Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Hát ez jó, a tegnapi bejelentés után még emelik a Lumia 800 árát

(#2) #19708160


#19708160
törölt tag

jó időben vettem a fiamnak a huawei y200-at

(#3) kaller1


kaller1
veterán

Elég komoly áremelések voltak, a Nokia 100 14k kártyásan? :F Tegnap láttam telenoros prepaid csomagban 4k-ért.

.::> <::.

(#4) Rusi válasza Abysmal (#1) üzenetére


Rusi
senior tag

Kicsit pironkodva mondom, de ezek az emelések nem ma történtek, a változás még a múlt hétről való, de mivel az átlagember csak az új Alcatelt látná változásnak, így most láthatjátok, hogy van ott más is. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#5) Abysmal válasza Rusi (#4) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Értem, akkor így más a helyzet, de akkor is nagyon drága :(

(#6) noyka válasza Abysmal (#5) üzenetére


noyka
csendes tag

az Alcatel OT-991 szimpi.
de hogy a galaxy mini-t lehet még kapni az érdekes, főleg ennyiért. :F

[ Szerkesztve ]

(#7) otoaak


otoaak
tag

Most érdemes emelni erősödik a forint így nekik duplán megéri.... :(

SG Note Pro P900

(#8) NoMagix


NoMagix
addikt

remek, biztosan nem veszek semmit mostanában, kivárok...
az ACE árát hova kell még emelni? :W

[ Szerkesztve ]

(#9) krisztian112


krisztian112
senior tag

Sztem ezek az áremelések azért vannak, hogy majd utána büszkén akciózzák le arról a horror magas árról a telókat. Egy Lumia 800 Hol ér kártyásan webshoppal együtt 100ezret? Csak azért mert Nokia meg Nokia Drive? Omnia 7 is ugyanezt tudja olcsóbban. Galaxy Ace is tényleg pofátlanul magas, karácsonykor volt kártyásan 33 ezer.

Huawei P10 lite

(#10) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ötletes. "Bejelentették, hogy nem lesz WP8 a Lumiakra, mit tegyünk?!? - Emeljük az árukat, obviously!"

Nem tudok rájönni a logikájukra. Kapásból drasztikusan csökkenteném az összes Lumiát, hogy legalább a meglévő készletet elvigyék, aztán a WP8-ig semmit nem vennék tőlük.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#11) pszili8 válasza kaller1 (#3) üzenetére


pszili8
aktív tag

Én is pont ezt akartam írni függetlenül a köztudottan drága Mediaban 7990Ft,a 101 meg 8990 asszem. :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#12) Napfénysüti válasza Tomy Yayo (#10) üzenetére

T-nél biztos nem nézték a Developer Summitot. :DDD
De majd ha rajtuk marad a WP7 készlet akkor meg lesnek.

Més que un club!

(#13) Tomy Yayo válasza Napfénysüti (#12) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Remélem is, hogy csak pislogni fognak. Túl sokat engednek meg maguknak a szolgáltatók szvsz, legalábbis itthon mindenképp. Pofátlan készülékárak, pofátlan percdíjak/havidíjak+szolgáltatás minősége... Áh hagyjuk. Még ha nem is lett volna a Dev. Summit, akkor se emelném egy több hónapos telefon árát csak úgy, minden alap nélkül. Sőt, ha azt jelentették volna be, hogy megkapja a 8-at, sőt már most biztos, hogy a WP9-et is, sőt... akkor sem indokolt az áremelés. Nem tudom, ez mióta lett bevett szokás (mostanában rendszeresen olvasni itt az oldalon is, és nem csak a T-nél, hanem mindegyiknél, szóval nem egyedi eset, hogy teljesen random emelik). Egyszerűen nincs értelme. "Főnökfőnökfőnöööök, nem viszik a telefonokat, mit csináljunk???!!!??? - Emeljetek árat." Képtelen vagyok felfogni. Választási lehetőségünk meg nincs, mert mind ilyen :(

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#14) pszili8 válasza Napfénysüti (#12) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nem igazán érdekli őket ez a frissítés dolog,túl sok macera van vele.Ezt egy bennfentes ismerős mondta.
Tomy Yayo: minden multi ezt csinálja,ha valamit visznek akkor feldobják az árát 5-10k-val.Én is jártam úgy,hogy venni akartam egy nexus s-t 69990-ért,erre pár napra rá mentem a lóvéval nagy vidáman erre 79990 volt az ára.Megkérdeztem az eladót,hogy miért drágult,azt volt a válasz: mer' viszik.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#15) Reignman


Reignman
aktív tag

Van eszük a Tseknek, reklámot csinálnak abból maguknak, hogy Ők egyedül nem hárítják át a telefonadót, csakhát miközben a forint erősödik, a Telenor pedig két tucat telefonját jelentősen leárazza, a T két tucat telefonját durván emeli. Így könnyű.

Ezek hülyének nézik az embereket?

(#16) Tomy Yayo válasza pszili8 (#14) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Akkor most olvasd el még egyszer, amit írtam!

Épp azt nem értem, hogy ha NEM viszik őket (mert így van), akkor miért emelnek árat. Közgáz szakközepet végeztem, ennyire alap dolgot azért tudok, hogyha valamiért kapkodnak, azt még lehet emelni (és fogják is) :DDD

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#17) pszili8 válasza Tomy Yayo (#16) üzenetére


pszili8
aktív tag

Viszik ezeket,ezek közül a legtöbb tipikus flottás telefon,a cégek viszik igaz nem ennyiért.A prolik meg kit érdekelnek ugye.. ;]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#18) Napfénysüti válasza pszili8 (#14) üzenetére

Nem az hogy a szolgáltatónak emnnyi macera. Hanem hogy a tudatos vásárlók lehet nem fogják most venni mert az MS bejelentette hogy WP8-ra nem lehet majd frissíteni. És így most sokan kivárnak. Emiatt az ember azt gondolná hogy józan paraszti ész alapján majd lfelé mennek a WP7-es készülékek árai mert csökkenni fog a kereslet rájuk. Erre a T pont hogy emel.
Na erre vonatkozott az eredeti kommentem. :K

Més que un club!

(#19) Gusztáv válasza Napfénysüti (#18) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ezt a tudatos vásárló dolgot hajlamosak vagyunk kicsit túlértékelni egy ilyen szakmai/technikai fórumon. Tapasztalataim szerint a telefonvásárlók 90%-nak lövése sincs arról, hogy milyen szoftver fut a telefonján, nemhogy azt figyelné, hogy melyiket lehet majd frissíteni. Már az nagy haladás szó, ha tisztában van azzal, hogy miket tud a telefonja.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#20) pszili8 válasza Napfénysüti (#18) üzenetére


pszili8
aktív tag

Értem amit írsz/írtok,sajnos én is felszálltam a szopórollerre 2 hete vettem egy lumia 800-at,de most a frissítés miatt nem dobom el az agyam.De persze ez egyértelmű,hogy aki kicsit is benne van a témában valószínűleg ebben az évben nem vesz wp mobilt.Érdekes ez a lumia 800 a telenor a "nagy" akcióban kifuttatta,a vodánál se nagyon van már,a t-nél is kifutó lehet,náluk is raktárpucolás kéne áremelés helyett,de a galaxy ace ára is röhej,mikor itt az ace2.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#21) Napfénysüti válasza Gusztáv (#19) üzenetére

Jogos, sokan nem törődnek semmivel csak megveszik mert tetszik. Viszont szerintem pont a WP7 az aminél talán jobb lehet az arány mivel ezt sokáig nem reklámozták, nem nyomták. Így boldog boldogtalan vesz inkább androidot míg WP7-et azok akik legalább már olvastak róla. :)
Mondjuk páromnak is baromira bejön a Lumia 800 pedig a rendszerről ő is max tőlem hallot (igaz én dícsérem). :D

pszili8: nekem Trophy-m van 1 éve. Elvagyok vele sőt ez az első telefonom aminél nem érzem most se hogy hű lassan váltanom kéne. Így még marad egy darabig. Majd max akkor váltok WP8-asra (mert eléggé tetszik a beharangozottak alapján) ha lejjebb megy azoknak az ára. Na ez még nem most lesz. Arra akarok kilyukadni ha tetszik a 800-as akkor ne foglalkozz vele hogy most vetted úgyis sokáig maradhat. Szerintem a WP8-as telók úgyis itthon horror árral nyitnak majd egyszer (140-150k+) és még ugye azt se tudjuk pontosan mikortól... ;)
Egy biztos, én mégegyszer nem akarok ilyen 120k-s áron telefont venni csak mert még új. :B

Més que un club!

(#22) Tomy Yayo válasza pszili8 (#17) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

A flottások (ahogy Te is írtad) nem ennyiért viszik, őket ezek az árváltozások sem érintik...

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#23) NoMagix


NoMagix
addikt

jut eszembe, szoktam nézegetni a T árait, ha valaminek változik az ára (csökken), olyankor kiemelik, hogy változás történt!
emelésnél miért nem írják ki?
persze, tudom, hülye kérdés volt, csak hangosan morgolódok...

[ Szerkesztve ]

(#24) Rusi válasza NoMagix (#23) üzenetére


Rusi
senior tag

Ugye te is érzed, hogy a mobilszolgáltatók (sőt kb. bármilyen cég) hülyék lesznek jelezni, ha valaminek feljebb ment az ára?
Ezért van az akciós rovat, mert itt bizony erről is értesültök, nem is két perc megírni. :)

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#25) NoMagix válasza Rusi (#24) üzenetére


NoMagix
addikt

Persze, nem vitatni akartam a munkádat! :R
Köszönöm szépen! :R
azért írtam, hogy hangosan gondolkodom...

(#26) Rusi válasza NoMagix (#25) üzenetére


Rusi
senior tag

Én se így értettem, csak írtam, hogy nyilván nem véletlenül nem jelzik, de attól még teljesen eltitkolni nem tudják. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#27) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Az nem lehet, hogy az Ace, mini, meg a régebbi telefonok azért emelkednek, mert ki akarják vonni őket?
Anno akartunk egy x8-at venni 17-ért, de egy hét múlva 24 volt, mert már kifutó készülék. Ebben is van logoka... és szintén T...

Caffeine addict.

(#28) #04441088


#04441088
törölt tag

Motorola Defy+ árát csökkenthetnék :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.