Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#391) đe$|re válasza hoolio (#390) üzenetére


đe$|re
senior tag

Üdv!
Hát a fényképezője az nem egy csúcskategória, de akinek nem kell a csúcs annak az is megteszi.3 felbontási lehetőséget tudsz állítani (VGA,1MP,2MP),2 minőség, fehéregyensúly,önkioldó stb. Az, hogy nem hipi-szupi a kamerája igazából csak felnagyítva fog meglátszani.( Bár őszintén szólva ez a telefon ugye zenére van kihegyezve)
Nos az akksija meg :U ... :U maximum 4-5 napot bír ha átlagosan használjuk. (nagyon kevés Bluetooth,kevés zene is belefér), ha intenzív zenehallgatásba kezdesz és bluetooth-t is sokat használod akkor 2-3 nap. Beszélgetésbe mennyit bír...nem tom...ha az akksi töltöttsége pirosba van őszintén szólva nincs sok értelme telefonálgatni vele. ( talán egy hosszabb hívást túl él)
Mire akarod használni a telefont???? Nokia N73-oprendszer van rajta és egy elég jó ár/teljesítmény arányú okostelefon. Ha meg kimondottan a zenei tudása érdekel a telefonnak, akkor egy elég komoly a W880i. (hangszóróról nem az igazi zenét hallgatni, de fülhallgatóval tökéletes, de van benne MegaBass)
Én örülök, hogy ezt a telefont vettem nekem megérte. Gombsorát sikerült hamar megszoknom és még az SMS írás sem vészes vele.
A W880i ezen az áron megéri, ha minőségi zenetelefont akarsz sokrétű tudással , ha ennél is többre vágysz akkor az N73-as okostelefon. :R :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.