Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baluka26


baluka26
veterán

Ennél a Heineken sokkal finomabb sör szerintem.

Becks-et kérek szpen ide a válogatásba :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2) V.Stryker válasza baluka26 (#1) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát még jó, hogy objektív a véleményünk. Ez előtt ittam 10 percel a Heinekent, friss az élmény. Ehhez képest bizton állíthatom, hogy sehol nincs. :)

Igen igen, a Becks jó anyag. Amikor nemrég vettem belőle, mire eszembe jutott,hogy írjak róla, addig berúgtam. :B :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3) Szten Márs válasza baluka26 (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A Becks-es véleményre én is kíváncsi lennék. :K

(#4) moha21 válasza V.Stryker (#2) üzenetére


moha21
addikt

Nos nekem a Beck's amit megveszek boltban az heineken copy minden tekintetben.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) V.Stryker válasza moha21 (#4) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Majd akkor hozok Beck-es írást is, de előre bocsátom, hogy az jó sör, jó komlós, beteg sem vagy tőle, puffadt sem, de mégis telt, komlós ízt ad. A másik hazai favorit.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6) moha21 válasza V.Stryker (#5) üzenetére


moha21
addikt

Kicsit off, de 2 hónap után hazamegyek lakhelyemre, betérek a kocsmába és megkérdezem milyen sör van...

válasz: almás, citromos meg faszomtudja milyen gösser vagy mi...

ON: Romániában lehet kapni egész fasza söröket.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) Samus


Samus
addikt

Egyvalamire lennék kíváncsi, hogy a Stella Artois-ról mi a véleményed. Egyik kedvenc söröm.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) madgie válasza V.Stryker (#5) üzenetére


madgie
titán

Engem szinte minden itthoni sör felpuffaszt, furamód egy ideje még az elvileg import Pilsner is :(

Gösser egyébként jó cucc, szvsz jóval jobb, mint a a "sztárolt" Dreher.

Samus: nem akarok csúnyát írni, de amikor szétszedem a csiszológép alatt az ürítőtartályt, és elkezdem belőle kilapátolni a műanyag lencse maradék és víz alkotta trutymót, annak pont Stella szaga van :DD Komolyan, teljesen olyan.

[ Szerkesztve ]

(#9) nem_tom


nem_tom
őstag

Részemről én nem szeretem a Gössert. Nálam ez így néz ki: 1. Aranyászok 2. Borsodi .

Most haragszom rád! Miattad megkívántam egy sört! :DDD

(#10) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Nem rossz-nem rossz, de azért nem az igazi. És sajnos igaz rá, hogy ha kicsit minőségibb akkor már drágább is. :((

Azt hogy legyenek saját készítésük képek a bejegyzésben rajtam kívül senki nem támogatja? :)

Mentalita'

(#11) nem_tom válasza nincsisbéla (#10) üzenetére


nem_tom
őstag

Honnan tudod, hogy ezt nem ő itta és fényképezte egy fekete szobában? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) V.Stryker válasza madgie (#8) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De akkor valahol veled van a gond nem? :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#13) keIdor


keIdor
titán

Ez is jó szvsz akár csak a Heineken. :P Beck's szerintem is jobb, meg a Stella Artois is.
Búza sört szereted?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) V.Stryker válasza keIdor (#13) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Persze, szeretem a búzasört. Van egy pár itt a blogban.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#15) madgie válasza V.Stryker (#12) üzenetére


madgie
titán

Lehet. De azért fura, hogy egy sörnek olyan illata van, mint egy polimer műanyagnak, nem? Az már nem sok jót sejtet :D (más sörnek nem olyan a szaga)

(#16) V.Stryker válasza madgie (#15) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ebben igazad van. És érdekes, hogy ahogy én észre vettem, az elmúlt 1-2 évben romlott drasztikusan az itthoni sörök minősége.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#17) nem_tom válasza V.Stryker (#16) üzenetére


nem_tom
őstag

Nekem nem tűnt fel, hogy romlott volna az itthoni sörök minősége. Ugyanúgy jól esik, mint 4 évvel ezelőtt is.

(#18) V.Stryker válasza nem_tom (#17) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát, irigyellek érte. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#19) nem_tom válasza V.Stryker (#18) üzenetére


nem_tom
őstag

Lehet már elittam az összes agysejtemet, ezért nem tűnt fel. :DDD

(#20) V.Stryker válasza nem_tom (#19) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezért nem irigyellek. :D De te menynit iszol? Én bevallom, hogy napi 3-5 sör az átlag. A soké? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#21) keIdor válasza nem_tom (#17) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem se romlott. Inkább az ember változik meg az ízlése.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) nem_tom válasza V.Stryker (#20) üzenetére


nem_tom
őstag

Inkább csak hétvégente iszok. Akkor főleg sört. Meg ami a kezem ügyébe kerül. :DDD
Hétköznapokon nagyon ritka. Főleg, ha alkalom van.

Akkor visszaszívom azt, amit az agysejtjeimre mondtam. :D

(#21) Keldor papa: Az is előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#23) madgie válasza keIdor (#21) üzenetére


madgie
titán

Változik a (itthoni) sör is, hol jobb, hol rosszabb. Olcsóbb söröknél különösen igaz ez, vagy 10 évig Borsodit ittam (fesztiválsör), annak szinte minden évben más íze volt.

V.Stryker: jut eszembe, Grafenwalder búzát kóstoltad már? Lidl-ös, ócsó, de egész jó (csak dobozos, így kicsit fémíze van)

[ Szerkesztve ]

(#24) V.Stryker válasza madgie (#23) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A lild-ben nem ez a vajszínű dobozos búzasör van? Nem jut eszembe a neve... No de majd rácuppanok és megnézzük. ;)

Amúgy is ahogy észrevettem, itt mindenki inkább az elérhető árú itthon általánosságban kapható sörökre kíváncsi. :) Nem nagyon vagytok nyitottak az új, ismeretlen sörökre. Gondolom az áruk miatt, ami jogos is. Viszont azt is érdemes átgondolni, hogy mikor megiszol egy minőségi, jó zamatos sört, amiben van anyag és utána abszolút nem kívánod a sört, addig az itthoni lightos akármikből meg letolok 7-8-at is, aztán már inkább unalmamba hagyom abba. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#25) madgie válasza V.Stryker (#24) üzenetére


madgie
titán

Felőlem jöhetnek a jobb, külföldi sörök, sőt!

Leffe csak világosban volt meg? A setét az egyik kedvencem, tessék megkóstolni :)

(#26) V.Stryker válasza madgie (#25) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem szeressem a sötét söröket, max a félbarna. Utálom ezt az égetett karamellt. Blőőőőő..... :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#27) madgie válasza V.Stryker (#26) üzenetére


madgie
titán

Ja, értem. Akkor ne próbáld ki :D

(#28) nem_tom válasza V.Stryker (#26) üzenetére


nem_tom
őstag

Én még a félbarnától is undorodom. Olyan mint egy (nagyon enyhén szólva) elcseszett bor, vagy nem tudom.

(#29) madgie válasza nem_tom (#28) üzenetére


madgie
titán

Pedig az itthoni kommersz sörök egyik (szerintem) legjobbja tavaly ilyenkor a félbarna arany ászok volt. Azért tavaly, mert akkor ittam utoljára, hidegben kell barnát inni :)

(#30) nem_tom válasza madgie (#29) üzenetére


nem_tom
őstag

Mivel a barnát le se bírtam nyelni, ezért a félbarnával már nem is kísérleteztem. :D

(#31) V.Stryker válasza nem_tom (#30) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Pedig az még nekem is bejön. Sőt, még lehet ma lesz róla írás, mert van a hűtőben. ;)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.