Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ez kicsit olyan dolog mint a tévé.. Tele volt valóban szórakoztató tartalommal, aztán felhígult a közönség, és továbbra is meg kell érinteni a nagyobbá vált tömeget.
Csakúgy mint a neten, már szinte minden jöttmentnek van otthon. Így a tartalom is egyre trébb, nekem már a weboldalak kinézete sem igazán tetszik mert túl csicsás, a lényeg a design – egy frászt, inkább lenne kompakt és olvasható, úgyis a tartalom a lényeg, lásd pl facebook, egyszerű mint a kő, mégis mindenki (én is :D) nyomja...

Bocs elkanyarodtunk, na szóval nekem fórumból inkább az hiányzik – mert most az van hogy valaki feldob egy témát, és akkor kirak egy képet és akkor jönnek a hsz-ek hogy "HÖHÖ", :D stb.. – míg régen az volt hogy ha nem volt téma, akkor nyitottak neki topikot, afféle old styleban... Ez olyan klasszik volt, most már kutya se nézné, mint ez: Tudatos nemvásárló
Ez a topik lesüllyedt a mélységbe, mert nem a blogouton van, és még csak nem is videókártya. De az elmúlt 3 napban kb 3 kb ezt a témát kb-ra kibeszélő topik nyílt.

Aztán néha beleolvasok bim kolléga logoszférájába, csak úgy, minden reggel 5 óra körül ír egyet (akkor kel) és ott írta a minap ezt: "Két kis kockát nevelgetünk...Mai kor gyermekei. Mi még fociztunk meg fára másztunk és csavarogtunk, ők meg csak a gépet nyomják." Én inkább tévéztem gép helyett, de mondjuk az is jobb volt, mert nem nyomtam hajnalig:DDD Mondjuk nem ezek a gyerekek, de biztos van olyan itt a ph-n ;] :U

Nah mindegy, szal szerintem most már a net elé is odakerült az a fajta ember aki ilyen VV cuccokon él, és itt is ennyi igénye van (biztos van kivétel), szerintem nekik folyik a nyál a szájukból :U

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.