Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Ezzel csak egyetérteni tudok.
Ne próbáld a tudást, jelen esetben kultúrát tanítani másoknak. Nem fogják megérteni. Sajátítsd ki magadnak és a tieidnek. -> erre régen birodalmakat lehetett építeni :))

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#2) Mr X


Mr X
veterán

Itt látszik, hogy a jó cikk nem (feltétlen) egyenlő a népszerű cikkel.

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

deja vu a tegnapról :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) danih


danih
addikt

Gumicsont kell, nem ismeret, ennyi :)
Szerintem ha írnál egy olyat, hogy "Kérlek, ne írj ide semmit", akkor pörögne a topik :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sajnos igazad van, de ettől még maradok annál, amit eddig megszokhattak tőlem. Elsősorban a magam kedvéért írok és ha ez tetszik pár embernek, annál jobb. Nem kell, hogy más módon legyek "népszerű".

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) 7 válasza danih (#4) üzenetére


7
addikt

A legtöbb kommentet szerzett blogbejegyzésem a "Triszexualitás" címet viselte -- szövege annyiból állt, hogy "Beszéljünk a triszexualitásról!".

Aztán töröltem is, mert visszaolvasva rém ciki volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Jhonny06 válasza 7 (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az, hogy mire van igény, az olvasókat jellemzi, nem az írót alacsonyítja le.

(#8) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ars poetica @ P=1 :F

;]

(#9) Sirpi


Sirpi
senior tag

Fel voltam rá készülve, hogy annyi lesz kattintás után a cikk szövege, hogy:
Így :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#10) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ez kicsit olyan dolog mint a tévé.. Tele volt valóban szórakoztató tartalommal, aztán felhígult a közönség, és továbbra is meg kell érinteni a nagyobbá vált tömeget.
Csakúgy mint a neten, már szinte minden jöttmentnek van otthon. Így a tartalom is egyre trébb, nekem már a weboldalak kinézete sem igazán tetszik mert túl csicsás, a lényeg a design – egy frászt, inkább lenne kompakt és olvasható, úgyis a tartalom a lényeg, lásd pl facebook, egyszerű mint a kő, mégis mindenki (én is :D) nyomja...

Bocs elkanyarodtunk, na szóval nekem fórumból inkább az hiányzik – mert most az van hogy valaki feldob egy témát, és akkor kirak egy képet és akkor jönnek a hsz-ek hogy "HÖHÖ", :D stb.. – míg régen az volt hogy ha nem volt téma, akkor nyitottak neki topikot, afféle old styleban... Ez olyan klasszik volt, most már kutya se nézné, mint ez: Tudatos nemvásárló
Ez a topik lesüllyedt a mélységbe, mert nem a blogouton van, és még csak nem is videókártya. De az elmúlt 3 napban kb 3 kb ezt a témát kb-ra kibeszélő topik nyílt.

Aztán néha beleolvasok bim kolléga logoszférájába, csak úgy, minden reggel 5 óra körül ír egyet (akkor kel) és ott írta a minap ezt: "Két kis kockát nevelgetünk...Mai kor gyermekei. Mi még fociztunk meg fára másztunk és csavarogtunk, ők meg csak a gépet nyomják." Én inkább tévéztem gép helyett, de mondjuk az is jobb volt, mert nem nyomtam hajnalig:DDD Mondjuk nem ezek a gyerekek, de biztos van olyan itt a ph-n ;] :U

Nah mindegy, szal szerintem most már a net elé is odakerült az a fajta ember aki ilyen VV cuccokon él, és itt is ennyi igénye van (biztos van kivétel), szerintem nekik folyik a nyál a szájukból :U

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ez nem csak itt van így...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) tildy válasza Apollyon (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Ehhez nem lehet mit hozzatenni.

A kockanevelgetessel nincs baj, en spec imadtam volna, ha gyerekkoromban is van szamitogepem, a hangsuly inkabb a hogyanon van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Anubiss válasza danih (#4) üzenetére


Anubiss
tag

Tegyünk egy próbát? ;]

(#14) proci985 válasza Apollyon (#10) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

kockanevelés jó, előbb ismertem a runt mint tudtam írni:) egyébként fociztam is (bár sose szerettem), fára is másztam (azt igen), legoztam is (azt imádtam), meg mellette ültem a gép előtt is.

cikkhez: ne légy ilyen negatív, mert még a végén a "nagy ventiválasztó performance heatsinkre" (jobb név még kéne, gyakorlatban milyen ventit érdemes az embernek használni a procin ha halk, ámde erőteljes hűtést akar... csak a tesztelés volt öt nap, jelenleg félkészen olyan 2000-2200szón állok) helyett írok 150-300szót (ennél a bevezetés hosszab) arról, hogy a lét elviselhetetlenül nehéz, Weltschmerz, spleen, grudge, emo. és akkor majd lehet sajnálni. esetleg kijátszom a csajos párválasztós extrakártyát.

esetleg integrálom a kettőt, hiszen egy 3.2@1.38on négy szálon primeoló, max 50 fokos (27es deltaT) q6600 fölött azon elmélkedni, hogy az élet mily nehéz és könnyű és megismerhetetlen egyszerre, az már minimum avant garde. szakmai+személyes 2in1

vagy inkább örülök neki, hogy 24 fok van, és süt a nap, ma pedig nem dolgozom. hm, azt hiszem ki is fekszek a napra egy órát, két hét és megyek Magyarországra, addig meg barnulni kéne, mert rákpecsenyévé fogok sülni:)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15) tildy válasza proci985 (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, vagy irj arrol, hogy hogyan lehet procituninggal csajozni :D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) k.


k.
őstag

A helyzet az, hogy a legtöbb embernek nincs igénye a kultúrára. Nagypapám is nézi az RTL, TV2 és még akármilyen csatornákat, de hogy komoly dolgokat nem olvas, vagy nem érdekli az fix. A melós is olyan, hogy dolgozik sokat, nem akar pl komolyabb cikkeket olvasni, nem érdekli. Tény, hogy egy komolyabb szösszenetet én sem mindig olvasok el, bezzeg azt a lottós blogot kb minden nap nézem. Lehet ezért hülyének nézni, de ha egyszer "adja magát" a cikk.

(#17) proci985 válasza tildy (#15) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

:DDD elképzeltem és felröhögtem.

mindenesetre hiánypótló írás lenne, az biztos:D

hm, vagy fel lehetne fogni kíhívásként is:D

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#18) Иван


Иван
őstag

"Mi kell hát akkor a népnek? Amin csámcsoghat. Szórakozhat, vonyíthat, nevethet, amiről vitatkozhat, amit alázhat."

CAPTAIN OBVIOUS! Thank you, sir! :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#19) koshmar


koshmar
őstag

Egy jó cím, na az tutira kell.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#20) 7 válasza Иван (#18) üzenetére


7
addikt

*ma'am

(#21) Espla


Espla
aktív tag

aki szakmai cikket ír, abba nem lehet sértően belekötni, persze a pontatlan részeket jelezni kell

ezzel szemben a blogbejegyzések többsége csak szófosás, nulla mondandóval, ami táptalaj lehet a trollkodásra

(#22) Иван válasza 7 (#20) üzenetére


Иван
őstag

Cpt. Obvious tudtommal férfi :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#23) tildy


tildy
nagyúr

lemaradt a legfontosabb: linkelj valami nagy honlapra , semmi szellemi kapacitást ne végy igénybe, csak linkeld az oldalt, és hozz létre egy blogposztot. Ennyi erővel akár oda, az eredetihez is lehetne írni....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

A minden főiskolás riherongy, az melyik cikk lenne?

(#25) Dany007 válasza tildy (#23) üzenetére


Dany007
veterán

Ez engem az egydarab youtube linkes bejegyzésekre emlékeztet. ;]
Szerintem sincs sok értelme.

(#26) tildy válasza Szten Márs (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Bitch-air. Így megtalálod.
Dany: ha már látok valamit indexen vagy másh, már tudom, hogy valaki nyitott is it egy topikot, amiben semmi saját vélemény nincs, jó esetbena címmel legalább céloz a tartalomra, de van amikor még azzal sem- pl youtubeos linkek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) tiv83us


tiv83us
veterán

Legfokeppen irj olyan cimet, ami rohadtul hivogato ("Most mi lesz???!", "Mindennek vege???!" "Meghalt!!!"/, de kozben semmi nincs mogotte, majd a cikkben ird le, hogy a 25 eves VGA-d meghalt es most mi lesz. Miutan beteved mindenki, rogton ki is teved az elso sor utan, de legalabb pereg a szamlalo.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#28) tildy válasza tiv83us (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

Pontosan . Végül is a nagyok is így csinálják, csak épp nem korrekt.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) Szten Márs válasza tildy (#26) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Thx, megvan, de nem olvastam túl sokáig... az első pár mondatban bemutatkozott a szóhasználatával, stílusával, ennyi bőven elég, nem éri meg az időt, ez ennyiből is egyértelmű volt.

Amúgy ha te sem szereted az ilyesmit túlzottan - ez elég egyértelmű a bejegyzésedből -, akkor miért olvasod őket végig?

[ Szerkesztve ]

(#30) tildy válasza Szten Márs (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Sok oldalon csak átfutok, kvázi kitűzve egy cetlit az agyamban, hogy ezt nem, a tegnapin - a 4es lotttalálaton - beleolvastam, hogy mi lehet ebben olyan megfogó, ennyi embert rabul ejtő. Sajnos nem sikerült rájönnöm, valószínűleg az én agyam működik hibásan.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) adalbert1


adalbert1
veterán

Engem nem igazán zavar hogy mások jól szórakoznak egy olyan topicban ami engem cseppet se érdekel de népszerű, mint ahogy az sem ha senki nem olvassa a blogoutos írásaimat. :)
Aki meg az elmúlt pár évben rendszeres látogatója az oldalnak szerintem már be tudta nagyjából lőni hogy kik azok akiknek az írásaira kíváncsi valami miatt.

(#32) dabadab válasza tildy (#30) üzenetére


dabadab
titán

A négyes lottótalálatos az mondjuk pont viszonylag jól megírt cucc, (ha nem kamu, akkor) tisztességes anyagi befektetés van mögötte, nem értem, hogy miért pont azzal van bajod.
A vonzereje meg abban rejlik, ami: pillantás egy olyan világba, ami a legtöbbeknek elérhetetlen, ill. annak is egy olyan kis szeletébe (a pénzesember-grupik világába) ami amúgy is megmozgatja sokak fantáziáját.

Egyébként meg az én címlapos (és nyilván igényes és értékes :D ) cikkeim olvasottságával teljesen elégedett vagyok, az meg nem hiányzik, hogy szétchateljék a hozzájuk kapcsolódó topikot.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#33) tildy válasza dabadab (#32) üzenetére


tildy
nagyúr

Ahogy esmein mondaná, ha elengedne egy galambot, és feltenné a youtubera, többen megosztanák, vagy likeolnák, mint a legjobban megírt cikkét.

A lottós dolognak nekem kamu szaga van, de ha nem is, akkor is érdekes, hogy erre kiváncsiak az emberek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) dabadab válasza tildy (#33) üzenetére


dabadab
titán

"akkor is érdekes, hogy erre kiváncsiak az emberek"

Szex es penz - az lenne az erdekes, ha nem lennenek ra kivancsiak :)

DRM is theft

(#35) proci985 válasza dabadab (#34) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja az a lottós!

maga a "a gyorsan elbulizott sok pénz és közben megpróbálunk csajokat hajtani" sztori anno a tarda blogon is feltűnt, korábbi mutációkra én nem emlékszem, de genericnek tűnik a sztori. valszeg pont emiatt az érdeklődés (deja vum van, és ha ismerős és tud összekapcsolni az ember, akkor mindjárt érdekesebb lesz).

egyébként ha igaz is, rosszul csinálja: egyik vagányabb barátom konkrétan megjátszotta a BMW kulcstartós trükköt/sejtést/urban legendet (végy egy bmw kulcstartót, rakd ki az asztalra westbanhofban, enjoy), működött ;]

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#36) 7 válasza Иван (#22) üzenetére


7
addikt

Cpt. Obvious nem egy konkrét karakter, és a "neve" alapján lehet férfi és nő egyaránt. Tildytől idéztél, úgyhogy ha őt Cpt. Obviousozod, akkor igenis ma'am :P

(#37) Dany007 válasza adalbert1 (#31) üzenetére


Dany007
veterán

Ez egy részről teljesen helytálló.
Másrészről viszont zavaró és szimplán értelmetlen, fölösleges. Zavaró mert ilyenkor ezek bekerülnek a topp akárhányba, és az első helyeken szerepelnek a fórumban. Elvéve ezzel a helyet az értelmesebb írásoktól. Sokszor én is belefutok ilyenekbe, de már kezdem személyenként ( avataronként ) szűrni az ilyet.

Persze tudom, a többség akarata számít. Legyen az akármilyen is amíg szabályt nem sért.
Csak rossz belegondolni, hogy a többségnek tényleg ez kell. Tényleg erre van igény. Szomorú, hogy egyre több olyan topic éri el az 1000-10k+ hsz-számot és van rendszeresen a fórum elején, amik gyakorlatilag nem szólnak semmi értelmesről és nem folyik érdemi beszélgetés.
Pedig itt már sok ember, sok érdekes témát felvetett, ami megélt 50 vagy max párszáz hsz-t aztán elsüllyedt. Holott én pl kíváncsi lennék adott témákban az emberek véleményére, elképzeléseire vitáira (persze nem csak szakmai téren, erre lenne jó a blogout).

Arról meg már ne is beszéljünk, amikor valaki szándékosan "trolltopicot" hoz létre. Ahol előre látható, hogy jól elszabadulnak majd az indulatok és értelmetlen szájkaratéban végződik az egész, mindenféle végkövetkeztetés / eredmény nélkül.

(#38) Иван válasza 7 (#36) üzenetére


Иван
őstag

NEm, Cpt. Obvious egy konkrét karakter képregényekből. Itt is van rá a bizonyíték. FYI :P

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#39) 7 válasza Иван (#38) üzenetére


7
addikt

Várj, most nem tudom eldönteni, hogy viccelni próbálsz-e, vagy halálosan komolyan akarod bizonyítani. :)

(#40) Иван válasza 7 (#39) üzenetére


Иван
őstag

"Humorban nem ismerek tréfát". Hogy egy klasszikus idézzek. Természetesen bizonyítani akarom. Sőt, már meg is tettem. :K

SZERK. amúgy az idézet az egyik kedvenc írómtól van.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#41) 7 válasza Иван (#40) üzenetére


7
addikt

Akkor most átmegyek Captain Obviousba, és azt mondom, hogy az uncyclopedia nem komolyan veendő..Ez egy fokkal (de csak egy fokkal) jobb. De igazából felesleges offolni, mert olyan szinten nem lényeges, hogy csak na. :P

(#42) Иван válasza 7 (#41) üzenetére


Иван
őstag

Ez magára a mémre vonatkozik, nem a karakterre. De mindegy, egyezzünk ki egy döntetlenbe. :D

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#43) tildy


tildy
nagyúr

Ujabb szereplo, tipikusan megfelel annak amirol irtan : Jakab Andor. Gondolkodom meg, hogy zsenialis vagy sem ez az ujabb gumicsont....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Írok egy könyvet hogyan gazdagodjunk meg: miben az lesz, hogy kitaláltam ezt a művet és elmetem a kiadóhoz. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.