Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

Egy gombos oprendszerre minek fájlkezelő?
Fogod, dobod, viszed.

Nincs itt semmi látnivaló tessék továbbmenni!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Shing


Shing
őstag

Jó, hogy van ilyen, de valahogy már én nem látom értelmét. Sokkal gyorsabban navigálsz egy windows-os mac-es alap fájlkezelőben szerintem. Mióta kitalálták, hogy a címsor működhet úgy mint a webböngésző linkje... na meg a gyors indexelt keresés, gyors lépés akár 3 könyvtárral lejjebb... lehetne még sorolni. Egy TC már lassít csak.

(#3) -AD4M-


-AD4M-
tag

DOUBLE COMMANDER !!
Linuxra is :K

Allons-y!

(#4) kraftxld válasza Shing (#2) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Max akkor lassít, ha a TC-ben is egérrel maszatolsz és nem a billentyűzetet használod :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5) twollah1976 válasza kraftxld (#4) üzenetére


twollah1976
őstag

Akkor ennyi erővel használj Norton Commander-t és minek ide a Win ami amúgy is csak lassítja az embert "az egérrel maszatolással" amikor ott a DOS, a fiúk a DOS-ban dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) -AD4M- válasza twollah1976 (#5) üzenetére


-AD4M-
tag

Az 1bites lúzereknek júzereknek bőven elegendő a beépített fájlkezelők.
Aki ért hozzá és elég fejlett a szem-kéz koordinációja, az úgyis TC-t vagy hasonló progit fog használni :DDD

Allons-y!

(#7) nemlehet válasza Shing (#2) üzenetére


nemlehet
őstag

Az egy dolog, hogy egy normális 2 vagy több ablakos megoldással sokkal jobban lehet dolgozni, főleg ha több fájlt kell egyidejűleg használni, de pl windows fájlkezelője tudtammal nem tud pl csoportosan átnevezni, sorba állítva különböző helyekre másolni anélkül, hogy neked kelljen kézzel leállítgatni a feladatokat, korlátozni a fájmozgatás sebességét, nincs beépített ftp stb...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#8) j-cool


j-cool
tag

muCommander ami még elég jó, bár én is csak ritkán használom.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#9) RexMaximus válasza kraftxld (#4) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

+1 - ez igy van. Sokszor rosszul vagyok amikor ezt a maszatolast latom :). Egyszer kell megtanulni par bill kombinaciot es egyszerubb lesz az eleted. Nem csak TC-ben.

(#10) TigerCat válasza RexMaximus (#9) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Sok-sok évvel ezelőtt, egy barátom unszolására kezdtem el használni a Total Commandert és a mai napig hálás vagyok érte, hogy belefogtam. Billentyűkombókkal, gyors eléréssel, stb. rettentő sokat gyorsít a munkámon...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#11) MurdR


MurdR
veterán

Bár nem mai a téma, de aktuális. A Commander Pro nekem egyelőre kifejezetten tetszik Macen.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12) oszy


oszy
veterán

Nekem a muCommander jön be. Ma találtam rá. Sajnos nekem még mindig "bonyolult" a finder. A parancsok pedig nem mennek. Azt kellene már megtanulni...

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#13) totron válasza -AD4M- (#3) üzenetére


totron
addikt

Főleg a jobbra-balra kurzormozgatókkal való könyvtárváltás miatt vagány. TC-re visszaváltva komoly a hiányérzet. Egy TC UP-mal nem veszi fel a versenyt, de egy mezei TC-rel simán (sőt). Király a Double Commander, ahogy Far Manager is.

Amit lenyomtak az intézős figurák itt, az röhej. Azt hiszik szubjektív műfajba szóltak bele. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.