Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) BiP válasza gzbotii (#27) üzenetére


BiP
nagyúr

Az első dizájn az 3 szériát élt meg, a második fajta pedig 4-et. (igaz, ez inkább 2+2, ha a 16:9-esítést nézzük, de alapvetően nem változott).
De ha követik a tendenciát, akkor valóban pár évig maradni fog ez az új - ami viszont nem jelenti azt, hogy jövő nyáron nem gyorsul fel megint a hírgyártás az új modellről. Mert attól függetlenül, hogy van-e nagymértékű változás a kinézetben, ugyanúgy szivárogtatnak minden apróságról.

Amúgy a kilógó fém(es színű) kamera keret nekem is furcsa. Emiatt nem fekszik fel a telefon az asztalra, meg amúgyis elüt a dizájnban. Ill. a hátlapon a csíkok sem szépek. Bár ez ízlés kérdése.

Biztos vagyok benne, hogy a pletykált HD-FullHD közti felbontás pont elegendő lesz a kellemes használathoz, viszont ettől még mégis elvárás, ha felsőkategóriás modellként akarja pozicionálni magát az iphone.
2 mag vs. 4/8 mag: ez mondjuk szerintem is lényegtelen, mindaddig amíg így is hozza a teljesítmény. iPhone-oknál eddig ezzel nem volt probléma, megoldották ezt mindig kevesebb magból is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.