Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) mephi666 válasza szupermacs (#100) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja meg régen dobozos cigihez képest jóval olcsóbb volt a dohány: már 450-500 körül mozgott egy doboz cigi, amikor elkezdtem venni a piros tilbury dohányt, amiből a 40g-s 400 alatt volt még :K ebben az időben 200 körül lehetett pl priluki-t szerezni, töltve meg ugyanennyiből kijött az ember, ha valami olcsóbb durva szelésű dohányt vett... (jobban megérte tölteni, mint a sz@r csempészcigit szívni) pl tisza dohányt vettem egyszer és nem volt tán 300ft sem a csomag... viszont sz@r, száraz kóró volt az egész :D elkezdtem sodorni, mikor tüske ment az ujjamba... reflexből rántottam a kezemen, mire szakadt a papír is, tüske meg fityegett az ujjamban... volt abban a "dohányban" minden :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102) szupermacs válasza mephi666 (#101) üzenetére


szupermacs
veterán

A dohányokban most is vannak gallyak, nem csak régen. De szerencsére kevesebb. Fel is dühít, ha kiszakad miatta a hüvely. :D

(#103) Bodz


Bodz
nagyúr

Rothmans Blue hüvely + Benson & Hedges White dohány. Nekem ez jött be legjobban eddig.
Ha nincs kedvem tömködni, akkor kék Dunhill.

Van egy doboz Helikon Lights a fiókban, csak vmi ünnepi alkalomra várok, hogy kibontsam. :D

[ Szerkesztve ]

(#104) mephi666 válasza szupermacs (#102) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja tilbury-ben is előfordult néha vaskosabb darab, de azt szépen belesodortam mindig, nem is volt vele gond :)

#103: amikor még általános suliba jártunk (20+ éve) akkor volt, hogy helikon2000-t szereztünk :) ...meg suliban a munkások ottfelejtették a "munkás" cigijüket, lenyúltuk és osztálytársakkal egyikük háza mellett a méteres gazban letelepedtünk és adtuk körbe, mint az indiánok a békepipát :DDD falun általában húsvétkor elfogyott a kocsmákban minden értelmesebb cigi és aki nem sietett, annak talán zöld szofi meg piros főnix maradt... főnixet is egyszer szívtam és utoljára akkor... pedig volt tanárom, aki évtizedeken át azt nyomta

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#105) szupermacs válasza Bodz (#103) üzenetére


szupermacs
veterán

Az a Helikon hegyi levegő lesz. :D Egyszer fél évre a fiókban hagytam egy doboz cigit. Kegyetlenül kiszáradt és hamar le is égett.

(#106) Bodz válasza mephi666 (#104) üzenetére


Bodz
nagyúr

Fú, de nem szerettem a 2000-ret. :)
Ismerős, tényleg mindig piros Főnix maradt. :D A kék hatalmas jóindulattal még egész szívható is volt.
Nálunk suliban egy ideig nagyon ment a Mustang meg a Pannónia is.

(#105) szupermacs: Reménykedem, hátha jó lesz.
Milyen lehet egy ilyen 40+-os cigi? :D

[ Szerkesztve ]

(#107) mephi666 válasza Bodz (#106) üzenetére


mephi666
nagyúr

szűk 15éve halt meg mamám... amikor pakoltuk ki a házat, egyik fiáé lettek a bútorok, segítettem neki pakolni és találtam valamelyik régi szekrényben 1 szál valami mezítlábas cigit, ami szerintem nálam is öregebb volt :DDD idősek szekrénybe szerettek dohányt rakni, mert távol tartotta a molyt... na, ezt a cigit fogtam és elpippantottam: volt ennek mindenféle íze (öblítőktől meg ruháktól átvett mindent), száraz is volt, gyorsan is égett... filter nélkül meg majdnem felakadtak tőle a szemeim, pedig akkoriban volt hogy nem volt már nálam szűrő és mezítlábasan tekertem a tilbury-t :D csomagolt cigi ennél csak jobb lehet, de tuti kiszárad így is nagyon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#108) szupermacs válasza mephi666 (#107) üzenetére


szupermacs
veterán

Egészségedre! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.