Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

Kapják be! :(((

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) Kolondrum

De ugye nem azt akarod mondani, hogy 2 perc alatt lett ilyen.
Amúgy minden HDD-d kissé meleg, a max 40fok tartósan, nem 50. USB ide vagy oda.

moonguru! 2003-ban nem ismerték IBM-nél. ;) 100%-os

[ Szerkesztve ]

(#3) moonguru


moonguru
őstag

Szia!

Ez az élettartam tervezés eredménye!

Már túl is lépte!

Monitor Guru!

(#4) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Egy ventit nyomathatnál a többi elé is, ha nem akarod, hogy azokkal is ez történjen. :)

Az eltelt időt rosszul mutatja amúgy? Mert 2010.06.09 nem 439 napja volt.

[ Szerkesztve ]

(#5) Kolondrum válasza aero. (#4) üzenetére

Az ott kiírt napok a működéssel eltelt órák eredménye. Ennyit ment ,ennyit forgott a tányérja.

Szerk: Este van! :R

[ Szerkesztve ]

(#6) aero. válasza Kolondrum (#5) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hülye voltam, valóban. :W
Nekem is van ilyen bejegyzésem pedig, a működési időről, de na ... este van. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Joci93


Joci93
senior tag

[Samsung]

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#8) aero. válasza Joci93 (#7) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ez még lófütty, 523 nap ... :P

[ Szerkesztve ]

(#9) horush


horush
addikt

Meg is érdemled, ha 50 fokon tartod a merevlemezeidet, ne csodálkozz. A seagate-ek amúgy is hírhedtek a sok szektorhiba okozta rövid élettartam miatt.
Nekem az előző hdd-m samsung volt amúgy, 1200 nap használat után után adtam el - az előző konfigommal együtt - 100/100-asként.

[ Szerkesztve ]

(#10) lezso6 válasza Joci93 (#7) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálam 2 samu is meghalt, egyik szinte azonnal, másik kicsit több idő után. Nem csak simán bad sectorosak voltak, hanem random fagyott a gép 1-2 percre, egy idő után a win se töltött be.

A WD.vel valamivel jobb tapasztalataim vannak, eddig csak egy halt meg a kezeim között, hasonlóan, mint a samu. Ez viszont nem mutatott soha bad sectort, csak gyanúsat, ennek ellenére nagyon szeretett fagyogatni. A mostani WD viszont (kopp-kopp), szépen megy - bár igaz, még az igazi "élet" előtte van, csak 120 napos. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#11) Piloss


Piloss
senior tag

Nyertem ;]

Amúgy egy Hitach 7K3000 ,15 TB volt az áldozat

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#12) sztanozs válasza horush (#9) üzenetére


sztanozs
veterán

Azért érdekes, hogy az első üzembehelyezés után 3 héttel esett hirtelen 75%-ot...
Az előző gépemben (ugyanott) 8 évig bírta a merevlemez és végül az alaplapi kondenzátorok adták fel...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#13) Ptech válasza sztanozs (#12) üzenetére


Ptech
őstag

MIért nem vitted vissza?

(#14) Gergosz2 válasza Ptech (#13) üzenetére


Gergosz2
veterán

gondolom most járt le a 2 év garija.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#15) sztanozs válasza Ptech (#13) üzenetére


sztanozs
veterán

Mert három héttel két év után lett rajta hirtelen ~100 hibás szektor.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#16) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

A Sentinel szerint a gari még ilyenkor sem lehetséges, érdekes.

Piloss
Olyan 15TB-os vinyót szerezhetnél nekem is ;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#17) 7


7
addikt

Engem egy WD szolgál már körülbelül 7 éve, HD Sentinel szerint még mindig 100%-os kondícióban van. A temperature monitorja már jó ideje elromlott, de azt leszámítva nem tapasztalok vele különösebb problémákat. Csak már kezd lassú lenni szegény a mai igényekhez képest. :)

Lecseréltem volna már hosszú ideje, de sajnos úgy megugrottak az utóbbi időben a merevlemezárak, hogy inkább letettem róla. SSD-n töröm a fejem aktívan helyette.

[ Szerkesztve ]

(#18) Piloss válasza Dr. Romano (#16) üzenetére


Piloss
senior tag

Ami 83 nap után elromlik? Mond a címed ;]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#19) sztanozs


sztanozs
veterán

Vazz, most 20%-nál tartok - tényleg nem fogja ez már 2 hónapig sem bírni.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.