Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyusz


Gyusz
őstag

Jó kis játék volt a Pure, az írás is érdekesnek tűnik, kár hogy most nem lesz időm végigolvasni, de így látatlanban is jöhetne több ilyen cikk. (Egyébként lehet, hogy inkább a Gamepodra kellett volna inkább kirakni.)

(#2) Flatron710


Flatron710
tag

Elég élvezetes így egy kicsit "belelátni" a dolgokba...

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#3) remington2


remington2
senior tag

Ez a csoport-koncepció a "vezérekkel" érdekes. Annak idején, amikor a Need for Speed 2-vel játszottam, feltűnt, hogy a mezőnyben mindig van 1 erős versenyző, aki általában lépést tud velem tartani, míg a többiek mintha valamivel gyengébbek lettek volna nála. Ott is valami hasonló - vagy ennél egyszerűbb, de jellegében hasonló - megoldás lehetett?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#4) Lenry


Lenry
félisten

gyakran kritizálják, hiszen nagyon feltűnő, ahogy az MI versenyzők hirtelen emberfelettien gyorsak vagy döglassúak lesznek.
ezt anno NFS: Most Wantedben lehetett nagyon észrevenni: ha 300-al száguldottam, a rendőrök akkor is a nyomomban voltak, ha 90-el döcögtem, akkor is csak mögöttem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Ezt hívják arcade játéknak. :)
Előfordult olyan, amikor már nagyon fel voltam spannolva, h legszívesebben kettéhasítottam volna bármit, amit meglátok elsőként, mikor azt látom, h az ellenfél egész egyszerűen rácáfol a fizikára... (pölö NFS:U, mikor egy lehetettlen elbarikádozott kanyaron egy laza 50-essel gyorsabban esik be és megy át rajta, mint bárki ember fia) Nem mintha sok fizika lenne ezekben, de azért ami van, még az se érvényes sokszor az MI-re. (lásd szögletes kanyarodás 200-al, meg egyéb finomságok) :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.