Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

KIcsit a témához tartozik.
Tudjátok mi a guggolós pálinka? :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) ferensz válasza Hieronymus (#2) üzenetére


ferensz
senior tag

Az a pálinka, ami annyira szar, hogy guggolva kell elmenni az ablak alatt, nehogy behívjanak rá egy körre :D

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#4) Vakegérke válasza #20749568 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha belegondolok, hogy a pálesz szaga szerintem megcsaphatta a főtörzs orrát, akkor csak a jóindulatának köszönhetem, hogy megúsztam. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

amikor én voltam katona, a karácsony az tutti bukta volt.

színésztojásokkal voltam egy században, akiknek kicsit szabadosabb hozzáférése volt a dolgokhoz. sok mindent meg tudtak szerezni azzal a felkiáltással, hogy műsorhoz kell.

a karácsony este úgy alakult, hogy szintén került be pia a körletbe. én nem ittam, mert sosem iszom. az egyik színésztojás a fellépésre szerzett századosi egyenruhában, századosi vállappal parodizálta valamelyik tisztet, mi vonyítva röhögtünk, és az egyik laktanya írnok gyerek éppen húzta le a piát, amikor ránk nyitott az üti.

szép látvány fogadta. rögtön elkezdett pattogni, hogy milyen büntetés meg fogda, meg mittomén. erre az egyik írnok kikísérte, valamit mondott neki kint, amiről mi csak annyit tudtunk meg, hogy "nem ivott mindenki, ne legyen már kollektív büntetés". és nem lett semmi következménye...

a fene se tudja, azóta se, hogy némelyik katonatársam ki volt igazából... :P volt olyan gyerek, aki felgyújtotta az ütiszobát és előléptetést kapott érte... ezt azóta se értem, de 32 éve volt, elévült.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Vakegérke válasza bambano (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

"volt olyan gyerek, aki felgyújtotta az ütiszobát és előléptetést kapott érte..."

Nálunk ezért három heti főbelövést kapott volna. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) bambano válasza Vakegérke (#6) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én is így tudtam, de apuka nagyon fontos ember volt a hm-ben.
hogy minek ment a kölök katonának, az kérdés.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) Vakegérke válasza bambano (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálunk is volt ilyen "valakinek" a kölke, nem volt népszerű. Nagyképű, arrogáns alak volt, míg valaki négyszemközt el nem beszélgetett vele. Külsérelmi nyom nem volt rajta, de hatott a "hegyibeszéd". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) frem1790


frem1790
tag

Jól tetted, hogy kiraktad ide is őket! Jó sztorik! :C

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#10) Vakegérke válasza frem1790 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod, sajnálom azokat, akik akaratuk ellenére kénytelenek lemondani a mozgási szabadságukról emiatt a mocsok vírus miatt. Azért írom ezeket a történeteket, hogy kizökkentsem őket a letargiából, egy kis színt vigyek a szürke hétköznapjaikba.
A részeges sztorik a következő résszel véget érnek, de van még bőven más egyéb.

Ez az én küldetésem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) frem1790 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


frem1790
tag

Nemes cél és jól választottál fegyvert hozzá :K !!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12) Vakegérke válasza frem1790 (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán nem elég hatékony a fegyver, vajmi kevés a reakció.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Doki16 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Doki16
addikt

De az. Én szeretem olvasni az írásaidat, nehogy abbahagyd :)
Ez az első megnyilvánulásom szerintem a blogodban :)

Én életemben nem voltam még részeg (31 év), sőt megrögzött antialkoholista vagyok. Már a szagától is rosszul leszek minden piának. Kb. az össz alkohol mennyiség amit megittam idáig, az beleférne egy 2 decis pohárba.
Nehezen is vagy egyáltalán nem tudják elfogadni az emberek, hogy egyáltalán nem iszok.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#14) bambano válasza Doki16 (#13) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

először azt nem akarják elfogadni, hogy nem iszol.
másodszor meg azt, hogy nem vagy taxisofőr...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15) Vakegérke válasza Doki16 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a megszólalásod kellő löketet adott ahhoz, hogy töretlenül folytassam a küldetésem. Köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Doki16 válasza bambano (#14) üzenetére


Doki16
addikt

Nem vagyok taxisofőr, csak szimplán utálom a piát. A másik meg, hogy annyival több hasznos dologra el lehet költeni a pénzt :)

(#15) Vakegérke: Ennek nagyon örülök :) Nem akarnám, hogy megszakadjon a sztori. Szinte minden írásod elolvasom mindig. :B

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#17) Vakegérke válasza Doki16 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy darabig lesz mit olvasnod. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) bambano válasza Doki16 (#16) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

lefordítom, mert nem ment át:
nekem mindig az a másik bajom, hogy a kedves bulitársak úgy gondolják, hogy ha én nem iszom, akkor kiválóan alkalmas vagyok arra, hogy hazafuvarozzam őket a buli végén. ami egy idő után idegesítő. ha meg nem vállalod, rapliznak.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19) Chabee


Chabee
tag

Derék történet! Kellenek az ilyenek az ember életében, mert innen is tudja, hogy nem egy dögunalom volt, ami eddig elmúlt!
A katonaság piálás mátrixban szerintem mindenkinek van története. Már aki részese volt ennek a dimenziónak. Ez a remek írás óhatatlanul is előhozza az emlékeket és a leküzdhetetlen vágyat, hogy a felidézést követően képernyőre vesse azokat.
Én egy reptéren voltam sorkatona. Ott a vadászrepülők egy bizonyos típusának radar berendezését tisztaszesszel hűtötték. Az ottani szakzsargon csak repszesznek hívta. Na most az mindenki számára nyilvánvaló, hogy ez a szesz nem mindig a repülőgépekben végezte földi pályafutását, mert ami megszerezhető azt ugye meg is szerzik. Pláne a hetek óta bent lévő sorkatonák. Na most egyszer úgy hozta a sors, hogy egy palack repszesz feltűnt a körletben és hát fel lett dobva a magas labda a körletben lévőknek, hogy úgy sem mered meghúzni! Nem, én nem voltam olyan bátor, hogy beleigyak, de volt egy surranótársam, nevezzük Balázsnak, aki bizony a bő egy liter felét egy húzóra megitta. Mintha csak vizet ivott volna. Mindenki csak lesett. A produkciót pedig azzal zárta, hogy a gyomrából visszatörni kívánó cuccot bizony nem engedte szabadjára, visszanyelte. A továbbiakról csak annyit, hogy a srác még másnap is csak úgy tudott egyenesen menni a folyosón, ha neki dőlt a falnak.
És ez csak az egyik történet.

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#20) Vakegérke válasza Chabee (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

"És ez csak az egyik történet."

Jöhet a többi, hadd élvezzük. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) Doki16 válasza bambano (#18) üzenetére


Doki16
addikt

Ohh így már értem. Látszik, hogy soha nem jártam bulikba. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.