Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Zoli bácsi válasza leeate (#24) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Dehogynem megy le. Jön a konkurencia is hasonlóval, aztán hamarosan megfeleződik az ára. Macerás..? Hangos...? Könnyen törik..? Sok embernek fontos a "macerálás", hogy ne a gép automatikája döntse el a dolgokat. Nekem kifejezetten tetszik a zárhang, nem okozott soha problémát. Ezenkívül egy nagyobb géppel olyan zársebességeket kitartok kézből 10 kávé után, hogy ihaj... :DDD Nem hiszem, hogy olyan könnyen törnek ezek a DSLR-ek, szerintem egy kompakt előbb kinyiffana eséstől, mint a K200D-m.
Egyébként a topik témájához visszatérve szvsz a Nikon azokra is számít a D3000-el, akik kompaktról váltanak első tükrösre. Aki meg haladóbb, megkap minden manuális beállítást. Mondjuk elég könnyen fejlesztették, fogták a D60-ast, beletették a D90 AF rendszerét, aztán csókolom. Kétr dologért sírt a belépőszintű Nikonosok szája, a 3 pontos AF, és a "csavarhúzó" hiánya. Egyiket javították, a másik meg, ha nem is drágítaná meg a gyártást különösebben, marketingokokból nem lépik meg. Ha nem vettem volna hirtelen felindulásból egy akciós K200D-t a döglődő D50 helyett, akkor valószínűleg már vettem volna egy D60-ast, vagy várnám a D3000-et. De félek, hogy valami horror áron indul, saccolom 180e.-re az induló árát MO.-on, de ne legyen igazam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.