Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) tibz03 válasza Egzee (#46) üzenetére


tibz03
őstag

"LOL"? Mi ezen a "LOL"? Komolyan kérdezem...

A gépek fogyasztása tényleg nem nőtt sokat, de nőtt. Itt van egy P3-as gép, ami már kb. 8 éve üzemel egy 230W-os Acorp (tehát gagyi) táppal, ami 12V-os ágon kb. 70W-ot tud. A mai átlag gépek 12V-os ágon 150-200W-ot eszegetnek.
A P3 procin lévő stock cooler egy kb. 2 cm magas alumínium bordából és egy kb. 5 cm-es ventiből áll (örömmel lefotózom neked, ha akarod). Kíváncsi lennék, hogy rá mernéd-e eszkábálni ezt a CPU-hűtőt az AMD-dre. :D Pedig a P3-at szépen viszi, ráadásul elég alacsony hőfokon.

"Most sem kell 300W-os MINŐSÉGI tápnál jobb, de gondolom azért írják rá a dobozra, hogy 450W, mert van akinek fos Mercury meg LC-Powa tápja van és azok nem tudnak csak 300W-ot! Érted?" - Én értem, de te miből szűrted le azt, hogy nem értem? :D

Na, vita befejezve részemről, csak azért gondolkozz már el azon, hogy miért "istenem"-ezel meg "LOL"-ozol itt, mikor te írtál hülyeséget. (Persze tudom én, hogy véletlenül írtál 450W-ot, azért hívtam fel a figyelmedet rá, csak érdekes volt az ez utáni reakciód. :U ) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.