Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#98) Borosz válasza szemétégető (#71) üzenetére


Borosz
senior tag

Hidd el, hogy körbejártam a dolgot rendesen. Ha jól figyelsz akkor nem találsz buzdítást a cikkben arra vonatkozóan, hogy "ezt bárki meg tudja csinálni" vagy "bátran kezdjetek ti is el építeni ilyet" stb. A tüzeléstechnikához ilyen esetekben úgy gondolom nem kell professzionális szinten érteni, de az tény, hogy bárki ilyet ne kezdjen el építeni, aki nem néz utána mindennek és nem körültekintő eléggé. Én azért nem tettem bele pl. vizes tűzteret vagy vizes hőcserélőt, mert nem akartam felrobbantani a házat vele. Ha valamibe begyújtasz az nem robban fel csak úgy, pláne, ha jól van megépítve. Eddig jól működik, ha tömegkályha, ha nem - technológiai és építészeti szempontból.
A repedések miatt pedig jól huzatoló kéménynél SZERINTEM nem kell sokat aggódni, be kell fugázni és rendben lesznek.
Ha pedig szeretnéd, akkor még a címet is módosíthatom, hogy jobban aludj "Téglakályha építése házilag". Megfelel?
Még valamit a felelősségről: 3 gyerekes családapa létemre azt gondolom, tudom mit jelent ez a fogalom: felelősség. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.