Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) harry válasza TompapaTM (#46) üzenetére


harry
veterán

"A táplálkozással foglalkozó szakértők ajánlása szerint figyelembe kell venni az optimális vitaminadagolás ajánlásait. A multivitamin tabletták rendszeres fogyasztása önmagában nem segít, ha az étkezés nem változatos, és szegény a zöldség - és gyümölcsfélékben."

Épp ezt írtam én is. Szerinted ha egy orvosok és szakértők által összeállított vitamin tabláttát eszek (amire a szervezetemnek szüksége van) mégis mi bajom lehet? Ha valahogy mégis túl sokat vinnék be, akkor amire nincs szükségem az nem szívódik fel és kiürül a szervezetből. Hány embert láttál meghalni vitamintúladagolásban?
Gyümölcs, zöldség - persze a természetes forrás az igazi, de anyagilag nem éppen legjobb: hány féle gyümölcsöt kéne fogyasztani és milyen mennyiségben? Hol tároljam ezt a halom cuccot? + a sok tápszer, vegyszerek, szennyezettség, stb. Nem értem mi a probléma csak azzal, hogy megkaphatunk valamit sűrített, koncetrált formában, ami lehet akár por vagy kapszula, tabletta is. Ilyen alapon dobjuk ki az összes leveskockát, teaport, stb.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.