Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#154) tomiivagyok válasza KubanitoS (#153) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

Most vettem észre, hogy írtál, bocsi. :))

Kérdésedre válaszolva: további 50 pályázat után továbbra sem semmi. Annyi, hogy mostmár apa is kezd ideges lenni, mert megmutattam neki, hogy mennyi CV-t küldtem ki, amióta felmondtam. Van kecskeméten egy hely, ahova szintén beadtam a jelentkezésem, nem válaszoltak 1.5 hónap alatt, most viszont újra felrakták ugyanazt, amire nem válaszoltak - sürgősen keresnek, holnap lehetne kezdeni. Megint elküldtem a jelentkezést, 3 nap után nem válaszoltak, apa felhívta őket egy beszélgetésre, mint kiderült, nem is nézték meg az önéletrajzom, mert nem tüntettem fel benne fizetési igényt. :U

Szóval azon kívül, hogy azóta egy évvel idősebb lettem, nem történt még semmi - sajnos. És már fel is adtam a reményt, mert ténylegesen mindenhova jelentkezek, ahova releváns lehet az eddigi bármim, legyen gyári munka, legyen pénztáros, legyen árufeltöltő, legyen tényleg bármi, amit tudok, hogy nem fog megterhelni annyira. (Esztergályosnak nem jelentkeztem még, mert azt se tudom, hogy mit csinálnak, shame on me... :DDD)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.