Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Shadowfax válasza Vakegérke (#200) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ezt jól láttod. A három másik sárga fiú (Beni, Zoli és Gergő) is ugyanígy éhezett és nem nyivákolnak.

Reméljük, hogy így lesz. Ha Nórika visszajön, akkor Klaudia mindent meg fog tenni, hogy ismét kiszavazza (elég csúnyán káromkodott, mikor meglátta, ő jön vissza).

Ja, igazad van, Zoli is ott lesz. :K
Viszont ha most a védettségi játékban Feri nélkül a sárgák nyernek, akkor Bianka elkezdhet trollkodni, hogy Ferire nincs is szükség...

(#202) Vakegérke válasza Shadowfax (#201) üzenetére


Vakegérke
veterán

Utolsó mondatod azt juttatta eszembe, hogy Bianka mindent megtesz a győzelemért, pont azért, amit mondtál, na meg ugye meg akarja mutatni, hogy ér valamit.

Abban biztos vagyok, hogy Zoli szívét-lelkét beleadja a küzdelembe, hogy megmutassa, igenis, hasznos tagja a törzsnek.

Szerintem Klaudia véleménye háttérbe szorul majd, hiszen egyértelműnek tűnik, Feri lesz a góré, akit már elismernek, hallgatnak a szavára.
Mert ugye kell egy góré, Benedek és Zoli hasra estek a díszkatona előtt, most kaptak egy vérbelit, aki tudja is, hogy mit, mivel, kivel, hogyan. Klaudia is be fogja adni a derekát. Bianka duzzoghat, de azt nem vitathatja, hogy az elért eredményeket Ferinek köszönheti.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#203) mephi666 válasza antikomcsi (#195) üzenetére


mephi666
nagyúr

büszke lehet rá, hogy 5+ évig katonáskodott :C valószínű a vécéket pucolta végig, mert életrevalóságból 0-ra vizsgázott gyorsan... másik oldalon meg feri úgy kezdte, amit írtál: felmérte azonnal a terepet, az égtájakat, eszerint alakította az alvóhelyet, összerakott egy normális tűzrakóhelyet, stb... meg folyamatosan lekötötte magát valamivel: most barkácsolhat a másik oldalon is egy franciaágyat :C

tegnap néztük újra az egész hetet: madáréknál ostoba a díszkatona, de a zoli még sokkal hülyébb... kapott egy joker-t, erre mindent elszúrt... kapásból elpofázta a másik társaságnak, akik nem bíznak benne, de leszűrték, hogy akárkihez kerülhet az amulett szavazás előtt, ezért választottak valakit (a dalos madarat), akit tutira hazaküldtek... hülyezoli meg rakott a nagy haverjára 1 szavazatot (aki ha van még 2 mozgó agysejtje, azonnal leszűrhette, hogy a "barátja" támadta hátba) ...ezek után mindenki leszűrheti, hogy ne bízzon meg benne, mert bármikor hátba támadhatja :K

tegnap nem értettem, hogy mire volt jó ez a tyúknyeremény... az ibon megkapta és átraknak krokodilékhoz pár embert, aki ugyanúgy benne volt abban, hogy összejöjjön? azok gondolom bánni fogják, hogy nem vágták el a 2 madár torkát és nem főzték/sütötték meg azonnal :D de mire is elég 2 tyúk? 7 személyre ha levágják mindkettőt, akkor lehet belőle egy közepes kajálás, viszont ha megtartják őket, akkor napi néhány tojásért szenvedhetnek velük... minimum egy tucattal kellett volna kapni, amiből levágnak párat (ami nem tojik rendesen), a maradékot meg meghagyják...

ui: ha húst akarnak és esélytelen bármi nagyobb vadat ejteni az erdőben, akkor 110% erőbedobással neki kellett volna már állniuk halászni... halból van bőséggel és krokodiléknál a görög és a búza megmutatta, hogy a dagály által kihordott halakat akár kézzel is meg lehet fogni :K jutott is utána majdnem mindenkinek egy egész sült hal

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#204) Woodslave válasza mephi666 (#203) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hülyezoli meg rakott a nagy haverjára 1 szavazatot (aki ha van még 2 mozgó agysejtje, azonnal leszűrhette, hogy a "barátja" támadta hátba) ezt nem vágom mire írod. Benedek mondta hogy írja az ő nevét mert akkor tudni fogja hogy igazat mondott. Az arc amit vágott minden pénzt megért ahogy rájöttek mennyire elbaxták.

Mondjuk nekem nagyon nem jött össze az egész. Bekerülök egy szigetre utolsóként egy összeszokott bandába, ahol ráadásul nem is nagyon brillírozok, biztos nem adom oda a védettségemet jelentő amulettet egy magányos lúzernek, mert még ha korábban amikor hárman voltak meg lehetett volna fordítani az erőviszonyokat. A katonának mákja volt hogy nem hittek Zolinak

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#205) mephi666 válasza Woodslave (#204) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért mondom, mert egyedül ő tudhatta "elvileg", hogy a katona védettsége ugrik :K csak az meg annyira ostoba, hogy a nyilvánvaló dolgokat sem látja... (ha a katona 1 szavazatot is kap, már tudhatja hogy az vagy a zolitól jött, vagy elárulta és ezért tett rá más) azt figyeltem meg, hogy nem csak itt, hanem vv-ban is a szabadon felhasználható védettség semmit nem ér, mert elajándékozzák-ellövik az első adandó alkalommal, holott lehetne tartogatni és taktikát lehetne rá építeni... pl ha nem érzi magát veszélyben az ember, akkor minek lője el és minek ajándékozza másnak, amikor a végén úgyis az a cél, hogy ő nyerje meg egyedül a játékot... :U nem értem én eztet... meg a katona is miért gondolta, hogy jó lesz azzal a hülyével haverkodni, amikor a másik oldalon ott van 4 ember is ellene?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#206) antikomcsi válasza Woodslave (#204) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ha Te is akkora IQ-val rendelkeznél, mint Tomi, akkor oda adtad volna! :DDD

Másrészt ebből is látszik a sötétsége. Ha nem árulja el senkinek, hogy nála van az amulett, akkor azt küldhetett volna haza, akit akar. Elég lett volna megbeszélni Zolival, hogy mindketten szavazzanak Klaudiára. A tanácson jó maga (Tomi) megkapta volna a 4-5 szavazatot, amit az amulett semlegesít, és Klaudia ment volna haza.

Persze ehhez kellett volna egy kis sütnivaló. Azt sem értem, hogy miből gondolta, hogy őt nem raknák ki? Szerintem teljesen egyértelmű volt, és neki is látnia kellett volna, hogy ő lett volna az első, akitől megszabadultak volna.

(#207) Woodslave válasza antikomcsi (#206) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem ez "megrendezett" része a dolognak.. Ahogy a székely bácsi mondta miután megnézte a star warst. "Én ezt nem hiszem el..." :D

a múltkori amulettes sztorinál is elég deus ex machina volt. Gergely előadja hogy van az amulett dolog, majd hirtelen jön egy levél amiben mindenkit tájékoztatnak arról hogy tényleg van ilyen. - (vagy valamit nem láttam mert én is csak a vasárnapi maratont nézem lehet kimaradt valami)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208) Woodslave válasza mephi666 (#205) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó de azok után hogy elmondta, kizárt lett volna hogy 1 szavazat megy a katonára. Mert vagy az van ami lett (nem hitték el) Vagy mind a négyen rá szavaznak és megy haza..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#209) Lauda


Lauda
félisten

Láttam azt a részt, ahol gusztustalanságokat kellett inniuk összeturmixolva. ;) Volt esetleg hasonló rész, ahol kígyók/pókok stb közé kellett pl befeküdniük? :D

(#210) Vakegérke válasza Lauda (#209) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak ez az egy gusztustalanság volt idáig, de messze még a játék vége. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#211) mephi666 válasza Vakegérke (#210) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem lett volna ez gusztustalan, ha megfelelően ledarálják a cuccot :K csak hát pl a tintahal is tud rágós lenni még főzés-sütés után is, nemhogy nyersen durvára darálva... a salátafőzeléket is ezért utáltam világéletemben, mert van hogy nem sikerül jól elrágni, aztán nyeli az ember és az egyik fele már a gyomrában van, amikor a másik még a szájában... ha pedig össze van jól turmixolva, akkor néhány nagy korty és annyi...

ui: ja kifelejtettem, az a nyámnyila bálint már nagyon idegesítő kezdett lenni... előtte a lány feladta az utolsó kortyoknál az ivást, amikor már 6-7szer visszaöklendezte, de ő csak 2szer beleszagolt és már dobta is vissza :U semmirekellő ember, akinek pofája viszont van nagy... világéletemben utáltam az ilyen embertípust

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#212) Vakegérke válasza mephi666 (#211) üzenetére


Vakegérke
veterán

Turmixolták volna bőven, de Bence kukorékolt, hogy elég, ne tovább.

Szerk: Bálit elvárta volna, hogy mindenki hozzá alkalmazkodjon, mert nála ez otthon is így van. Legalább tett volna valami érdemlegeset, de csak raplizni tudott.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#213) Shadowfax válasza mephi666 (#203) üzenetére


Shadowfax
addikt

büszke lehet rá, hogy 5+ évig katonáskodott :C

Tamás a fb profilja szerint a RADARezredben volt Veszprémben... Az meg aztán nagyon fejleszti a túlélési képességeit. :D

halból van bőséggel és krokodiléknál a görög és a búza megmutatta, hogy a dagály által kihordott halakat akár kézzel is meg lehet fogni
Ööö... azokat nem a dagály sodorta oda, hanem a stábtagok tették be a patakba, jócskán elkábítva, különben a büdös életbe' nem fogják ki puszta kézzel a sikamlós halakat...
Korábbi adásokban mutatták, hogy Barbara is próbál horgászni (itthon szenvedélyes horgász), de nem fogott semmit a bot végén kívül, s ha jól emlékszem, Feri is mondta, hogy azt gondolta, itt több hal lesz.
Kíváncsi vagyok, a sárgák partszakaszán vajon Feri mit talál majd élelmet, mert Anitáék eddig arról panaszkodtak, hogy alig van kókusz vagy banán...

(#214) customer114 válasza Vakegérke (#212) üzenetére


customer114
senior tag

Bálint hisztije szerintem megrendezett feszültségkeltés volt már a vége fele. Mondta, hogy ő hazamegy mire szóltak neki, hogy oké, de előbb panaszkodjon meg makacskodjon egy kicsit, hogy végleg elveszítsen minden szimpátiát, amit eddig kelthetett.

(itt vagyok egyébként, csak ti leírjátok a lényeget mindig ;) )

[ Szerkesztve ]

(#215) antikomcsi


antikomcsi
veterán

18+ tartalom

Ha nem múltál el 18 éves, ne kattints a linkre!

Ez a Klaudia édes kislány lehet! :)

Elismeri, és tudta,
hogy elő fognak kerülni ezek a videók.

[ Szerkesztve ]

(#216) mephi666 válasza Shadowfax (#213) üzenetére


mephi666
nagyúr

hehe, a lokátoros :D mondjuk lekéstem fősuli miatt anno a sorkatonaságról, viszont besorozni besoroztak: alapkiképzés szombathelyen, utána meg a szolnoki felderítőkhöz tettek volna... kicsit bánom, hogy lemaradtam róla, mert azt mondják, hogy elég kemény az élet náluk... kíváncsi lettem volna, hogy bírom ki, de tuti megcsináltam volna :K én a helyükben szerintem egész nap azon agyalnék, hogy szerezzek húst... mennék faragott dárdával "horgászni" és felmérném, hogy a szigeten élő vadállatokat esetleg madarakat hogy lehetne tőrbe csalni... van kötél-lapát-minden... csak sikerülne már pár csapdát kitenni, amibe besétálna egy jószág... mai rész érdekes lesz: kíváncsi vagyok feri hogy fejleszti fel az ibon-tábort :C

#215: na már vártam, mikor bukkan elő az első ilyen hír :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#217) Lauda válasza Vakegérke (#210) üzenetére


Lauda
félisten

Köszönöm!

(#218) Vakegérke válasza Lauda (#217) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazán nincs mit. :N

Ha van kedved kivesézni a szereplőket, történéseket, ne tartsd magad vissza. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#219) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#220) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kezdhetjük memorizálni az új csapatokat.

Anita rögtön kever-kavar. Szandival nagyon összejött, ketten próbálják magukhoz édesgetni Adrit, Gergő pedig Iliászt környékezi meg. Kérdés, hogy lesz-e ebből ötös mag.

Krisztián lába nagyon tré, a csapatok szétosztásánál sántikált. Kérdés, hogy meddig bírja.

Úgy néz ki, a díszkatona feladja, méghozzá a folytatásban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#221) Woodslave válasza Vakegérke (#220) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na számomra biztos hogy a katona beépített szereplő volt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#222) Vakegérke válasza Woodslave (#221) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom, de hogy egy piti kis senkiházi, az biztos.

A díszf*sz lelépett, jött helyette Nóra. Az egy dolog, hogy jött, de Bence rögtön ki is szavaztatta a csapatból Barbarát, hogy Nóra vehessen részt a védettségi játékban. Nem tartom etikus húzásnak.
Ferit kórházba vitték, ezért nem erősíti a csapatot. Remélem, hamar felgyógyul, "csak" egy fertőzésről van szó.

Nóra kiköhögte, hogy bosszút állni jött vissza. Már csak az a kérdés, hogy miként, és egyáltalán képes lesz-e rá.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#223) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Klaudia, Benedek és Zoli még sose győztek, ez a verseny is keserű pirula volt számukra.

Nem tudom, hogy Nóra védett-e, de ha nem, akkor holnap kiszavazzák. Ha igen, akkor erre Biankának van a legnagyobb esélye.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#224) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Észrevettétek, hogy mikor már a mély vízbe ért a ketrec, akkor Anita befogott orral lemerült ugyan a többiekkel, de nem emelte és vitte a ketrecet? Ezt csinálta végig... :U Szóval csoda, hogy gyóztek.
Mondjuk a sárgák bénák voltak, hogy a rudakat hátsó fogással fogták, nem pedig elölről, mint a pirosak. Márpedig ez utóbbi hatékonyabb mivel több erőt tudnak pl. mellizomból is rátenni.

Hmmm... az előzetesben Krisztián szenved, szerintem ő is feladja. Végre esik az eső! ;]
Bianka vagy Barbi? Ezek szerint Nórika védett, s nem lehet rá szavazni. Remélem, Bianka megy haza.

(#225) updog válasza Shadowfax (#224) üzenetére


updog
senior tag

"Ezek szerint Nórika védett, s nem lehet rá szavazni." Vagy csak trükkösen vágott előzetes, és Barbi Biankára szavaz, vica versa, a többiek meg tök máshogy :)

Nem tudom mi lenne a kínosabb a műsor szempontjából, ha másodjára is kapna védettséget az újonnan jövő játékos, vagy az, hogy ma jött Nóri, holnap meg megy :DDD Meglátjuk.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#226) mephi666


mephi666
nagyúr

"ha egy versenyző feladja, akkor jön helyette egy korábbi kieső" ...mondta istentelenbence... jött is az anyámasszonykatonája helyett egy lány, viszont pár napja a szakállas rinyagép helyett miért nem jött, ha ez szabály? vagy a búza helyett is jönni fog valaki? pl a dalospacsirta lilla?

ez a védettségi játék elég hendikepes volt a sárgák részéről, mert -2férfi, helyettük egy gyenge nő... pont ahol nem ártott volna a fizikai erő... :U az lenne a poén, ha a visszatérő nőt elküldenék hirtelen, de az előzetesek alapján erre nincs sok esély... a szőke ribi viszont egyre unszimpatikusabb: minden egyes monológja irritáló, ahogy affektál és játssza magát...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#227) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Azt nem értem, hogy ez a Tamás miért nem segítette a saját csapatát? Ha már úgy is fel akarta adni, akkor a védettségi játékot megvárhatta volna. Ha vesztenek, ami be is következett akkor ki lehetett volna szavazni a tanácson és mehetett is volna haza.

Ha valami csoda folytán nyertek volna, akkor ráért volna feladni az után is.

Akár, hogy is, nagyon rossz reklám ez a Seregünknek. Veterán katona.................. pfffff!

Vajon ha a meleg srác feladja, érkezni fog a helyére Lilla? Netán Gergely?

(#228) Vakegérke válasza Shadowfax (#224) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglátásom szerint az Ibon hatalmas hátrányt szedett össze azzal, hogy kapásból felborították a ketrecet. Cirka a felállításához szükséges időveszteség volt a hátrányuk, akár győzhettek is volna, köszönhetően Anita sumákolásának. :)

Ha Krisztián feladja, nem csodálnám. Nagyon csúnya sebek vannak a lábán, fele se tréfa. DE! Ahogy Ferit el tudták vinni kórházba, vele is megtehetik, így hiánya csak ideiglenesen gyengítené a csapatot.

Semmi nem utal arra, hogy Nóri védett lenne. Barbara és Bianka párbeszéde, szavazása nem bizonyíték.
Ha mégis védett, én is Biankának drukkolok, hogy kipihenhesse végre a megpróbáltatásokat. :D

doeeg: Nem tartanám fair dolognak, ha pusztán azért kapna Nóri védettséget, mert kapott egy új esélyt. No persze gondolkodhatunk úgy is, hogy kapjon egy kis időt a bizonyításra, tehát ne legyen kiszavazható.
Beböffentett kinyilatkozása alapján, miszerint bosszút állni jött vissza, amondó volnék, hogy takarodjon a jó édes anyja pi... fenébe, örüljön, hogy luk van az alsó fertályán, nem is egy.
No persze, kell a feszültség, enélkül kevésbé lenne izgalmas a túlélő játék.

mephi666: Klaudia már nem egyszer mondott olyasmit, amivel csak egyetérteni tudok. Például "kell egy vezető", no meg a játékot feladó manusokról szóló kritikája. Utóbbiról Feri is beszélt, miszerint a lányok bírják, akik meg férfinak tartják, vagyis tartották magukat, annyit se érnek, mint a leggyengébb lány.

antikomcsi: Talált, süllyedt. Pont ezen bosszankodtam tegnap este. Hogy a frászba lehet ennyire patkány ez a díszf*sz díszkatona, hogy épp akkor hagyja cserben a csapatot, amikor a legnagyobb szükség lenne rá?

"Ha valami csoda folytán nyertek volna, akkor ráért volna feladni az után is."
Nem lett volna csoda a győzelem, feltéve, hogy Tomikácska becsületből keményen odateszi magát.
Utána feladhatta volna a játékot, sokkal kevesebben köpnének a neve hallatán, mint így.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#229) mephi666 válasza Vakegérke (#228) üzenetére


mephi666
nagyúr

a mondanivalójával még annyira nem is lenne bajom, de az előadásmódja valami nagyon irritáló... nem tud értelmes hanglejtéssel elmondani 2 mondatot :(

a katonánál én is erre gondoltam, hogy jól kiszúrt a csapattal azzal, hogy erőnléti feladat előtt otthagyta őket :( azt nem értem amúgy, hogy a bal vállán miért takargatták ki folyamatosan a tetoválást? csigusz meg a többi kivillant időnként, de a bal vállát megállás nélkül homályosították... máson is van tucatszám tetoválás, mégsem takarják ki őket, az övét viszont igen... mérges mickey egér meg a szívecske 18+ -os lenne? :DDD (amúgy hatalmas intelligenciára vall televarratni magát márkajelzésekkel... valószínű nem fizetnek neki a gyártók, így meg ingyen reklámozza őket :C ) ...izé, lehet hogy hátrébb a vállán van még több márkajelzés és pont ezért takargatják ki? lehet, hogy a többit is ezért lehetett csak véletlenül észrevenni a rajzfilmfigurákon kívül?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#230) DrBubo77 válasza mephi666 (#229) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én sem értettem, hogy mi lehet ott, amit ki kell takarni. Elég "érdekes" tetkói vannak. Szerintem a reklámok miatt. (pl Kinder)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#231) Woodslave válasza mephi666 (#229) üzenetére


Woodslave
nagyúr

komolya férfi komoly tetoválásokkal. Ok. Elbaxhatja egyszer az ember egy részeg éjszakán, de ennyire :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#232) Shadowfax válasza mephi666 (#229) üzenetére


Shadowfax
addikt

a bal vállát megállás nélkül homályosították...
Azt olvastam, hogy azért mert Cartoon Network logó van rajta. Elég komolytalan és infantilis lélekre utal, aki rajzfilmfigurákkal tetováltatja ki magát. :U
Mondjuk a csaja szex közben egy egész képregényt is végigolvashat. :DDD

(#233) mephi666 válasza Shadowfax (#232) üzenetére


mephi666
nagyúr

+230+231: a rajzfilmfigurák még talán hagyján, a márkajelzések zavarnak engem igazán :) ahhoz kell egy igazán elborult lelkivilág, hogy nike logó, chupa chups, kinder és hasonló logókkal pakoltassa teli valaki magát... mert igazából az ember általában valamit ki akar fejezni a tetoválással, vagy valami szeretett dolgot akar magán őrizni élete végéig... de egy kinder felirattal mit fejez ki? hogy 60évesen is egy hülyegyerek marad? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#234) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Nem tudom, ez a [lvideó] volt-e már. A Survivor jelentkezőinek sportteszten kellett bizonyítaniuk.
Ha jól látom, Gergely (aki már kiesett) egy darab szabályos fekvőtámaszt sem tudott megcsinálni... :U Csodálkoztam, hogy került ebbe a műsorba ezzel az apucitesttel, de biztos az számított, hogy 17 éve nézi ezt a reality showt. :F
Mondjuk nálam már akkor elvágta magát, mikor azt mondta, hogy alig várja, hogy másokat szenvedni lásson. :(((

(#235) antikomcsi válasza Shadowfax (#234) üzenetére


antikomcsi
veterán

Gergely gyerek, már nálam is rögtön elvágta magát, pont akkor, amikor mondod Te is, hogy alig várja, ás majd ő rá is tesz egy lapáttal mások szenvedésére!

Az én tippem az, hogy bár hiába nem éppen a falu bikája, de a válogatáson biztos szemet szúrt valakinek, hogy ez a csóka jó lesz majd sz@rkeverőnek. Ez a része be is jött volna, csak Gergely túl nyomi volt ahhoz, hogy ennél tovább húzza!

Pedig nyilvánvalóan a konfliktusokra mennek rá. Ezt igazolja a csapatok elosztása, és Nóra visszaemelése a játékba.

Tomi tetoválásairól meg annyit, hogy én is kedvelem pl. Spongya Bobot, még a mozi filmekre is elmentem, na de az, hogy magamra tetováltassam, vagy akár hasonlókat, mint ő, azt még álmomba sem tudnám elképzelni.

És akkor ő őrizte néhány hónapja a határt??? Hála Istennek, hogy leszerelt!

(#236) mephi666 válasza antikomcsi (#235) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen, vannak a katonai egységeknek tetoválásai mindenhol, de erre az anyámasszonykatonájára csak mickey egér és csigusz futotta :C

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#237) Vakegérke válasza mephi666 (#236) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, röhögés közben nehéz lesz gulyáslevest főzni... :D :DD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#238) antikomcsi válasza mephi666 (#236) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ha embert, barátjáról, akkor a katonát tetkójáról! :DDD

(#239) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jut eszembe, Barbara nem először húzza ki magát a versengésből. Talán jobb lenne a csapatnak, ha őt szavazná ki.
Mondjuk Bianka is ballaszt a sz*rkavarásával...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#240) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#241) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Krisztián hajója már haza felé tart, egy meleg áramlatot meglovagolva.

Vajon jön egy kiesett játékos?

(#242) Vakegérke válasza Vakegérke (#240) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nóri lepaktált Zolival és Barbarával, mondván átveszik a hatalmat. Mit mondjak, igazi csapatszellem, éljünk mi, a többiek dögöljenek meg.
Ellentábor is van. Klaudia Benedekkel tárgyalt. Ferit akarják meggyőzni, hogy bár Biankára morog, a csapat érdekében a "mosólányt", Barbarát szavazzák ki, és ebbe vonják bele haragosát is.

Nóri védett. Gondolom, ezt sejtik, biztosan csak a szövetségesei tudják.

Ha Feri meggyőzhető, Barbara megy haza. Ha nem, akkor se vagyok biztos benne, hogy Bianka lesz az áldozat.

antikomcsi: Várható volt. Elméletileg kéne váltás, csak ne Bálint legyen.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#243) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Krisztián feladta. Pedig az orvos azt mondta, hogy ad antibiotikumot és 24 óra múlva már nem lesz fájdalma. De ő azért hazamegy inkább. No comment.

Most azért látjuk, hogy Barbara, a "mosólány" segít főzni. Bianka ezért hazaküldené, mert főzni, mosni otthon is tud. Tényeg? S ő mi a fenével járul hozzá a törzs jólétéhez? Amikor bármi rajta múlott, veszített (lásd zsákok tartása).
Lehet, hogy Barbara két játékból kivonta magát önként, de legalább a csapatért odateszi magát a szükséges munkák elvégzésében. Bianka meg csak a sz*rkavaráshoz ért. Remélem, ő megy haza és az önelégült pofájáról lefagy a mosoly...

(#244) #41133696


#41133696
törölt tag

Szerintem ha valami váratlan fordulat nem történik, akkor Feri lesz a nyertes. Benne megvan minden ami ehhez kell, türelmes, néha ordít, de vezéregyéniség, és látszik rajta, hogy katona volt, ellentétben a 2 méteres vikinggel, aki hazament enni... Taktikus, szerintem az összes többinél eszesebb, persze lehet majd pont azért szavazzák ki, mert veszélyes, de most még a törzsének szüksége van rá.

(#245) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ibonéknál hiányzik az ész. Kókuszhéjjal meregették az "ágyról" az esővizet. Nem lett volna egyszerűbb megemelni a ponyva egyik végét?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#246) Vakegérke válasza #41133696 (#244) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem csak fizikai feladatokról van szó, Anitát is esélyesnek vélem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#247) #41133696 válasza Vakegérke (#246) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az sem elképzelhetetlen, hogy a végén ketten maradnak. Aztán kettejük között dől el.

(#248) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bianka pápá, "meghalt a cselszövő, eltűnt a rút viszály". Persze van még esélye visszatérni, ha valaki feladja a játékot.

Lilla megjelenik, méghozzá Buwayáéknál. Rögtön be is olvas Anitának, és ha jól értettem, meg is fenyegette. A törzsi egységnek kampeca.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#249) antikomcsi válasza Vakegérke (#242) üzenetére


antikomcsi
veterán

Bálint nem esett ki, Bálint feladta. Az nem ugyan az.

Bár, mint láttuk, Lilla jön vissza, és jól be is olvas a volt társainak.

Krisztián döntése számomra is felfoghatatlan. Kapott volna gyógyszert és játszhatott volna tovább, de a hiszti győzött!

Érdekes lesz a holnapi rész, vajon ki örül majd a játék végén?

(#250) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Bianka mekkora lealázó, szemét szöveget nyomott a voksnál: "Ez nem egy OKJ-s bejárónőképző." Valószínűleg te még főzni se tudsz, te szerencsétlen, de azért rúgj bele abba, aki kaját csinál neked. :((( Örülök, hogy 5 szavazatot kapott. Beni is végül rá szavazott, nem hallgatott Klaudiára. ;]

Lilla visszajön! "Júdásanita!" Na, ez epic lesz! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.