Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#178) Tikakukac válasza <Lacy85> (#175) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerintem pedig felfújjátok a dolgot. Nem kicsit.

Azért mert szűk látókörű vagy és megriasztanak a tények még nem lesz felfújva a dolog :B
A piaci trendekkel tisztában vagyok, nem kell oktatás belőle, viszont:

Amiket eddig a topikban leírtál az alapján full totál vakon vagy. Full.
Kiterjesztett garanciát manapság bármihez tudsz venni. Biztosítást bármire tudsz kötni. Így gyakorlatilag pár tízezer forintból megúszod még azt is, ha totálkárosra töröd a telefonodat.
Kiterjesztett garanciával meg hosszú évekig biztosítva van a javítás. És még utána sem törvényszerű, hogy el fog romlani.

Irreleváns esetünkben amit írsz, bele se kezdj.
Ha valaki meg fél-1 millás eszközöknél ezen akar spórolni, vagy okosban akar javíttatni, mert drága a szerviz, akkor az legyen az egyén gondja.

Ki dönti el, hogy honnan lesz valami spórolás? Te? Az Apple? :DDD
Ahogy írták is feljebb, ki vinne zug boltokba ilyen értékű holmikat javíttatni?

Definiáld: zug.
Amúgy meg teljesen felesleges vadászni a rossz tapasztalatokat hivatalos szervizekről.

:DDD :DDD :DDD Azért mert megzavarná a tökéletes utópisztikus világodat? Muhaha.

Nyilván vannak ilyenek is. Nekem is volt. Csak amíg itt 1000-ből 1 ilyen, addig Olcsó János Bt. 1000-ből 1000-szer fog kontár munkát végezni.

Bár így lennének ezek a számok és főleg ne lenne a kettő között pár ezer rendes vállalkozás :R
Tapasztalat nélkül meg sosem tudhatod, hogy épp egy ilyet sikerül-e kifognod.

Nem kell ahhoz sajtreszelővel önkielégítést végeznem, hogy tudjam: nem jó.

Laptopoknál is inkább az előnyét élvezem a “mindent forrasszunk az alaplapra” trendnek. Könnyebb, vékonyabb, így sokkal kényelmesebb cipelni.

Apple felhasználók ezrei élvezik a forrasztott háttértár és RAM előnyeit. Mind a 20 grammot amit spóroltak és amiért sz0pnak mint atom. Vagy vehetnek új gépet nagyobb háttértárral akkora felárral, hogy azon ember nincs aki ne sírna fel. Tudod mi lenne, ha monopolba rakná magát a javítás? Ugyanez. A piaci ár triplája mindenre. Mert megtehetik.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.