Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én azért "büszke vagyok magamra", amiért csak 20 évesen szoktam rá a dohányzásra. Akkor volt életemben egy nagyobb mélypont, plusz koliba kerültem. 17 évesen "kipróbáltam", akkor még nem értettem. Ma sem, de kell. Eleinte dobozos Dunhillt szívtam, utána rájöttem, hogy ez így nagyon drága lesz (már akkor 1100Ft volt egy doboz), azóta töltöm. Eleinte West dohányokat töltöttem szofi hüvelybe, de minden második dohányban csalódtam: West tiszta martalék, Philip Morris száraz, Benson kapar, Pall Mall szintén. Winston dohányokkal viszont meg voltam elégedve: puha (nem száraz), értelmes méretű a dohány, nem is drága és van egy sajátos íze is, továbbá nem kapar. Hüvelyből is Philip Morris Royal és Blue maradt meg.

Arra is "büszke vagyok", hogy kulturáltan dohányzok: beltérben sosem, tömegben sosem, gyerekekre igyekszem ügyelni (a tarkómon még mindig nincs szem), csikket nem dobom el a járdára.

@szupermacs: több volt az, 7e minimum, egy 40g-os cumó ~1100Ft

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.