Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Yo kis tracklist ez, na :C

(#2) ZooBrazil


ZooBrazil
csendes tag

Mennyit játszottunk vele annak idején, ps one-on még mindig megvan. :)

(#3) GreatL


GreatL
őstag

Rettegve várom 14-ét... új zenék, új deszkások, új kihívások, revert... mindegy, legfeljebb THPS2X-ezek tovább.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) Pöttön


Pöttön
őstag

Eddig idén 3 játék van ami felkeltette az érdeklődésemet.
Az egyik az új Fable, (ami idén tuti nem jelenik meg), a másik kettő meg ez, meg a Maffia 1 remastered.
Remélem egyiket se szúrják el. :B
Elég gáz hogy ma már egy remastered esetében is szurkolni kell ezért. :(

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#5) Puma K


Puma K
veterán

A felsorolt előadókból kettőt ismerek és hallgattam réges-régen... Billy Talent és Papa Roach. A többi nem rémlik... :B

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#6) Medocsabi


Medocsabi
addikt

(#7) .LnB válasza Medocsabi (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD Ez jó!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Lavar válasza Medocsabi (#6) üzenetére


Lavar
aktív tag

Ezen most hangosan felröhögtem. :DD

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért egy Blink track-et el tudtam volna viselni. Még a Matt Skiba féle Nine albumról is akár.
+
Spotify Playlist a hírben szereplő zenékről

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) myckey válasza .LnB (#9) üzenetére


myckey
veterán

Ne is mond....
Oda meg vissza vagyok érte. :C :(((
kár kár kár

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) tbillHUN


tbillHUN
tag

A Deftones hiányzik róla :O

(#12) Hopkins95 válasza Medocsabi (#6) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez hatalmas! :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.