Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

Neked mi a véleményed róla? a, b, c, d, vagy e? :B

a) - nagyon tetszett,
b) - elmegy,
c) - semmi különös, közömbös
d) - kiakasztott
e) - felháborított,... ilyent nem szabad a templomban!

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#2) Snowy_owl válasza talmida (#1) üzenetére


Snowy_owl
őstag

a

Nekem nagyon tetszett. Szerintem ilyen is kell. :C Közben vigyorogtam mint a vadalma. :D

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#3) talmida válasza Snowy_owl (#2) üzenetére


talmida
Közösségépítő

De Ez se kutya. :DDD

Szintén esküvő, szintén facebook mai termés :D

szintén vadkörte szinvonal :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Kedvencem ebből a műfajból: [link]

x gon' give it to ya

(#5) The DJ


The DJ
addikt

Nagyon szépek a hagyományos esküvők tényleg, de ez... :DDD

Hihetetlen mód tetszett. Persze gondolom legalább ennyi ember megbotránkozott rajta, mint ahánynak tetszett, de úgy gondolom nem kell annyira földhözragadtnak lenni. Ezen a videón annyira látszik, hogy ezek az emberek élvezik az életet. Megragadták a pillanatot, táncoltak közösen egy jót, jól érezték magukat és egy olyan esküvőt hoztak létre, amit valószínűleg sosem fognak elfelejteni sem ők, sem akik jelen voltak az eseményen. És nem ez volna a lényeg? ;)

A második videóban pedig nagyon jól sikerült a koreográfia, szinte üti az eredeti szintjét és a srácok is ügyesek voltak :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#6) talmida válasza fordfairlane (#4) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:C :C :C Tényleg nagyon jó! :D Köszi a linket! :R

IN GOD WE TRUST!

(#7) talmida válasza The DJ (#5) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szerintem sem kellene megbotránkozni ezen. A Facebookon volt aki döbbenten hellózott , hogy ébresztő! stb...pedig semmi szentségtörés nem történt szerintem. Pontosan, ahogy te is mondod, látszik, hogy élvezik az életet, ... táncoltak örömükben, merthogy erről is szól az esküvő. ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#8) The DJ válasza talmida (#7) üzenetére


The DJ
addikt

Messze vagyok még a saját esküvőmtől nagyon, de ha egyszer megtalálom azt, akivel el tudom képzelni az életem és minden klappol, akkor én is a lehető legtökéletesebbé szeretném tenni majd azt a napot. (Mert ugye én még az a fajta emberpalánta vagyok, aki egyszer tervez házasodni. Ma már ez erősen az optimizmus kategória, de hát ez van, no! ;) ) Biztos vagyok benne, hogy legalább egy ehhez hasonló meglepetést fogok szervezni a páromnak és az mindenképpen a felejthetetlen kategóriába fog kerülni, és nem fog érdekelni, hogy heteket vagy esetleg hónapokat kell készülnöm rá. Örömmel fogom tenni :K

Ahogy itt nézegetem a belinkelt videókat elgondolkodtam, hogy mi mindennek az egésznek a lényege. Azt hiszem nem más, mint hogy azon a napon elkezdődjön két ember közös élete és számukra akkor ez a legnagyobb boldogság, ami csak létezhet. Én is énekelni és táncolni akarok, elfelejteni minden gondot és egy rövid ideig úszkálni a boldogságban, még ha ezer gond is van körülöttem. Mert mit ér az egész, ha nem tudjuk élvezni és nem tudjuk átadni magunkat az érzésnek? Bizony, semmit. A legutolsó énekes, táncos videónál rengeteg ellenséges komment és reakció van, féltékenység vagy csak általános emberi gonoszság, de az biztos, hogy az az Amy sose felejti el azt a napot, amíg csak él. A többiek pedig talán, akik ellenségesen viszonyultak a dologhoz fel se tudják fogni, hogy két szerelmes számára mit jelent ez az egész. Mert vannak még olyanok, akiknek igenis sokat.

Kicsit eltértem a témától, de elgondolkoztattak ezek a videók és mosolyt csaltak az arcomra, így a hajnal folyamán. Kár, hogy ahogy telnek az évek egyre kevésbé tudom elhinni, hogy valaha eljön majd az én időm is.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#9) Gergő_


Gergő_
őstag

a, válasz szerintem is

(#10) talmida válasza The DJ (#8) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Milyen igazad van!!! ;) Kívánom, hogy olyan csodálatos legyen az egész életed és majd az esküvőd is, mint, amilyen szépen azt itt leírtad! ;)

Bárcsak az én időmben is lett volna ennyi ötletünk és merszünk! :W

Gergő_, örülök, hogy te is "szabad" és bátor vagy e téren :D

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#11) Tv


Tv
senior tag

Számomra ez roppantmód irritáló volt. Bár nem vagyok különösebben vallásos, de az ilyen nagy eseményeknek meg kellene adni a tiszteletet. Nem kell mindent mindenáron divatosítani.

(#12) joey04


joey04
titán

a

nagyon tetszik! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) ABnormal


ABnormal
őstag

A

(#14) tkazmer


tkazmer
addikt

a

egyébként nem lehet, hogy az váltott ki nagyobb megbotránkozást, hogy nő a pap?:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#15) Viktor77


Viktor77
titán

Hatalmas nagy A. :C

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) FPéter


FPéter
aktív tag

Hatalmas nagy E. És most megyek könyveket égetni, sziasztok.

(#17) Zsadi


Zsadi
őstag

a.
Megmosolyogtatott, köszi! :)

(#18) stangli


stangli
senior tag

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez mascsakemény :D

Természetesen nagy A-t neki :R

(#19) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

b

Mire jó az a fészbúk?

Harrrr!!!!

(#20) Overlocker


Overlocker
veterán

a

Ez bejött. Köszi! :R

(#21) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Érdekes. Eredeti. :C

b

(#22) #27483136 válasza talmida (#1) üzenetére


#27483136
törölt tag

Köszi a linket!
Ez k jó volt!

(#23) Thunderzolee

Természetesen A. :C

Ha meg már az esküvőknél tartunk, esetleg aki még nem ismeri:
http://www.mommo.hu/media/A_TANC_EVOLUCIOJA_EGY_ESKUVON

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#24) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Zenialis vegre az oromrol es boldogsagrol szol a dolog:- ))) gratulalkok nekik hogy meg mertek lepni:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25) talmida


talmida
Közösségépítő

Látom, a többségnek tetszett! :DD

FPéter kifejtenéd bővebben is? :DDD ...vagy csak witzcelsz, mint "mindig"? :Y

Ndruu A fészbuk olyasmi, mint az iwiw, csak szerintem talán egy picit jobb (könnyebb belépni, nem kell milliónyit kattintgatni, több videót, hírt stb tudsz adni, üzenetküldés is egyszerűbb és nem kell meghívó sem hozzá, na meg sok jó játék is van, pl az egyik a FarmTown, ahol lehet "élőben" :DDD kapálni, ültetni stb (no name -nek is ajánlanám! :DDD ) Lehet venni, adni, farmot fejleszteni, állatokat tartani..stb stb..nekem közel 300000 coinom van, amin nemsokára egy kastélyt veszek :DDD A "market place" a legröhejesebb, néha meg lehet szakadni az ottani dumán :DDD Az a FarmTown-on belül egy piac féleség, ahol a munkanélküliek árulják magukat :DDD Néha bődületes. Ha nevetni akarok, odamegyek :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#26) joshua7


joshua7
veterán

a

Nagyon jó! :DD

Semper Fi

(#27) Coyot


Coyot
őstag

Hatalmas! :))

Má' nem

(#28) talmida


talmida
Közösségépítő

Szerintem is ;)

Thunderzolee #23 Nagyon jó az is! :D

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#29) talmida válasza neduddki (#24) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Jó az aláírásod! :D Neked is ELP!! :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#30) Silent77


Silent77
veterán

A

Eszméletlen jó! :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31) Csemike válasza Thunderzolee (#23) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hát nagyon jól választott ruhát az ara, mert a nagy ugribugriban végig rajta maradt, és nem esett el benne.:)

(#32) lesaux


lesaux
veterán

A mi esküvőnkön az Üllői Úti Fuck előadásában szólt az Esküvő című dal. Érdemes ráguglizni a szövegére. :)
Amúgy A és B között.

(#33) NoLF


NoLF
addikt

A

nem tudom, mi lehet ezen megbotránkoztató.

nagy ámerikában minden templomban nyomják a gospelt, denszelnek, énekelnek, tapsikolnak, teljesen más, mint itthon. ott aztán abszolút nem lehet belekötni ilyesmibe szerintem

hatalmas. :C

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34) talmida válasza NoLF (#33) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Én sem látom megbotránkoztatónak, de van, aki mégis annak látja :Y
Azért itt is vannak merev gondolkodásúak.. :(((

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#35) puttputt válasza talmida (#34) üzenetére


puttputt
őstag

Én sem látok benne különösebbet (B-C), de nem is az én világom.
Forróvérűbb országokban, "délebbre" /Dél-Amerika...Afrika/... szigetek, még a katolikus esküvők is ilyen "táncikálósan" zajlanak.
Nincs ezzel a videóval semmi baj, nem művelnek eretnekséget, nem mocskolják be a templomot /hiszen a zene az, ami elüt a normától... az a kis "risza" minimális/, szóval amellett, hogy az én nézetem szerint nem odaillő (inkább szabad térre...), nem is kell őket büntetni.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#36) talmida válasza puttputt (#35) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Miért kell máshogy viselkedni egy templomban és a templomon kívül? :F Miért van egy épület ilyen nagy becsben? :F Mintha Isten csak azon az épületen belül lenne megtalálható? :F

IN GOD WE TRUST!

(#37) puttputt válasza talmida (#36) üzenetére


puttputt
őstag

Jó cikk .
(Kicsit szélsőséges, de jó.)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#38) Thunderzolee

Belinkelem ide is: :)

http://logout.hu/bejegyzes/thunderzolee/ezen_gurult_a_fel_facebook_2/friss.html#rel_msgs

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#39) talmida válasza Thunderzolee (#38) üzenetére


talmida
Közösségépítő

___SÜN
SÜN:DD SÜN
___SÜN

IN GOD WE TRUST!

(#40) Timocicu válasza talmida (#1) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Határozottan a vagy A vagy AAAAA, ahogy szeretnéd. Nagyon szuper! :C :C

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#41) ádyz


ádyz
addikt

A

Bátrak voltak, de igazuk van, élni kell.

A templom meg egy szimpla épület, semmi különös nincs benne.

(#42) tildy


tildy
nagyúr

Kiváncsi vagyok a majdani esküvőmön hányan fognak megbotránkozni, de én erre fogok bevonulni, ha kő kövön nem marad akkor is :D:D
adyz :illik hozzánk :DDD
A videón lévő esküvő amúgy állat lett, erre tuti emlékezni fognak. A++++

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) ádyz válasza tildy (#42) üzenetére


ádyz
addikt

Jó választás. :DDD

(#44) Sotho


Sotho
őstag

Ha lenne olyan hogy f - szánalmas ,én azt írnám, idióta barmok ki a templomból!

(#45) ádyz válasza Sotho (#44) üzenetére


ádyz
addikt

Szóval te is olyan ember vagy, aki szerint a templom szent hely?

(#46) talmida válasza Sotho (#44) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Csak idézek: ;]

"Avagy nem tudjátok-é, hogy a ti testetek a bennetek lakozó Szent
Léleknek temploma, amelyet Istentôl nyertetek;" / 1 Kor. 6:19./

"...Ti vagytok az élô Istennek temploma, amint az Isten mondta: Lakozom
bennök és közöttük járok; és leszek nékik Istenök, és ôk én népem lesznek."
/2. Kor 6:16./

"És templomot nem láttam abban (a Mennyei Jerusalemben): mert az Úr, a mindenható Isten annak temploma, és a Bárány." /Jel.21:22./

Engem emiatt a tudat miatt nem botránkoztatott meg a dolog, mert nagyobb az, aki az épületben van. :)

Ezt egyébként maga Jézus is idézte :)...

De tényleg nem visszás egy "kicsit", hogy az emberek ennyire nincsenek tisztában Isten mivoltával, hollétével, meg saját maguk értékével sem?...Egy kő épületetnek nagyobb tiszteletet adnak, szentebbnek tartanak, mint az embernek vagy Istennek, akiről Pál apostol kijelentette, hogy NEM KŐBŐL ÉPÍTETT TEMPLOMOKBAN LAKIK!!

Szószerint:

" Az Isten, aki teremtette a világot és mindazt, a mi abban van,
mivelhogy Ő mennynek és földnek Ura, kézzel csinált templomokban
nem lakik."
/Apostolok Cselekedetei 17:24/

Ergo:
Az embernek mindenütt szalonképesen kell viselkedniük, nem csak az emberek által templomnak jelölt helyen. ;]

Ádyz, majdnem erről van szó, csak pontosabban nem csak a templom a szent hely. :D

Gondolod, hogy Istennek bárki is tud meglepetést okozni a templomon kívül való viselkedésével? ...Vagy azzal, hogyha a templomon kívüli viselkedést beviszi a templomba? ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#47) puttputt válasza ádyz (#41) üzenetére


puttputt
őstag

Ez így, ebben a formában tévedés. Akkor minek templom? Miért nem a plébániákon (közösségi házakban) miséznek? Persze, nem mindegy, milyen templom... a katolikuson kívül a többiben ugyanis nincs szó "állandó jelenlétről".
Tehát, ott nyilván nem olyan "nagy dolog", ha ezt teszik.
Egy olyan "közösségi terem", ahol a vezető néha-néha tart pár "speech"-et, valóban "szimpla épület" kategória. Az viszont, ahol a szentséget őrzik, már nem. (Illetve, már a püspök általi felszenteléstől számítva nem. Lásd: pl itt .
Nem elfogultság, túlzás a részemről, hanem tények.
Aki pedig "extrém" esküvőről "ábrándozik", számoljon azzal, hogy lehet, hogy nem tud megesküdni katolikus templomban... :U Máshol, lehet, hogy engedik...

"Az embernek mindenütt szalonképesen kell viselkedniük, nem csak az emberek által templomnak jelölt helyen." -- talmida
Ez egy jó gondolat. Annyiban kiegészíteném, hogy; "...templomnak jelölt helyen..., ahol különösen."

Amúgy, hogy ne "botránkoztassak". Az itteni videóban szalonképesek voltak a "tagok". Nyilván, ha ezt megengedték nekik, akkor lelkük rajta, nincs gond. Amíg nem részegen dajdanászva, a tárgyakat meggyalázva, ugrándozva és tiszteletlenül viselkednek, addig...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#48) Sotho válasza talmida (#46) üzenetére


Sotho
őstag

Túl nagy lendületet vettél hogy megmagyarázd nekem (vagy magadnak) miért is mindegy hogyan viselkedünk egy templomban. Tőlem akár idézhetsz magától az Atyaúristentől is akkor sem tudod igazolni ezt. Idióta ugrabugrálás táncikálás patkányzene elmegy egy házibuliban, szórakozóhelyen pusztában stb. De nem egy templomban, múzeumban, temetőben, kórházban stb. Érted ugye?
De ahány ház annyi szokás, a pap helyében mondjuk én 2 lábbal rúgtam volna ki ezeket. :U

(#49) joey04 válasza Sotho (#48) üzenetére


joey04
titán

Jó látni, hogy nagyon kevesen értenek egyet veled.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) tildy válasza Sotho (#48) üzenetére


tildy
nagyúr

Usában elfogadott dolog táncikálni , énekelni (nem imákat, és hasonlókat ) templomban . Itthon nem. Ennyi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51) niti


niti
aktív tag

Szerintem nincs különösebb baj vele, hogy templomban művelték ezt a dolgot,
Számomra a zene, ami borzasztóan irritáló, olyan Cozombolis szintű, és maximum az botránkoztat meg, hogy egy ilyen eseményt egy ilyen zenével kísérnek. :F

(#52) Silent77


Silent77
veterán

Nem tudjátok mi a szám címe ami a videó alatt megy? :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#53) joshua7 válasza Silent77 (#52) üzenetére


joshua7
veterán

Chris Brown - Forever

Semper Fi

(#54) Silent77 válasza joshua7 (#53) üzenetére


Silent77
veterán

Köszönöm!

niti: Nekem bejön a zene, bár nekem Kozi barátom zenéje is tetszik, igaz csak 1-2 száma, de sokkal jobb mint amit régen nyomott zene. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#55) puttputt


puttputt
őstag

[link] :DDD :N

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#56) talmida válasza puttputt (#55) üzenetére


talmida
Közösségépítő

This video is no longer available due to a copyright claim by FOX :(((

IN GOD WE TRUST!

(#57) puttputt válasza talmida (#56) üzenetére


puttputt
őstag

"Haha!" Akaratlan jogsértést követtem el... ;] :D --- amúgy, egy rakat része fent van a tube-on, úgyhogy nem értem miért pont az enyémet kellett kigyomlálni...
(Pedig a címében sem volt benne...igaz, a "taget" betettem ("Simpsons"), csak tudnám minek... akkor már értem, hogy találtak rá.)

6 perc 30-tól 07:40-ig "the same":

Longer available ;] :P

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#58) DarkByte


DarkByte
addikt

Kár hogy már nem elérhető a videó. :( Én ezt ismerem: [link] Igaz ez nem templom ha jól látom.

(#59) joshua7 válasza DarkByte (#58) üzenetére


joshua7
veterán

Hogyne lenne elérhető: [link]

Semper Fi

(#60) DarkByte válasza joshua7 (#59) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszi!

Nos, a zenét nem nagyon szeressem, viszont maga a megvalósítás jó, szóval tőlem kap egy b -t :)

(#61) talmida válasza DarkByte (#58) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Bocs, javítottam. Most már elérhető.

IN GOD WE TRUST!

(#62) kovacsroli válasza talmida (#61) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Többszörös "A"!!:)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.