Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#202) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

2021 június 18.

Majdnem 1 éve vagyok munkanélküli (egészen pontosan 11 hónapja és 3 napja).

Ma volt egy utolsó körös interjúm, angol nyelvű IT support egy egész jó, illetve menő, budapesti céghez. Holland reptérhez keresnek IT support kollégát, home office szeptemberig, szeptembertől 2-3 nap bent, többi HO. Laptopot kapok.

Felvettek. És nagyon durva. Igaz, kellett egy nagyon kevés segítség (a szomszéd ott HR-es), viszont 30 százalék múlt rajta, illetve magán a cégen, a maradék 70% az ügyféltől függött. Szimpatikus voltam neki, azt mondta, hogy nagyon királyul megoldottam a roleplayt (időzónát kellett állítsak), nem lacafacáztam, az egészet lerendeztem 1.5 perc alatt, igaz, hogy hibáztam, viszont a hibáimat észrevettem, és a későbbiek folyamán jeleztem is, hogy az lehet, hogy hiba volt.

És mégis felvettek. 40 pontos felvételi ponthatárból elértem 36-ot, C1-re értékelték az angol nyelvem.

És tényleg durva, mert még a fizetés is sokkal királyabb, mint Kecskeméten, és rengeteg előrelépési lehetőségem van, illetve ugyanúgy fizetik a tanulásomat (nyelv, illetve szakmait is).

Szóval end of story egyelőre, aztán remélem a következő pár évben nem kell munkát keressek. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.