Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) proci985 válasza Apollyon (#10) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kockanevelés jó, előbb ismertem a runt mint tudtam írni:) egyébként fociztam is (bár sose szerettem), fára is másztam (azt igen), legoztam is (azt imádtam), meg mellette ültem a gép előtt is.

cikkhez: ne légy ilyen negatív, mert még a végén a "nagy ventiválasztó performance heatsinkre" (jobb név még kéne, gyakorlatban milyen ventit érdemes az embernek használni a procin ha halk, ámde erőteljes hűtést akar... csak a tesztelés volt öt nap, jelenleg félkészen olyan 2000-2200szón állok) helyett írok 150-300szót (ennél a bevezetés hosszab) arról, hogy a lét elviselhetetlenül nehéz, Weltschmerz, spleen, grudge, emo. és akkor majd lehet sajnálni. esetleg kijátszom a csajos párválasztós extrakártyát.

esetleg integrálom a kettőt, hiszen egy 3.2@1.38on négy szálon primeoló, max 50 fokos (27es deltaT) q6600 fölött azon elmélkedni, hogy az élet mily nehéz és könnyű és megismerhetetlen egyszerre, az már minimum avant garde. szakmai+személyes 2in1

vagy inkább örülök neki, hogy 24 fok van, és süt a nap, ma pedig nem dolgozom. hm, azt hiszem ki is fekszek a napra egy órát, két hét és megyek Magyarországra, addig meg barnulni kéne, mert rákpecsenyévé fogok sülni:)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.