Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#227) #86564352 válasza Tikakukac (#219) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nekem nyolc mit csinálsz. M1 teszteket sikerült megnézned? Összességében jobb, kényelmesebb, halkabb, jobb üzemidő az új még integráltabb, még zártabb Mac az előzőhöz képest, ennyi a válaszom ott a tesztvideó. Aki legozni akar, nyilván ne ezt vegye. Az integráció felé megy a világ, tetszik vagy sem, autótól tévéig már nem úgy van otthon egyszerűen nekiállunk szerelgetni a szomszéd szakival. Te 2020-ban tényleg a forrasztott SSD-n csodálkozol még mindig, és a jack dugó elhagyásán? A torx csavarok miatt is sírjunk egyet! Jogtalan, hogy mezei csavarhúzóval nem lehet szétszedni!

ollie: :U hát igen, én már csak ilyen hülye vásárló vagyok, hogy hivatalos forgalmazótól vettem iPhone-t, amit baj esetén szakszervizbe vinnék. Választhattam volna például a Turbado és sarki MutyiGSM kombót is, de nincs annyi eszem.

hcl: gondolom megnézed mit veszel, látod 16 GB a max RAM lehetőség az M1 Mac esetében, úgy kalkulálsz ha kevés árulják még az Inteles verziót is ha számodra az felel meg jobban. 1st gen termék, gondolom következő években M2, M3 már viszi 32-t is?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.