Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [torda7:] Repülés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

(aki tudja hogyan kell ezt a youtube videót beágyazni az írja meg)

csak a főszerkesztők tudnak beágyazott (embed) videót berakni. Logouton ilyen nincs.

Az írás jó. :) hova mentetek?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Én még csak egyszer repültem de az is elég volt =/
Valamiért igencsak paráztam tőle! :)
Nem a felszállás, vagy leszállással volt gondom.
Hanem inkább a menet közbeni rázkódással. Engem nagyon zavart. Recsegett a műanyag, láttam, ahogy a szárny vége lifegett fel-le... Hát, nekem nagyon parás volt. Valamiért olyan instabilnak tűnt minden.
Holott valójában visszagondolva, egy helyi járatos busz nagyobbakat ugrik, mint az a gép. De mégis, ott annál a sebességnél valahogy jobban megéreztem minden egyes zökkenést.
Szal nembiztos, hogy mégegyszer ülök repcsire... =/ Pedig a statisztikákat tudom... mondtam is magamnak egész úton :))

(#3) mephi666 válasza Dany007 (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

engem jó 15éve sógorom vitt fel sárkánnyal a péri reptéren... plexi nélküli bukóm volt, mezőről szálltunk fel... rázott az is becsülettel... élveztem végig... para nem nagyon volt, egyedül felszállás előtt a zötykölődés zavart kicsit... :) na, ott lehetett nézelődni rendesen, mert semmi nem zavarta a kilátást... kár, hogy nem voltam idősebb és nem volt nálam fényképező... :( nem tudom, mikor lesz lehetőségem újra sárkánnyal repülni...

(sógorom egyszer megcsinálta, hogy pérről átjött félegyházáig meg vissza... 1nap alatt... szerintem nem rossz teljesítmény, mert fogni kell rendesen a trapézt sárkánynál...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) torda7


torda7
csendes tag

budapest-london. videó milyen?

(#5) torda7


torda7
csendes tag

amúgy csak én nem találom meg hogy hol van a cikkem? csak a saját oldalamról elérhető, máshonnan nem látom...

(#6) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Imádok repülni bár az első alkalom horror volt.(Légcsavaros malév gép és jegyem a drágaszág mellé szólt + kis pöcs voltam ment a kaksizás rendesen) :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7) Xirtam


Xirtam
veterán

Szép.

[ Szerkesztve ]

(#8) torda7


torda7
csendes tag

amúgy csak én nem találom meg hogy hol van a cikkem? csak a saját oldalamról elérhető, máshonnan nem látom...

(#9) eastsider


eastsider
nagyúr

hazafelé... :)

[ Szerkesztve ]

(#10) jookomak


jookomak
őstag

A kedvencem a felszállás. Amikor felpörög a hajtómű, és piszkosul megindul a gép. Az a legjobb az egészben, a többi semmi extra.

(#11) remixboy válasza eastsider (#9) üzenetére


remixboy
tag

én is voltam már fenn a levegőben. igaz Vitorlázó Repülést tanulom :)
nem szoktam parázni,ha egyszer meg kell halni akkor úgy is meghalok.
egészen más érzés irányítani a gépet,mint ülni az utasszállítóba ,és azon
a szűk kis ablakon kifelé leskelődni...
de a repülés az egy leírhatatlan érzés,minden gondot bajot egyszerre elfelejteti
veled :)

[ Szerkesztve ]

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#12) torda7


torda7
csendes tag

hát azért én inkább utóbb mint előbb halnék meg... nagyon szép kép! de honnan találtok rá a cikkemre? mert elvileg főoldali cik, ahoz képest sehol nem találom meg a saját oldalamon kívül.... valaki?

(#13) venroka válasza torda7 (#12) üzenetére


venroka
csendes tag

Így repül az óriás (ANA 787):

[link]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [torda7:] Repülés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.