Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) The DJ válasza I_Am (#17) üzenetére


The DJ
addikt

Őszintén bevallom, még nem vitt rá a lélek, hogy mélyebben belemerüljek az Abletonba. Itt csücsül a gépemen, párszor bohóckodtam is már vele, de annyira komplexnek tűnt, hogy mindig feladtam idő előtt. Pedig ahogy böngészgettem neten rengeteg tutorial van hozzá és Shane 54 bácsi előadásait, bemutatójait is megnéztem nem is olyan régen. Na ő azért már egész okosan tudja használni, főleg azzal a Mixed In Key progival karöltve. :) Terveim közt van egyébként, hogy egyszer elkezdem tanulgatni, mert biztosan minőségibb munkát tudnék kiadni a kezeim közül, ráadásul nem is kellene ennyit pepecselni vele.

Sajnos 1-2 helyen ebben is hallani a lódobogás "effektet", már a t*köm ki volt vele, hogy akárhogy állítgatom mindig hallom, de igazából most már látom, hogy csak a szakmabeliek füle érzékeny ennyire rá :D De ez nem baj, engem is zavar, úgyhogy a jövőben szeretném ezeket is teljesen eltüntetni.

A PvD mashupot hallgattam, igen, itt van azóta is a playlistemben. Nagyon passzol a két zene, jó ötlet volt, hogy elkészítetted ;) Ha megengeded akkor valamelyik jövőbeli mixemben esetleg fel is használnám, szóval a végleges verzióra is igényt tartanék :B

EarL 007: Köszönöm :R

Hugee: Nicsak, ki van itt? :)) Örülök, hogy neked is tetszik, nagy kritikusom vagy már mióta zenélek :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.