Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Töltődik :)

Smoke & Torque

(#2) Szplöttyy válasza Szplöttyy (#1) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

És bejövős :)

Smoke & Torque

(#3) Isten88


Isten88
senior tag

Kíváncsi vagyok a sok "profi" véleményére, mivel nagyképűsködnek majd be...akinek nem tetszik: shift+del és élje tovább az életét, vagy kúltúrált módon fejtse ki a véleményét, ezzel is segítve az alkotó fejlődését. :R
Szerintem jó lett, bár én nem ezt a stílust kedvelem. :)

(#4) The DJ válasza Szplöttyy (#2) üzenetére


The DJ
addikt

:R

Isten88: Csak megtaláltad, fenébe :P Köszönöm neked is. :) Sajna nem minimal, úgyhogy tényleg nem a te stílusod, de hamarosan az is sorra kerül.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Tényleg nagyon jó hallgatni :) Észre se veszem hogy szól :) Ez dicséret ám, nemszeretem, mikor bezavar a zene, ez a zene meg csak szól, szól, megnyugtat, de nem tolakodó.

Úgyhogy 10/10

Smoke & Torque

(#6) madstunt


madstunt
addikt

Az első hallgatóként.
Jó mix nekem bejött:):R :C
Mondjuk a man on the runból nekem jobban bejövős az original mix alapjáraton de a mixbe így a jó:)
10/9 :K
(de mert a 10/10 az a 94es oakenfold essential mix meg a 192-es asot ;) :B )

Basszus aludnom kéne már

[ Szerkesztve ]

(#7) Isten88 válasza madstunt (#6) üzenetére


Isten88
senior tag

Az első hallgató én voltam... :B :K

(#8) madstunt válasza Isten88 (#7) üzenetére


madstunt
addikt

(#9) Isten88 válasza madstunt (#8) üzenetére


Isten88
senior tag

Az időt nézve szerintem egyszerre hallgathattuk:
"2009.08.26. 2:21:59 . D j. B e a t . Ĩšтєη88 http://wishman-hosting.hu/dj_beat_broken_promises.mp3"
bár lehet tényleg Te nyertél, mert én kicsit késve kezdtem el hallgatni. :B

(#10) madstunt válasza Isten88 (#9) üzenetére


madstunt
addikt

ezen nem veszünk össze hisz nem ez a lényeg hanem hogy ez egy nagyon jó mix:)

(#11) niti


niti
aktív tag

Nagyon jó háttérzene a mixed :K
Az eleje mondjuk nem tetszett, az olyan "szenvedős nekem". De aztán már nagy élvezettel hallgatom. Gratula hozzá! és köszi!

(#12) pityeszka


pityeszka
őstag

Ez az én zeném.Ki tud kapcsolni rendesen. :K
Nagyon jó lett csak így tovább!!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#13) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Letöltöttem,hallgatom.Nem jön be az eleje,ahogyan kezdődik,túl lasssú nekem.De aztán tuti :K Ameddig eljutottam :D Jó lesz,érzem :R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#14) The DJ válasza niti (#11) üzenetére


The DJ
addikt

A kezdés tényleg kicsit lightosabban sikerült, de ezt így terveztem, nem akartam egyből belecsapni a lecsóba :) Viszont aki kitart, annak nem kell sokáig várnia, ugyanis egyre keményednek azok a nóták.

Köszönöm mindenkinek, aki meghallgatta :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#15) WesTM


WesTM
senior tag

Blogodnak hattalmas rajongója vagyok, ha szabad így kifejezni magam, nagyon sokszor erőt adott már, szinte az összes bejegyzésedben magamra ismerek, főleg most. :) Jelenleg kísérteties a hasonlóság kettőnk storyjában. :R :R :R

Fantasztikus mix lett, csak így tovább! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#16) tibi666


tibi666
senior tag

nekem tetszik, szerintem kiírom cd-re, vezetéshez tökéletes lesz.

(#17) I_Am


I_Am
veterán

Jók a zenék, vocal trance és house-ból nekem is ezek a fajták a kedvenceim.

Viszont ha már audio editor, akkor miért nem ableton live? Ha már nincs kedved a lemezjátszókhoz és a keverőhöz nyúlni? Nem is muszáj live act-ezni, lehet editorként is használni, ha úgy akarod. ;)

Jó kis összeállítás lett, de az igazat megvallva én annyira maximalista vagyok, hogy a trappolástól a falnak megyek.:) (szakmai ártalom)

PVD mashupot megkaptad? Mert nem válaszoltál msn. Azóta kijavítottam egy hibát benne a végén és újra mastereltem, most már 100%-os. Ha esetleg kell irj rám msn és átdobom. :R

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#18) #19617792


#19617792
törölt tag

Lehet, hogy nem profi eszközökkel készítetted el ezt a mixet, de az eredmény hihetetlenül jó lett! :C Pont eltaláltad a stílusomat. :DDD Kellemes, dallamos, érzelmeket tápláló és inspiráló zenék. :R

(#19) Hugee


Hugee
újonc

:U :C :C Gratulalok, Batyushkam ismet remeket alkottal :) Csak igy tovabb ! :C :C :C :C :C :C

(#20) The DJ válasza I_Am (#17) üzenetére


The DJ
addikt

Őszintén bevallom, még nem vitt rá a lélek, hogy mélyebben belemerüljek az Abletonba. Itt csücsül a gépemen, párszor bohóckodtam is már vele, de annyira komplexnek tűnt, hogy mindig feladtam idő előtt. Pedig ahogy böngészgettem neten rengeteg tutorial van hozzá és Shane 54 bácsi előadásait, bemutatójait is megnéztem nem is olyan régen. Na ő azért már egész okosan tudja használni, főleg azzal a Mixed In Key progival karöltve. :) Terveim közt van egyébként, hogy egyszer elkezdem tanulgatni, mert biztosan minőségibb munkát tudnék kiadni a kezeim közül, ráadásul nem is kellene ennyit pepecselni vele.

Sajnos 1-2 helyen ebben is hallani a lódobogás "effektet", már a t*köm ki volt vele, hogy akárhogy állítgatom mindig hallom, de igazából most már látom, hogy csak a szakmabeliek füle érzékeny ennyire rá :D De ez nem baj, engem is zavar, úgyhogy a jövőben szeretném ezeket is teljesen eltüntetni.

A PvD mashupot hallgattam, igen, itt van azóta is a playlistemben. Nagyon passzol a két zene, jó ötlet volt, hogy elkészítetted ;) Ha megengeded akkor valamelyik jövőbeli mixemben esetleg fel is használnám, szóval a végleges verzióra is igényt tartanék :B

EarL 007: Köszönöm :R

Hugee: Nicsak, ki van itt? :)) Örülök, hogy neked is tetszik, nagy kritikusom vagy már mióta zenélek :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#21) whiz


whiz
aktív tag

Fasza mix, elejétől végéig bejön. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#22) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Imádom. :)
A Love Story különösen bejövős :B
Csak így tovább.

Loxone and Loxberry superuser

(#23) I_Am válasza The DJ (#20) üzenetére


I_Am
veterán

A lódobogás amugy azért van, mert a két keverendő szám közül valamelyiket a program nem tudja rendesen warpolni. Nem tudom mivel warpolod a számaid, de olyan progit kellene használni ami legalább 2 tizedesre tudja analizálni a bpm-et és annak megfelelően kerekít. ;)

PvD mashupot dobom msn. :R Mivel mashup ezért természetesen bárki szabadon használhatja. Most, hogy megvan a végleges, elküldöm az eredeti számok szerzőinek is. :))

Mixed in Key a botfülüeknek való, akik nem hallják milyen számokat lehet egymásra pakolászni. Ahogy hallgattam ezzel Neked nincs problémád. :D

Abletonban meg ha kell esetleg bármilyen segítség, szólj nyugodtan segitek bármikor. :R
(el sem hiszed mennyire egyszerű a program, ahoz képest, hogy mennyire bonyolultnak tűnik)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.