sül ki ebből a dologból :D Szörnyű hogy még csak a 17. adásnál járunk, még egyszer ennyi hátravan.

Anita és Lilla mintha "megbékélt" volna, legalábbis Lilla csak mosolygott amíg a másik két lány veszekedett, de Anita se provokálta már őt.

Feri olyan fejet vágott a törzsi tanácson, mint akinek pontosan a töke tele van az elmúlt nap taktikázásával, meg hogy mindenki mindenkivel megbeszéli hogy akkor most kit hogy szavazzanak ki... ő kipenderítette volna Barbit aztán jól van. Kicsit azért saját maga arconköpésének érzem, mikor elkezdett magyarázni Bencének, hogy nem úgy gondolta ő azt az erős dolgot... aztán az előzetesben meg megint azt forszírozta Barbinak.

Biztos voltam benne, hogy Nóri nyeri a főnökséget, ő picike, meg ő mászott a legmagasabbra. Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle (vagy meglepetés, vagy Anita szívatása).

Nem tudom hogy az én ingerküszöböm kúszik-e feljebb, de ezen a héten megint azt érzem, hogy hiába történik 1-2 igazán érdekes dolog, túl sok az unalom/valóvilág a műsor többi 85%-ában.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#366) Vakegérke válasza updog (#365) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igaz, hogy Nóri lett a törzsfőnök, de Anitához megérkezik a segítség Gergő személyében. Ketten már leordítják a "töpörtyű" haját.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#367) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem még mindig az eszemben van a tegnap esti tanács és az eredménye.

Minek lehet ez a következménye?

A két lány arról beszélt, mármint Adriék, hogy nem biztos, hogy Barbit kéne kiszavazni, hanem egy erős játékost.

De, hogy jött a képbe Gergő? Vajon tényleg erősnek gondolja Adri? Mi alapján? Akkor már inkább Benedek, vagy Iliász. Szerintem Gergő nem egy túl erős játékos. Ez alapján nem őt tettem volna ki.

Nem lehet, hogy Adri egy olyan játékos, akiről nem hittük, de nagyon jól álcázza magát, és sikerült úgy manipulálnia a többieket, és meggyőzni őket, hogy rakják ki Gergőt, és tette mindezt bosszúból, amiért Gergőék rá szavaztak. Szó sem volt nála az erőről, csupán ki akart rakni valakit, akit nem kedvelt. Ha ez így volt, akkor egy új Adrit ismerhettünk meg.

(#368) Vakegérke válasza antikomcsi (#367) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hááát, mondasz valamit.

Akár Ferit is kigolyózhatták volna, persze Szandi háta mögött szervezkedve. Barbi, Zoli, Iliász biztos a partnere lett volna, négy szavazatnak meg már súlya van. A többiek leszavaztak volna szépen Gergőre és Zolira, a végeredmény garantált.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#369) csababarca válasza Vakegérke (#364) üzenetére


csababarca
őstag

Nem tudom milyen volt Lilla, mert én akkor kezdtem el nézni, mikor már nem volt, de ahogy visszajött, már ránézésre felállt a szőr a hátamon.
Az az ostoba feje, és ahogy osztotta az észt. én az ilyenektől az életben is kivagyok, aki hülye ne okoskodjon. Márpedig az a csaj rettentő sötét, ahogy a képernyén megismertem.

Na mindegy.
Amúgy tegnap fél füllel hallgattam az adást, de nem vágtam, hogy most Gergő hogy lett kiszavazva? Zoli meg barbi volt a pixisben, ki volt aki végül kitalálta ezt?
Meg nekem úgy tűnt hogy Iliásszal jóban van a srác, mégis rárakta.

Na de amúgy itt is a nők kavarják a kakit, főleg Adri, nagy sunyi a csaj egyébként.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#370) Vakegérke válasza csababarca (#369) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is ott tartok, hogy Barbi meg Zoli voltak a célpont, de akkora kavarások voltak, hogy elvesztettem a fonalat. Arra még emlékszem, hogy Adritól indult a dolog, Szandival dumáltak Gergőről, de hogy miként szereztek támogatókat a tervükhöz, azt nem tudom.

Szerk: Itt megnézhető a tegnapi adás, ha érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#371) mephi666 válasza csababarca (#369) üzenetére


mephi666
nagyúr

annak a lillának olyan tasla fülei vannak, hogy orális szex közben kellemesen legyezheti velük az embert :DDD

nők közül nem is tudom, ki beszél elviselhetően... a szőke irritál, lilla, nóri szintén... a doktor is... ezen kívül a tetovált lány egy nagy köponyegforgató... adri kiszámíthatatlannak tűnik... maradt a szandra? (vagy van még egyáltalán ilyen? alig szoktam észrevenni :D )

ui: vicces lenne, ha pár nap alatt feri itt is felépítene mindent, aztán átkerülne a hóttak szigetére és kezdhetné ott is elölről :D szurkolok neki, de szerintem ő még onnan is vissza tudna jönni a végjátékra...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#372) Vakegérke válasza mephi666 (#371) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az előzetesben a többiek nagyon összerúgták a port Ferivel, szóval nem kizárt, hogy ő is megy a holtak szigetére.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#373) mephi666 válasza Vakegérke (#372) üzenetére


mephi666
nagyúr

az érdekes lenne... a békaszájú nóri a törzsfőnök, őt meg odaküldenék alattvalónak? :D biztos nem lenne konfliktus

#374: szó szerint venné a "holtak szigete" fogalmat és gyorsan leépítené a létszámot :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#374) Vakegérke válasza mephi666 (#373) üzenetére


Vakegérke
veterán

Á, dehogy lenne... :D

Feri is rühelli Nórit. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#375) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#376) #41133696


#41133696
törölt tag

Azért ez a kizavarta a fiát az erdőbe 1 évre eléggé unszimpatikus :S

(#377) Vakegérke válasza #41133696 (#376) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feltéve, hogy igazat mondott.

Mandinkáéknál áll a balhé. Feri most épp az akarnok, nem éppen szimpatikus formáját hozza.

Iliász azt hiszi, hogy Adri és Szandi vele van, pedig tudhatná, hogy Szandi inkább Ferihez húz, mint hozzá. Mondta is, hogy ha kell, akár Iliászra is szavaz.

Anita halott és Nóri halott kibékültek. Hogy ez látszat, vagy valós, majd kiderül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#378) #41133696 válasza Vakegérke (#377) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ilyet nem feltétlenül mondanék, még kamuzásból sem. Mondjuk ő sem igen tette volna, ha ez ilyen közönség kiszavazós lett volna.

(#379) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt rögtön gondoltam, hogy Szandi megosztja a puha pihe ágyát mindenkivel vetésforgóban, ahogy azt is, hogy ezzel is mutatni akarja, hogy milyen cuki. Taktikázunk, taktikázunk?

Gergő állapota irigylésre méltó. Modern Robinson három nőnemű, fehér Péntekkel. Akarom mondani Péntekkel, Szombattal, Vasár- és ünnepnappal. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#380) #41133696


#41133696
törölt tag

Mi a franc lehetett az a galandféreg klón ?:)

Soha nem mennék ilyen helyre, mert rengeteg veszélyes állat van.

[ Szerkesztve ]

(#381) Vakegérke válasza #41133696 (#380) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először azt hittem, hogy egy fogyókúrás tengeri uborka. :)

Barbi túlcifrázta. Iliásszal kitárgyalta, hogy Klau, vagy Beni menjen haza, aztán szaladt Klauhoz, hogy mindezt megsúgja neki.
Iliász is odament Klauékhoz és elmondta, hogy elege van Barbiból, szavazzák ki. Logikus lenne, egy sz*rkavaróval kevesebb, de Klaunak esze ágában sincs Barbira szavazni. Gondolom, Benivel megbeszélik, hogy ki legyen a következő áldozat, aztán jön a szervezkedés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#382) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

(#383) mephi666


mephi666
nagyúr

ennek a tegnapi játéknak mi értelme volt egyébként? nem arról szólt, hogy ki mennyire tud, vagy milyen jól tippel, mert hiába válaszolt jól, simán nyiszálták az ő kötelét is... totál szimpátia alapján ment az egész... (jó, mondjuk a tétje se volt magas)

a mai feladatra kíváncsibb leszek: itt az erő, ügyesség, állóképesség fog dominálni... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#384) antikomcsi válasza mephi666 (#383) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Pont ezt gondoltam én is!

Ezért a játékért kár volt a sok cserépedényt összetörni.

Azon kívül, hogy a szavazás előtt majd lehet azon elmélkedni, hogy xy elvágta a kötelemet.

Jó kis műsor ez, annak ellenére, hogy nem a túlélésről szól, valóban inkább egy Való Világ Számmer Ájlend Edésön.

Ma remélhetőleg izgalmasabb feladat lesz. Aztán este még nyalnak kicsit a védett játékosnak, meg úgy általában ide-oda, holnap meg indul a kakikavarás.

(#385) Dani82 válasza mephi666 (#383) üzenetére


Dani82
senior tag

Baromi unalmas jatek volt, nulla téttel. ez az epizód volt eddig a mélypont

(#386) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#387) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bár most láttam, hogy a holtak megfogják a tyúkot, de megtehették volna korábban is, ha nem ordibálnak, hanem félkörbe fejlődve kikergetik a partra. Ott már könnyebb dolguk lett volna.

Mandinkáék között én még mindig Barbarát tartom fekete báránynak. Ha kiszavaznák, Zoli is meggyengülne.

Na, gyerünk azzal a rúdkihúzgálással! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#388) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Feri kommandóstól többet vártam. Nem kicsit blamázs, hogy elsőként esett le a falról. Azt hiszem, ezentúl nem lesz nagy a mellénye.
Iliász győzött, övé lett a védettségi nyaklánc. Szandi is szépen bírta a kapaszkodást, de a többi lányra se lehet panasz.

Barbi Szandit szavaztatná ki. Kíváncsi leszek, hogy meg tudja-e szervezni.

A holtak végre ehetnek egy kis pipihúst, vastagon rájuk fér.

Adri és Szandi kaptak egy üveg mogyorókrémet, de nem mondhatják el senkinek, mert akkor nuku nasi. Szerintem akkor se mondanák el senkinek, ha karóba húzva, máglyán sütögetve faggatnák őket.
Habár lehet, hogy a karónak még örülnének is. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#389) #41133696 válasza Vakegérke (#388) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja Feri ciki volt :D

(#390) Vakegérke válasza #41133696 (#389) üzenetére


Vakegérke
veterán

Be is fogta a pici száját szépen. :)

Adri és Szandi helyében ott helyben megettem volna a mogyorókrémet. Minek dugdossák? A lebukás ott lóg a levegőben.

Barbi elmondta Klauéknak a tervet, szórják ki Szandit. Süket fülekre talált.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#391) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Ennek a röplabdameccsnek mi értelme volt? Húzzák a műsoridőt vele, engem már a kiszavazás érdekelt volna. Amúgy Adri nem tudom, min vigyorgott, hogy ők nyertek. Még szép! Adrika ui. NBI-es röblapbdajátékos volt, s nemrég ráadásul strandröplabdára váltott. :U

Szeretném már látni, hogy Barbi és Zoli koppan egy nagyot. Annyira biztosak a taktikájukban...

Feri nagyon elbaltázta ezt a védettségi játékot. Nem gondolom, hogy most kezdene taktikázni és gyengének mutatnia magát, nehogy őt szavazzák ki. De legalább nem próbálta meg magát kimagyarázni, hanem elkussolt.

A Holtak meg igazán párbajozhatnának már. Így elég unalmas...

(#392) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én szinte kicsit sajnáltam is Ferit, amikor leesett elsőként!

De azért ne felejtsük, hogy 47 éves, nem 22, és szerintem, ha valóban csak kiraknák őket egy szigetre minden segítség nélkül, akkor a többiek már rég elhullottak volna míg ő vígan sütögetné a pecsenyéjét. De ez a játék nem erről szól, mint kiderült.

A holtaknál Gergő mitől volt úgy kiéhezve a húsra? Nemrég ehette tele magát a bulin.
Most egész jól éldegélnek, de majd hirtelen beüt a most azonnal irány a verseny szituáció, aztán jön majd a sírás.

Elég sokaktól hallom, hogy akkor most már ők is taktikázni fognak. Könyörgöm, eddig is azt csinálták!!!

(#393) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Akik megnyerték a röpimeccset, mehetnek a helyi családhoz estebédre. Halkan megjegyzem, hogy a Fülöp-szigeteken is voltak kannibálok, tehát ha egy filipinó vacsorára hív meg, akkor ő lehet, hogy nem pont úgy érti, ahogy a világ civilizáltabb részén... :U :DDD ;]

(#394) Vakegérke válasza Shadowfax (#393) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó nagy család, szerintem két nap alatt megzabálnák a mandinkákat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#395) mephi666 válasza Vakegérke (#394) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a holtak szigete velük lenne igazán izgalmas: a leggyengébb minden nap mehetne szó szerint a levesbe :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#396) géeles válasza mephi666 (#395) üzenetére


géeles
aktív tag

A Barbi helyében Én még csimpaszkodás közben kiabáltam volna Ferinek, hogy a gyengék mennek haza Feróóó

:DD

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#397) Vakegérke válasza géeles (#396) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jogos, hiszen ez jó mulatság, férfimunka lett volna, de Feri csúnyán megbukott. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#398) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó kis játék lesz a holtaknak. Valami kötélkibogozó-ördöglakat izé. A győztes egy kövön sütött olasz pizzát kap.
Eddig szép, meg jó, csak nem lesz igazi küzdelem, hiszen a győztes tuti szétosztja.

Én úgy szabtam volna meg a játékszabályt, hogy a győztes (mondjuk) negyed óra alatt annyit eszik belőle, amennyit bír, a maradéknak meg búcsút inthetnek. Garantált lenne a "gyilkos" küzdelem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#399) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#400) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jé, Gergő szereti a csajokat. Bezzeg mikor ki kellett szavazni Nórit, meg Lillát...

Nem tűnt gazdag családnak a vendéglátó, épp ezért furcsállom, hogy a kajamaradékot a kutyák ették meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.