Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bezengték, hogy Iza puffogása látható lesz. Érdekes, erről az eseményről egy szó sem volt. Ugyan miért?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3502) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gyünik a kihívás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3503) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tetszik Lilu ruhája. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3504) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A lakók is úgy látják, hogy Iza lesz a kék kendő tulajdonosa.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3505) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Úgy néz ki, hogy Dorka megint ágyat fog tologatni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3506) C4mp3r


C4mp3r
addikt

"ha en a te helyedben lennek, magamat vinnem ki" - iza

ez egy erdekes mondat, mert egyik ertelmezes szerint ertelmetlen a mondat, mert a magamat szemelyes nevmas itt mar szerintem arra utal, akinek a helyebe kepzeli magat a csaj. tehat azt mondja, ha en charlotte lennek, magamat azaz charlotte-ot vinnem ki, tehat netto bullshit a mondat.

de lehet ugy is ertelmezni, hogy magamat, azaz izat vinnem ki. meg kene kerdezni, hogy melyik ertelmezes a helyes (:D), illetve miert fogalmazott ketertelmuen

Vakegérke: sejtettem, de ez a mondat hirtelen belemvagott, hogy ezt igy is lehet ertelmezni :))

[ Szerkesztve ]

(#3507) Vakegérke válasza C4mp3r (#3506) üzenetére


Vakegérke
veterán

Iza ki akar menni párbajozni. Már többször is jelezte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3508) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már tudjuk, hogy favágó Ádám költözött be. Mi a fenének azzal foglalkozik az adás, hogy kit, és miként választottak ki a lakók beköltözőnek?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3509) C4mp3r


C4mp3r
addikt

annyira egy alpari proszto ez a dorka is, csak hallgatom az adast es tenyleg olyan stilusban beszel neha, mint egy kocsis. ugy az egesz bagazsra jellemzo, hogy ha nem is kormandot, de egy szepen megfogalmazott, osszerakott, tragar szavaktol mentes mondatot nagyon ritkan hallani

(#3510) Vakegérke válasza C4mp3r (#3509) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igénytelenség. Vége, pont.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3511) kukinyo


kukinyo
addikt

Mekkora kutya ez a Krisztián, nevetséges.

(#3512) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Büdös bunkó egy banda ez..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3513) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A favágó gyerek egy kicsit nyuszinak tűnik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3514) kukinyo


kukinyo
addikt

Viki: a fütyidet megmutatod? :DDD :DDD

(#3515) Vakegérke válasza kukinyo (#3514) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha már nem jut szegénynek semmi, legalább gyönyörködni szeretne. :)

No, most jön Charlotte előadása. Vajon kit hív ki?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3516) Motion_Blur válasza Vakegérke (#3515) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Izát kéne. Ha nem meri, akkor gyakorlatilag kiesett.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3517) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tényleg jó Lilu ruhája. Határozottan kívánatos benne a csaj. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3518) Vakegérke válasza Motion_Blur (#3516) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is ezt hangsúlyoztam idáig. Talán még Zsófi ellen van némi esélye.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3519) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hú, ekkora melle van Zsófinak? Idáig nem is tűnt fel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3520) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Lilut pont tegnapelőtt láttam délutáni nassolás közben a Margit hídtól nem messze.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3521) kukinyo válasza hoffman_ (#3520) üzenetére


kukinyo
addikt

Élőben még rondább.

(#3522) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Charlotte elmélkedése nem vall sok észre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3523) Motion_Blur válasza Vakegérke (#3522) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egy úriember vagy. Én máshogy fogalmaznék :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3524) Vakegérke válasza Motion_Blur (#3523) üzenetére


Vakegérke
veterán

;)

Na, most jön a lényeg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3525) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi kiesett a szórásból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3526) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A hülyéje!!! :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3527) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nocsak, Iza is kiesik?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3528) C4mp3r


C4mp3r
addikt

kiesett

(#3529) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Wazze, Dorkát hivta ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3530) Def26


Def26
félisten

Dorka. Szerintem jól választott.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3531) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Dorka nem fog kiesni....bár ki ellen is lenne esélye? Annyira jelentéktelen a lénye, hogy szerintem bárki kint hagyja...bár volt már egy erős TUJA :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3532) McCartman


McCartman
senior tag

Dorka is ritka nagy paréj, úgyhogy mehet a retekbe.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3533) #51177472


#51177472
törölt tag

Lol

(#3534) Vakegérke válasza darál0w (#3531) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nono, Dorka semmi más, mint érdekszerető. Zsolt mögé bújik, hogy elkerülje a veszélyt. Ezek után kíváncsi leszek, hogy vasárnapig miként fog Zsoltnak gazsulálni.

Hatalmas poén lenne, ha Zsolt lelkében még ott égne a minap megtörtént konfliktus, és nem állna ki Dorka mellett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3535) kukinyo


kukinyo
addikt

Nehéz lenne megsaccolni a végeredményt.Bármelyik megy ki, nem fog hiányozni de ez esetben Dorka húzzon haza.Kíváncsi vagyok Zsoltra, hogy tényleg olyan tökös gyerek e mint mutatja.

(#3536) Motion_Blur válasza Vakegérke (#3534) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Esélytelen teljesen hogy Zsolt ne álljon mellé. Sőt, szerintem senki nem lesz Sárika mellett.

Igazából Zsoltnak is érdeke hogy odaálljon, mert egyedül itt senki nem tud mutatni semmit. Kivéve Auréliót + esetleg Viki. Ők ketten erősen önmagukban is, a többi csak elvan a nagy semmiben. Az Iza-parasztgyerek kapcsolat is csak azért van hogy egyáltalán történjen valami és mutassa őket a kamera. Addig a többiek nem szerepelnek. Ez az összefoglalók kb. fele.

A fináléban Aurélió 100% hogy ott lesz, sőt.. szerintem nyerni fogja. Legalábbis én most ezt látom.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3537) darál0w válasza Vakegérke (#3534) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na ez mondjuk sokat számít :K

csinálja-e a "műsort" a pár, vagy külön utakon mennek tovább, és Dorka is teljesen ellaposodik...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3538) Vakegérke válasza kukinyo (#3535) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyik sem frontember, az tény.

Ami nálam Charlotte oldalára billenti a mérleget, az az, hogy hirtelen támadt magányában sem tört meg, nem törleszkedik egy kanhoz sem, nem keres támogatást, nem ellenséges, nem szít ellentéteket.

Dorka más tészta. Nem tudom, hogy milyen lenne szingli üzemmódban, de magabiztossága szerintem csak Zsolttal kialakított kapcsolatából fakad.
Ellene szól uralkodásvágya, ahogy bánik Zsolttal. Lehet, hogy nem jobb Izánál, vagy ha igen, akkor csak egy picit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3539) King Unique válasza Motion_Blur (#3536) üzenetére


King Unique
titán

Ja, Auréliót gyereket azért én is csipázom, inkább nyerjen ő, mint egy Viki, vagy mint a tujázó Zsolti. :K

Hát nem tudom Dorka ellen van-e esélye Sárinak, de majd az elkövetkező pár nap összefoglalójából úgyis idő előtt kiderül, kit akar lejáratni erővel a retek... :DDD

(#3540) kaboska válasza King Unique (#3539) üzenetére


kaboska
aktív tag

Hát sajnos már az elejétől fogva ezt a nyivákolós hülye gyereket futtatja az rtl :K
Én bízok benne hogy nem vele akarják megnyeretni!
Akkor inkább a Zsófika nyerjen :D

"Fej vagy gyomor"

(#3541) lacy86


lacy86
addikt

Szerintem , hogy Dorkat hivta ki a parbajra , nagy faba vagta a fejszet!
De ki tudja lehet Sharlotty a parbajra felszivja magat , Simon biztatja es siman kint hagyja! :D

Ps.: Pont akkor sikerult bekapcsolnom a TV-t , mikor Aurelio megint a falloszaval jott hogy neki hogy tud himbilimbizni vagy a rak se tudja mit feszit mindig :DDD :DDD :DDD
Valaki terpesszen mar be neki :D

(#3542) King Unique válasza kaboska (#3540) üzenetére


King Unique
titán

Nekem se azért a favoriton, de legalább csinálja a műsort, még ha sokx kicsit idegesítő is.
Ha végignézek a többin, max Zsolti, akit talán szívesen látnék győztesnek, de a többi, főleg Iza, Viki, fújj... :(((

(#3543) Vakegérke válasza King Unique (#3542) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vikivel mi bajod? Ő sem háttérfigura.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3544) Vakegérke válasza Vakegérke (#3543) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gusztustalankodik a favágó.
Nálam ez már kiveri a biztosítékot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3545) Weeman1 válasza Vakegérke (#3544) üzenetére


Weeman1
veterán

Nekem sem szimpatikus a csávó. :(

Xiaomi 11T Pro

(#3546) C4mp3r válasza Vakegérke (#3543) üzenetére


C4mp3r
addikt

azon kivul, hogy gusztustalan es gyomorforgato az egesz lenye? teged ennyire megvett par mukonnyel?

(#3547) #51177472


#51177472
törölt tag

Az új srác oszt.társam ismerőse (tőle vette a kocsiját), Szirmai Ádám-nak hívják.

(#3548) hoffman_ válasza #51177472 (#3547) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én az egész családot ismerem, nem kívánom senkinek, hogy lássa, milyen képeket nyom most fel az öccse fészbúkra :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3549) Vakegérke válasza C4mp3r (#3546) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eleve hátránnyal indult a sok kikent-kifent csaj közt. Tudja, hogy milyen, együtt él ezzel a tudattal.
Lehet, hogy titkon szerelmes Krisztiánba, és a szeretett személytől ezerszer rosszabbul esik a bántás bármilyen formája, mint azoktól, akik közömbösek számára. Csoda, hogy elpityeredik?

Nem, nem vett meg. Azonban javára írom, hogy a csajok között ő az egyetlen, aki színészkedés nélkül adja önmagát, és úgy viselkedik, ahogy azt a bemutatkozó kisfilmjében ígérte.

Úgy gondolom, hogy a legjobb háromban ott lesz, de még az is lehet, hogy az utolsó párbajon is részt vesz.
Azt nem merem mondani, hogy megnyeri a játékot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3550) Def26 válasza Vakegérke (#3544) üzenetére


Def26
félisten

Nekem szimpatikus. Érdekes lesz, ha rámegy izéára mit szól hozzá a krisztián.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.