Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yokayee


Yokayee
tag

Nem igazán értem a nagy felhajtást a vezeték nélküli töltők körül. Erre a töltőre rárakni a telefont pont annyi, mint amikor a réges-régi alcatelemhez kapott asztali töltőre kellet rárakni a készüléket. És ahhoz még nem is kellett plusz 40 deka kábel a telefonba...

(#2) alevan válasza Yokayee (#1) üzenetére


alevan
őstag

Peddig barátom...ez a jovő. Hazamész, lelököd a telefont az asztalra, ami tölti, szinkronzálja a házban lévő elektronikával, a kávéfőző eldezd főzni, a falakban elhelyezett hangszórókból lágy zene vagya természet hangjai szólnak. S miközben a fürdőszobában végzed a dolgod, a meletted levő csempén a buszont látogatott weboldalak töltődnek, mint mondjuk a mobilaréna által tesztelt Samsung Universe CV6 okosszemüveg.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) komloskaroly válasza Yokayee (#1) üzenetére


komloskaroly
tag

Ez csak a kezdet
most egy átmeneti idő következik szerintem el fog jönni az az idő hamarosan amikor csak vezetékmentes cuccokat fogunk használni és nem is lesz a telon se 3.5 jack csati se micro usb se semmi én ennek nagyon örülnék utálom a vezetékeket de ez csak az én véleményem reménységem :)

G3 D852

(#4) komloskaroly válasza alevan (#2) üzenetére


komloskaroly
tag

Ámen úgy legyen és minél hamarabb :DD

G3 D852

(#5) Luck Dragon

Szerintem van értelme a vezeték nélküli tőltésnek, csak ne legyen ilyen tűsarkú cipős alakjuk :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) youngboy válasza Yokayee (#1) üzenetére


youngboy
senior tag

Képzeld el azt, amire a cikkben is utalnak, hogy bemész egy kávézóba és nem ártana némi nafta a telódnak. Hopp, rádobod egy ilyenre és amíg kávézgatsz és beszélgetsz a haverokkal, addig töltődik a telefonod.

(#7) Yokayee válasza youngboy (#6) üzenetére


Yokayee
tag

Nem ellenzem a dolgot, csak nem látom az előrelépést egy sima dokkolóhoz képest. Ez is a konnektorból lóg ki, ennél is a töltőre kell tenni a készüléket. Most is vannak helyek, ahol micro usb töltőre dughatod a telcsidet, tehát ez nem sci-fi.
De szerintem az lenne a legjobb, ha nem kéne a kávézóban, a reptéren stb. tölteni a telefont, mert szó nélkül elketyeg egy hétig... ;-)

(#9) mekker válasza Yokayee (#7) üzenetére


mekker
őstag

Ha jól tudom, egy ilyennek 1-2 méter a hatótávolsága.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#10) kelly416 válasza Yokayee (#7) üzenetére


kelly416
veterán

+1

Szerintem sem az a megoldás, hogy úton útfélen lehessen tölteni a vackunkat, hanem az, hogy ne kelljen rohanni áramért mindenhová, mert legalább 3-4 napos készenléti idős telefon van a zsebemben. Akinek meg akkor sem lesz annyi esze, hogy feltöltse amikor kell, az meg vessen magára. Ameddig ez nem megoldott, addig viszont hanyagolni ként a fHD és még nagyobb felbontású kijelzőket, a 64magos processzorokat, a tepsi méreteket és a penge vékonyságot.

Én szóltam. Uff!

(#11) kcsa válasza mekker (#9) üzenetére


kcsa
veterán

inkább pár centi. Ha több méter lenne gyorsan fogyna a nyugati lakosság mindenféle rákokban...

(#12) debrejo válasza Woo Woo (#8) üzenetére


debrejo
senior tag

Javítsatok
ki ha hülyeséget írok de a mai aksikat már tökmindegy mikor, meddig
töltöd. Kisütni, lemeríteni sem kell.
Hogy mi értelme? Este elfelejted töltőre tenni a telót, éjjel háromkor
pittyeg hogy éhes. Melyik egyszerűbb: megkeresni a madzag végét a
sötétben, próbálni rádugni majd mivel ez úgysem sikerül, villanyt
kapcsolva, felébresztve asszonyt/gyereket rendesen bedugni (ha addig
tönkre nem vágtad a csatit) vagy simán rátenni egy ilyen töltőre az
éjjeliszekrényen?

[ Szerkesztve ]

(#13) Juveman válasza Yokayee (#7) üzenetére


Juveman
tag

Egy nokiás faszi csinálta hogy beépítette egy polcba(pl.éjjeli szekrény),azt lerakja a telót azt bekapcsol a töltés.Se vezeték se dokkoló nem látszik.Sok értelme nincs,de azért valljuk be,laza. :D A felrakom a töltőre helyett,a leteszem a telefont tölteni.

(#14) McSpy


McSpy
őstag

Az éttermekbe majd hozzácsapják az áramot is a rántott húshoz :C

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#15) Gusztáv válasza debrejo (#12) üzenetére


Gusztáv
addikt

Vagy ha az ember szimplán későn ér haza, akkor az ágyat még csak-csak megtalálom a szobában (köszönhetően a NAS, router kikapcsolhatatlan ledeinek), de a telefon töltőre dugása már kínszenvedés. Ha meg ez súlyosbítva van pár sörrel, akkor a vezeték nélküli töltés maga a megváltás :DD.
Szerintem egy irodában is praktikus ez a megoldás, főleg ahol munkaeszköz a mobiltelefon (ott úgyis akkor töltik, amikor csak lehet). Persze erre jó egy dokkoló is jó lenne, de csak alig néhány modellhez létezik normális (iPhone, BB).

Laci

(#16) youngboy válasza Yokayee (#7) üzenetére


youngboy
senior tag

Na igen. Bár attól tartok, hogy a hosszabb üzemidő még sokkal messzebb van, mint a vezeték nélküli töltő.
:((

(#17) Oly


Oly
senior tag

Én a Defy-nél is vártam már, hogy kijön egy unibody-s cucc, ami vízálló és nincs rajta semmi csati.

Mehet vezeték nékül a töltés, BT-n a muzsika, wifin a szinkronizálás és a Balatonban a pancsikálás...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#18) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Jó kis cucc lesz ez

(#19) Hina


Hina
aktív tag

Akumlátorok fejlesztése, hogy jobban bírják a strapát, pang.. inkább erre kellene öszpontosítani

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#20) vinibali


vinibali
őstag

elég töltés meg rövid/közép/magas frenvenciájú hullám van már a "levegőben" így is, nem?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#21) DjTaRsY válasza vinibali (#20) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Amik pont semmilyen hatással sincsenek az emberi szervezetre.

(#22) ZolkoW


ZolkoW
őstag

nálam elég komoly érv lett volna a N4 mellett a drótnélküli töltés, de végül olyan teló lett, ami nem tudja :(
ebben nagy királyság lenne, hogy mindennel kompatibilis, nem kopik csatlakozó, stb, szóval felháborítónak tartom, hogy még nem terjedt el :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#23) Zealot80


Zealot80
tag

Lehet csak en vagyok ilyen Bear Grylls beallitottsagu de mindig van nallam USB kabel es akermerre megyek barhol tudom a telcsit tolteni, legyek a kocsiban vagy epp egy kavezoban/sorozoben. Az otlet azert nem rossz, bar ennek az alakja kicsit idetlen, de a muanyagot nem nagy dolog mas formara froccsenteni.

(#24) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó kis mobil-fotel a kényelem netovábbja csak meg kevés a támogatott eszköz esetleg tablethez is jó? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) pusszycat válasza Luck Dragon (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolj néha a nőkre is... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#26) Apika


Apika
Közösségépítő

Én már várom ezeket a töltőket... :K A családban nagy hasznát vesszük majd. Csak legyenek jóárasítottak...

[ Szerkesztve ]

(#27) #06658560 válasza Yokayee (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

A jelek szerint nem szokott kelleni, hogy az éjszakára töltöre tett telefonodat reggel rohanva kapd fel, mert késésben vagy valami miatt.

(#28) POWERIVÁN válasza #06658560 (#27) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Sziasztok a Nokiánál elkezdték fejleszteni a vezeték nélküli töltést

WIFI TÖLTÉS .............

I am a WindowsPhone Freak !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.