Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Az egyszer biztos, hogy jó Simsont találni elég nehéz feladat, illetve nem olcsó mulatság.

Jópár éve már, hogy megvettem a második Simsonom, amit akkor 70-ért kaptam meg. Mondanom sem kell, azon kívül, hogy ment, semmi sem volt rajta rendben, az öt idom hat színben pompázott, tele volt kókánnyal, B-s létére kiherélt elektronikával, és még sorolhatnám.

Lefényeztem, rendberaktam kívülről, aztán a motort is teljesen darabokra szedtem(egy virágcserépben pihentek a fogaskerekek a váltóból - akkor kicsit paráztam, hogy ezt már nem rakom többet össze :D ) és felújítottam belül is. Itt már ráköltöttem a vételi árát újra, innentől inkább nem is számoltam már :DDD

Azután belement az új hengerbe egy 250km-es túra egy hosszú délután alatt, majd rá egy hétre Győrből leugrottam vele Mélykútra, két nap múlva pedig vissza. Nagyjából 500km.
Ha becsülettel össze van rakva egy ilyen gép, a világból kimegy :K

Most még hátravan az optikai tuning, meg marni akarok két felömlőt még a hengerbe. Nagyjából minden megérkezett már, akksihoz saját töltőáramkört készítettem, a gyújtáskapcsolót várom csak és vezetékelem újra az egészet. Egyedi lesz, az biztos :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.