Hirdetés

2018. november 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) twollah1976

twollah1976
(őstag)

Egy gombos oprendszerre minek fájlkezelő?
Fogod, dobod, viszed.

Nincs itt semmi látnivaló tessék továbbmenni!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Shing

Shing
(őstag)

Jó, hogy van ilyen, de valahogy már én nem látom értelmét. Sokkal gyorsabban navigálsz egy windows-os mac-es alap fájlkezelőben szerintem. Mióta kitalálták, hogy a címsor működhet úgy mint a webböngésző linkje... na meg a gyors indexelt keresés, gyors lépés akár 3 könyvtárral lejjebb... lehetne még sorolni. Egy TC már lassít csak.

(#3) -AD4M-

-AD4M-
(tag)

DOUBLE COMMANDER !!
Linuxra is :K

Allons-y!

(#4) kraftxld válasza Shing (#2) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)

Max akkor lassít, ha a TC-ben is egérrel maszatolsz és nem a billentyűzetet használod :)

MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#5) twollah1976 válasza kraftxld (#4) üzenetére

twollah1976
(őstag)

Akkor ennyi erővel használj Norton Commander-t és minek ide a Win ami amúgy is csak lassítja az embert "az egérrel maszatolással" amikor ott a DOS, a fiúk a DOS-ban dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) -AD4M- válasza twollah1976 (#5) üzenetére

-AD4M-
(tag)

Az 1bites lúzereknek júzereknek bőven elegendő a beépített fájlkezelők.
Aki ért hozzá és elég fejlett a szem-kéz koordinációja, az úgyis TC-t vagy hasonló progit fog használni :DDD

Allons-y!

(#7) nemlehet válasza Shing (#2) üzenetére

nemlehet
(őstag)

Az egy dolog, hogy egy normális 2 vagy több ablakos megoldással sokkal jobban lehet dolgozni, főleg ha több fájlt kell egyidejűleg használni, de pl windows fájlkezelője tudtammal nem tud pl csoportosan átnevezni, sorba állítva különböző helyekre másolni anélkül, hogy neked kelljen kézzel leállítgatni a feladatokat, korlátozni a fájmozgatás sebességét, nincs beépített ftp stb...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#8) j-cool

j-cool
(tag)

muCommander ami még elég jó, bár én is csak ritkán használom.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#9) RexMaximus válasza kraftxld (#4) üzenetére

RexMaximus
(senior tag)
LOGOUT blog

+1 - ez igy van. Sokszor rosszul vagyok amikor ezt a maszatolast latom :). Egyszer kell megtanulni par bill kombinaciot es egyszerubb lesz az eleted. Nem csak TC-ben.

KERESEK megvételre - Aiptek Pocket Cam 3 mega és SimCity 3000 Nagydobozos példányt | Ha sok privi jön elveszek bennük, ha nem válaszolok pingelj meg, köszönöm :)

(#10) TigerCat válasza RexMaximus (#9) üzenetére

TigerCat
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sok-sok évvel ezelőtt, egy barátom unszolására kezdtem el használni a Total Commandert és a mai napig hálás vagyok érte, hogy belefogtam. Billentyűkombókkal, gyors eléréssel, stb. rettentő sokat gyorsít a munkámon...

♛ Kanapékirály Bútor és Lakberendezési Webáruház »»» http://kanapekiraly.hu

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.