Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoB


BoB
veterán

Folyni fog a vér? Nem? Akkor nem érdekes :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2) Balrog


Balrog
tag

Szerintem sem kellene erőltetni. Túljutottál rajta és ennek örülni kell. Főleg nekünk. :DDD

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Én meg inkább egy komplett történetnek örülnék, mint a kusza csapongásoknak. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) TheLázs válasza Csapoati (#3) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Nem semmi volt idáig eljutni, azt kijelenthetem. Sok kérdés merült fel bennem, megannyi kétség amire mind választ kellett találnom. Ahogy a kérdések fogytak, ahogy a válaszaimban bízni kezdtem, múlt lassan a fájdalom és vált egyre szabadabbá az elmém.

Érzem, ahogy lassan, de biztosan távolodok az egész eseményről, hogy lássam majd a jövőben alábukni a horizonton, mielőtt egy utolsó búcsúpillantást vetek a közös éveinkre. Jól esett leírni azt, amiről a poszt szól, valószínűleg úgyis az lesz a vége, hogy kirakom.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#5) Veatta


Veatta
aktív tag

Inkább a motorról írj!

;)

(#6) TheLázs válasza Veatta (#5) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Persze, azt sem fogom kihagyni. A Dorkának készült motorral járkálok most, lassan tervezem újra Gertrudot elővenni. Addig az új szerzeményt kellemesen belaktam. Már vágom a bemutatóvideót, füzetben gyűjtöm az infót róla. Nem marad el a motoros poszt.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#7) Kiki18


Kiki18
őstag

Jöhet az átfogó beszámoló, mert engem idegesített az összevissza csapongásod.
Szeretem megérteni a dolgokat. :K

(#8) TheLázs válasza Kiki18 (#7) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Akkor a következő az ütemterv: motoros írás következik, addig hadd ülepedjen aminek kell. Ha addig nem vágok eret vagy esik rám egy zongora a Deák Ferenc téren akár ott vagyok akár nem, akkor jön a história is, kibogozva.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.