Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Én a sárvári Flextronicsra tippelek. :R :D

(Ott készült pl. az X-Box néhány alkatrésze.)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Thunderzolee

Na mi van, senkinek nincs humorérzéke? :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) 7 válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


7
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#4) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Olyan Don Kartács hangon kell felolvasni, vagy olyan "párásztossan"?

Amúgy mi benne a poén, hogy béna és még egy levelet sem tud megírni (mármint nem így kellett volna), vagy hogy "csúnya" (szinte olvashatatlan) a kézírása? (Mondjuk láttam már rosszabbat is...)

Az mondjuk poén, hogy kapálni nem szeret, de enni igen. Meg a végén talán az utóiratban a "romantikus idézet"... :):D

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5) Thunderzolee válasza Ndruu (#4) üzenetére

párásztossan... ;)

És kinyomtatva bevittem a céghez, szakadtra röhögte magát mindenki, akinek csak mutattam, napi jócselekedet megvolt, vagy 100 embernek jobb lett a kedve tőle... ehhehh.. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) duracell89


duracell89
senior tag

Szigorú kis levél. :DDD Kicsit sajnálom az embert, de azért jót szakadtam rajta. ;)

(#7) VladimirR válasza 7 (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

van, akinek ez a szorakozas...

(#8) 7 válasza VladimirR (#7) üzenetére


7
addikt

Á, vagy úgy!
De azért ugye nem az én humorérzékemmel van gond?

(#9) knifemaster válasza 7 (#8) üzenetére


knifemaster
tag

Nem.
De mindenkinek más vicces...szellemi színvonal függvényében.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#10) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Szerintem fake, de azért lol :DDD

(#11) Thunderzolee

Lehidalok.

Ezeknek a finom uraknak semmi sem vicces.
Mindenesetre nem kérek elnézést.
Bocs, h egy kábé öt éves levelet kitettem, h mások kinevessék Endit.
Nem is gondoltam rá, h milyen ciki lehet Neki ez, hisz ki tudja ki az, és hol lehet már.. Rákerestem közösségi oldalakon, nem találtam. (Na, vaj'h miért? :D )

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Tim82 válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pl. mert nincs pénze állandó nethozzáférésre, nem hogy IWiW, myvip stb., amikről valószínűleg nem is hallott?

Ha ez a levél valós, akkor csak csatlakozni tudok yetikéhez és VladimirR-hez - azért kinevetni valakit, mert nem született költőnek, tudósnak, nem kapott komoly iskoláztatást stb. és a képességeiből ennyi telik, gusztustalan dolog. Ez nem "finomság", hanem emberség kérdése: ez nem a "ne fürgyé' le" kategória, még ha Te annak is hiszed... :(((

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) Thunderzolee válasza Tim82 (#12) üzenetére

A levél szerint Endi érettségizett.

Ennyi erővel Mónika Show is egy gusztustalan műsor, hiszen gyakran alacsony kultúrájú, illetve egyéb hiányosságokkal bíró emberek sorsait mutatja be. Aztán mégis jókat nevetünk rajt. Nem szoktam nézni, csak néha pont megy mikor bekapcsolom a tv-t.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) Tim82 válasza Thunderzolee (#13) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bocs, de a Mónika Show is pontosan az - pl. nem fizetik ki rendesen a statisztákat. ;]

És az sem mindegy, hogy valaki tényleg a középiskola végeztével rakja le az érettségit, vagy utólag kínkeservvel. (Nekem pl. volt olyan ismerősöm, aki - mivel évekig drogfüggő volt - utólag rakta le, de az illető egyébként nem volt hülye, fel is vették egyetemre utána. Az más kérdés, hogy visszaesett és otthagyta a felsőoktatást... :U )

Akkor úgy fogalmazok: más ember lelki szegénységén nem igazán emberséges nevetni. Ha valaki szándékosan primitív, ilyen-olyan okokból, az más tészta. De itt nyilvánvalóan nem erről volna szó.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15) Thunderzolee válasza Tim82 (#14) üzenetére

Na, most lelkiismeretfurdalásom lett..
Eszembe jutott az a pár rendőr aki értelmi fogyatékosokt szivatott nemrég. :(
Azokat én is sajnáltam. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) South Velen válasza Crystalheart (#10) üzenetére


South Velen
addikt

Szerintem is fake, ráadásul nem lett vicces. Ez tipikus ilyen 15éveseknek való ;] :P

(#17) Shadows


Shadows
senior tag

Szerintem nagyon LOL sőt GIGA LOL.

Elmondanám nektek édesanyám volt autistaközpontban gondozó és még azok a gyerekek is kommunikáltak a maguk módján.....Ez a levél egy 0. Egy nulla ember, műveletlensége, parasztsága, bunkósága. Arról nem is beszéve hogy a kedves hölgy...igen fura céltáblává vált...

Aki leugat érte mert ilyet írtam, annak válaszolom hogy nézze meg a természetben pl a majmokat, sokkal intelligensebbek, mint ez az emberi genetikai hulladék, sajnos ez nem vicces ez borzasztó.....hogy a társadalomnak ilyeneket kell elviselnie. :R

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#18) Thunderzolee

Na.. itt meg egy másik. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19) Mr X válasza Thunderzolee (#18) üzenetére


Mr X
veterán

Az igazi vicc, hogy egyre több embert látok akár itt a fórumon is, aki nagyjából így ír és fogalmaz... :W

(#20) Thunderzolee válasza Mr X (#19) üzenetére

Hát igen.. ne is mondd. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.