Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Jöhetnek a hozzászólások. Minden kérdést és kritikát szívesen fogadok, akár ötleteket is! :R

(#2) elithun


elithun
őstag

Kezd rendesen kiforrott lenni, a sivatagos kép tetszik. (Meg, hogy az épület hasonlít a parlamentre. :D )
Jó látni más színeket is az idegen bolgyós pályákon, így nézve a korábbi képeken egyhangúnak hatott, hogy minden zöldeskék volt.

Amit még gondolnék hozzá, de lehet nektek is tervben van csak idő nem volt még rá (meg egyébként meglepően nehéz feladat), hogy a szöveg stílusa jobban kell, hogy illeszkedjen az UI-ra. Továbbá jó, hogy az UI beleillik a világba, de egy picit talán túlságosan beleolvad. Lehet elférne némi egyszerűsítés, hogy hangsúlyosabb legyen a léte a képernyőn. Esetleg valamiféle keret.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#3) szupermacs válasza elithun (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

A legtöbb szöveg még nincs a helyén, a font pedig a tesztelés miatt lett ez, mivel az ékezetes karakterek közül ezt tudtuk még csak beletenni. Ennél mutat hosszú ékezeteket, a többinél valami gond volt.

Egyhangú remélhetőleg nem lesz, bár egy bolygón belül csak egy atmoszféra és terep lesz, a különböző tile-ok bolygónként változnak majd.

(#4) elithun válasza szupermacs (#3) üzenetére


elithun
őstag

Igen, persze látszik is, hogy főleg debug szövegekkel van még tele a kép, és a szöveg utolsó simításként elfér majd a designolásnál.

Szerintem ahogy kezd majd végleges lenni, a különböző épületek és tereptárgyak is megtörik majd a terep színét, így ezzel sem lesz baj. Ahogy a sivatagos bolygón jól mutatnak kontrasztban a vöröses fák, ugyanúgy a Tripod jól fest a zöldeskék közegben.

Várom a folytatást, addig pedig kitartást. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5) szupermacs válasza elithun (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszönjük, lelkesen csináljuk. :R

(#6) Luck Dragon

Én csak az első bejegyzést olvastam annó, de azóta hogy ez lett belőle ez számomra megdöbbentő. Hiszen sokan vannak akik írnak hogy ez is az lesz, persze ez az idő vas foga felemészti.
De! Most jön a de, hatalmas elismerés jár hogy eddig ilyen hatalmas fejlődésen ment keresztül az egész és ezt blogbejegyzés ként egy kiforrott történetként kísérhetjük mi is tovább ez eszméletlen. Én most már kíváncsian várom mikorra lesz kész, még akkor is hogy én egyáltalán nem vagyok játékos típus.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) szupermacs válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Nagyon szépen köszönjük!

Fél éven belül szeretnénk már egy demo verziót kiadni, de a hangokkal, zenékkel és szinkronokkal még gondban vagyunk. Leginkább a zenei része ami problémás lesz. Viszont mindent beleadunk! :R

(#8) Luck Dragon válasza szupermacs (#7) üzenetére

Hát akkor hajrá! Feléven belül várom a demót. :)) "Naptár bejegyez".

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) szupermacs válasza Luck Dragon (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

:R

(#10) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

F@sza lesz! :C
Szépek az ingame képek és a concept art-ok is.
Ha, játékélményben hozza majd a Heroes 3-at, akkor nagyon patent lesz. :K
Én is várom a demót!

...elmúlik...

(#11) szupermacs válasza Argos (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Szeretnénk, ha hozná. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.