Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) Xelo válasza qqzs (#7045) üzenetére


Xelo
addikt

itt a "kint" a bétát jelenti, a stabil a héten jön (voda és yettel volte funkcióval). ha okés a 4g lefedettség ahol vagy valszeg megoldja a problémáidat, mert a frissítéssel a hanghívás lte-n (4g) keresztül fog menni (már ha a szolgáltatónál aktiváltad a volte-t), most valszeg hívásnál a 2g-vel próbál kinlódni a telefonod.

(#7052) DrDoktor


DrDoktor
tag

Megkapjuk mi is a 7es széria után a gyorsabb éjjeli fotókat

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#7053) qqzs


qqzs
őstag

Köszi mindenkinek a válaszokat, felgyult a remenysugar :)
Egyebkent Vodafone fizikai sim megyeszekhelyen

Eladó: GTS450

(#7054) TaylorPro válasza qqzs (#7053) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ha kijön végre a márciusi frissítés, és a kártyádra a szolgáltató által be van kapcsolva a VoLTE funkció, akkor Vodával nem lesz gond. Ez most az utolsó Beta 13 3.2 verzión már megy, és tökéletes.

Pixel 8 Hazel

(#7055) juve600 válasza TaylorPro (#7054) üzenetére


juve600
nagyúr

ha kijön..... :) :) :)

(#7056) TaylorPro válasza juve600 (#7055) üzenetére


TaylorPro
addikt

Jön az. Bétából azonnal ki is lépek.

Pixel 8 Hazel

(#7057) juve600 válasza TaylorPro (#7056) üzenetére


juve600
nagyúr

én is csak jönne már

(#7058) bbendre válasza juve600 (#7057) üzenetére


bbendre
őstag

A Google mar csak ilyen, szerintem ma vagy holnap itt lesz, de volt, hogy 3 hetet késett...
Sajnos mind mindig 0 kommunikacio....

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#7059) TaylorPro válasza juve600 (#7057) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez történhetett:

Csinálták, csinálták, és valaki telibe...

Pixel 8 Hazel

(#7060) Black&White


Black&White
addikt

Easyskinz-ről rendelt már valaki? Tapasztalatok esetleg?

(#7061) bbendre válasza Black&White (#7060) üzenetére


bbendre
őstag

Iphone-ra rendeltem és nem vagyok megelégedve a minőséggel...
amit küldtek nem volt jó, azaz a kivágások rendben vannak de minden irányban túllógott. Gyűrödik, melegben elenged, nyúlik, ragad... rárakni a tokot ... áhhh. Szerencsére -50%-ban vetten így pont jó. Még valamennyire tart :DDD

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#7062) Black&White válasza bbendre (#7061) üzenetére


Black&White
addikt

Ohhh, köszi. Akkor ezt elengedem, még ha most akciós is pár skin. :R

(#7063) ghiottone válasza Black&White (#7062) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Annyi, hogy a Posta vámügyintézi. Én az extremeskinsről rendeltem inkább mostanában, mert ott nem volt ilyen "extra". Mindkettő jó minőségű. Dbrand helyett váltottam ezekre, mert nagyon arcoskodtak és elszálltak az árakkal is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#7064) Black&White válasza ghiottone (#7063) üzenetére


Black&White
addikt

Ezt is köszi!

(#7065) qqzs


qqzs
őstag

Es azt hogy oldja meg a volte hogy ha teljesen jo 4gben vagyok de megse tudok hívni se es fogadni se hivast egesz nap. Azt irja felol hogy 4G az azt jelenti kene mukodni mert a 3G lekapcsolasa es a 2G szenvedes a baj, nem?

Eladó: GTS450

(#7066) gretzky77 válasza qqzs (#7065) üzenetére


gretzky77
veterán

A szolgáltatódnál aktiválva van a Volte? Illetve mikori a sim kártyád? Anno nekem amikor bekapcsolták a Volte szolgáltatást kaptam új simet!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7067) Xelo válasza qqzs (#7065) üzenetére


Xelo
addikt

úgy, hogy hiába vagy 4g-n, ha nincs volte a hanghívásnál lekapcsol 2g/3g-re a telefon. a volte a voice over lte rövidítése, hang 4g-n keresztül.

(#7068) qqzs


qqzs
őstag

Na szoval. Felhivtam a Vodafone ugyfelszolgalatot hogy bekapcsoljam a voltet, azt mondja hogy be van kapcsolva, de egy csomo hibauzenetet lat ezzel kapcsolatban ezert o kikapcsolna.
Nem hagytam neki, mondtam hoyg megvarom ezt a frissitest a telefonra. Jol tettem?
Egyebkent eleg lama vagyok mert menuben turkalva azt is eszrevettem hogy a 2G kivan kapcsolva es a preferalt az 5G volt. Azt atkapcsolvam 4G-re es a 2G-t bekapcsoltam.

Amit meg mondott hoy szerinte a Volte miatt nem fog a hivasproblemaim megoldodni mert szerinte a volte nem LTE halozaton keresztuli beszedet enged hanem azt hogy hivas kozben is megmaradjon a net...szoval en mar jol ossze vagyok kavarodva.

Eladó: GTS450

(#7069) TTomax válasza qqzs (#7068) üzenetére


TTomax
nagyúr

Voice Over LTE voice az hang,és igen az ügyfélszolgálatosnak fogalma sem volt amiröl beszélt... :(((

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7070) csipuka válasza qqzs (#7068) üzenetére


csipuka
senior tag

A volte az az LTE halozaton engedi a hangot, szoval az ugyifogyi tevedett. Az egy kellemes mellekszal, hogy hivas kozben is van 4G/LTE net.
Viszont ha hibat lat, lehet SIM-et is kene cserelni, hacsaknem ez a SIM mar mukodott mas teloban a volte-val.

(#7071) gretzky77 válasza qqzs (#7068) üzenetére


gretzky77
veterán

Csak gratulálni tudok az ügyintézőnek! Ha viszont csomó hibaüzenetet lát akkor valami nem működik rendesen! És erre azt javasolja, hogy inkább kapcsolják ki, ügyes! Nyugodtan higgyél itt nekünk, mint a ügyfélszolgálatosnak! Az LTE jelentése elég egyértelmű, ha ő úgy tájékoztatja az ügyfeleket ahogy téged is, az igencsak szomorú! :Y

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7072) qqzs


qqzs
őstag

Meg annyit mondjatok hogy a pixel 6 menüben már látnom kellene a volte lehetoseget vagy az csak az update utan jelenik meg? Mert ha jol ertettem ez a telefon volte kepes csak pl a vodafonnal nem megy. Mert én nem látom ,nem vagyok betan.
2g bekapcsolas sem segitett egyebkent. Azaz ma megint nem tudtak hivni en viszont igen

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#7073) winbox válasza qqzs (#7072) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, Vodafone-nál a márciusi frissítés után fog megjelenni a VoLTE kapcsoló, addig hiába is van bekapcsolva a Vodafone részéről a simedre, nem tudja használni a telefon, de azt jól tetted, hogy nem kapcsoltattad ki, már talán nem kell sokat várni a frissítésre.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#7074) MC Pite válasza qqzs (#7068) üzenetére


MC Pite
veterán

Említettem, hogy ennyi erővel már kipróbálhatnád a volte fixet is...
Volte fix patch root nélkül: [link]

1, Install Shizuku
2, Program megnyit, gépről telefonra csatlakozunk adb-vel [link]
3, Elindítjuk az Shizuku szervizt a telefonon : adb shell sh /sdcard/Android/data/moe.shizuku.privileged.api/start.sh

4, Pixel IMS letöltése, telepítése, elindítása: [link] "Allow all the time" when seeing prompt asking for Shizuku permission.
5, Koppints az "Enable VoLTE" -re. Újraindítás.

Ilyen ha működik a volte. 4G-ről visszavált(ana) 2G-re ha nincs (vagy 3G-re, amíg van): [link]
A 2G kikapcsolt állapota volt a problémád korábban.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#7075) Xelo


Xelo
addikt

uj info beta kilepessel kapcsolatban. google valtoztatott a dolgon, azt irjak ki kell lepni a betabol marc 13 elott, es addig nem updatelni amig a kov stabilt ki nem adjak (hogy ne downgradelj elozo stabilra mert az wipe-al jar). eredeti:

"We are changing our beta release process - to receive the upcoming March QPR2 public stable release, devices currently enrolled in Beta will need to first opt out of the program. Devices that remain enrolled in the Beta Program will receive Android 13 QPR3 Beta 1.
If you prefer to exit the Beta Program and receive the final public March QPR2 update without the need to wipe your data, please do one of the following:
Opt out of the program before March 13th, ignore/don’t apply the downgrade OTA update, and wait for the final public stable release of the March Feature Drop (QPR2) releasing this month. Opting out will not cause a data wipe as long as you don’t apply the downgrade OTA. Note: If you want to immediately return to the latest public version, you can apply the downgrade OTA which will require a data wipe per usual program guidelines.If you receive the Android 13 QPR3 Beta 1 update, don’t install the update. Instead, first opt out of the program, ignore/don’t apply the downgrade OTA update, and wait for the official March public release. Note: If you opt-out of the program after installing the QPR3 beta 1 update, all user data on the device will get wiped per usual program guidelines."

(#7076) Black&White


Black&White
addikt

Most volt egy kis időm foglalkozni a telóval, meg persze kicsit untam is a Google időhúzását, így felment helyette a HentaiOS.
Ahogy várható volt, megy minden: 5G, Volte, banki appok, úgyhogy egy darabig még maradni fog.🙂

(#7077) redst4r válasza Black&White (#7076) üzenetére


redst4r
tag

Nekem 2 hónapja van fenn a Hentai (7pro). Tökéletes.

(#7078) Robert73 válasza Xelo (#7075) üzenetére


Robert73
tag

Ezt én nem értem. Ha ki akarok lépni bétából, egyből telepítené az utolsó fix verziót és törölne mindent. Akkor most mit is kell tenni?

(#7079) Xelo válasza Robert73 (#7078) üzenetére


Xelo
addikt

jah megkavartak a dolgot, mert a stabil a kesessel beerte a betat es ugy nez ki egyszerre fog jonni a kov a13 beta meg a stabil (hetfon). google az utso bejegyzeseben azt irta hogy aki ki akar lepni az tegye meg most, de ne keressen frissitest, ill ha automatan indit keresest a telefon akkor se nyomjon ra a frissitesre, hanem varja meg amig kiadjak a stabilt es elvileg a telefon fel fogja ajanlani az arra valo frissitest. redditen is kiegtek ezen paran mert eddig nem igy volt, sokan be fogjak nezni. kov beta amugy meg nem android 14 lesz, annak a tesztje majd majusban indul es kulon kell majd ra jelentkezni (azaz ket beta fog futni, egy a13 egy a14). csak stabilrol lehet majd ra frissiteni adatvesztes nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#7080) szente válasza Black&White (#7076) üzenetére


szente
addikt

Erről tudsz egy linket dobni? Xda-n nem találtam, amit meg találtam weboldalt, az sem volt túl segítőkész.

(#7081) Black&White válasza szente (#7080) üzenetére


Black&White
addikt

K82 hozzászólása a Pixel 7 topicból

Ez alapján haladj, de értelemszerűen neked a Pixel 6 Pro-hoz (Raven) szükséges fájlokat kell flashelned, amiket itt összegyűjtöttem: LINK
Ez pl: a V/3-as pontnál így néz ki:

Kieg:
Platform-tools-ból én maradtam a 33.0.3-nál, a legújabb kiadásokra azért láttam panaszt: LINK
Illetve, amit sokan elfelejtenek: LINK

(#7082) szente válasza Black&White (#7081) üzenetére


szente
addikt

Nagyon köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#7083) bakelitlemez válasza Black&White (#7076) üzenetére


bakelitlemez
csendes tag

A HentaiOS amúgy gyakorlatban miben különb a sima standard rendszertől az 5G és VoLTE supporton kívül?

(#7084) juve600 válasza Xelo (#7079) üzenetére


juve600
nagyúr

ha meg teljes törlést akarok akkor meg kell várnom hétfőn hogy kijöjjön a stabil update ?
és akkor kilépek a bétából és akkor már a márciusi stabilt teszi fel ?
:R

(#7085) redst4r válasza bakelitlemez (#7083) üzenetére


redst4r
tag

Én nem vettem észre semmi különbséget a felsoroltakon kívül.

(#7086) scream válasza Black&White (#7076) üzenetére


scream
veterán

És amúgy milyen verzió van alatta? Próbáltam valami értelmes release notes-ot keresni hozzá, de számomra nem egyértelmű, hogy akkor most milyen ROM-ból indultak ki és hogy az mit is jelent (mikori security patch, stb)? :F

(#7087) kano válasza scream (#7086) üzenetére


kano
nagyúr

Legutóbbi stabil az alapja.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7088) scream válasza kano (#7087) üzenetére


scream
veterán

És vajon mennyi idő alatt kapja meg az új stabilat (nyilván, miután a Google kiadta...)?

Esetleg volt már valakinek ilyen nagyobb frissítéssel tapasztalata, hogy mennyit "csúszott"
a hentai az official release-hez képest?

[ Szerkesztve ]

(#7089) Black&White válasza scream (#7088) üzenetére


Black&White
addikt

Pár nap késéssel kell számolni a Google-hoz képest.
Ha jól láttam eddig úgy ment, hogy első körben a Patreon támogatók kapták meg a frissítést, majd egy kis idő elteltével publikus lett a letöltési link.
Telegramon kirakják mindig a changelogot is, a februárinak pl itt van: LINK

(#7090) kano válasza Black&White (#7089) üzenetére


kano
nagyúr

Illetve annyi még, hogy elvileg van OTA is, de egy rendszeresen frissülő apk-n keresztül van megoldva. Az apk már kint van.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7091) MC Pite válasza kano (#7090) üzenetére


MC Pite
veterán

Ezt nem vágom...
Hogy van akkor a havi frissítés, apk jelez, letölt, flashel?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#7092) kano válasza MC Pite (#7091) üzenetére


kano
nagyúr

Nem, közzétesznek egy apk-t (ahogy látom, havonta), ami gondolom a spec beállításokat tartalmazza az éppen aktuális havi letöltéshez. Nem használtam.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7093) qqzs


qqzs
őstag

Hiaba kapcsoltam be a 2G-t hasznalhatatlan a telefon. 10 hivasbol egy sikerul kifele es befele is, de az is megszakad.
Tovabbra se fer a fejembe hogy 2G es 3g az egyeduli hangkapcsolat es a 4G szabvanyba mar csak a volte van amivel beszelni lehet??? Mert ugye ezt jelenti a 3G lekapcsolassal megszunt beszedlehetiseg.. de azt se ertem hogy nem az osszes 3g keoes torony tud 2G hangot? Miert szenvedek en ezzel igy? Van ismerosom valami 15-20 eves butafonja van es tokeletesen tud beszelni mindenhol

Eladó: GTS450

(#7094) MC Pite válasza qqzs (#7093) üzenetére


MC Pite
veterán

Akkor én gariztatnám, ez nem normális így.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#7095) goldister válasza qqzs (#7093) üzenetére


goldister
tag

Nekem is ugyanez a problémám. Folyamatosan megszakad vagy újraindul a telefon. Ha 2G-n probálok. Németben meg borzasztó volt. :W Ezért is váltok Samu fold4-re.

[ Szerkesztve ]

(#7096) bbendre válasza qqzs (#7093) üzenetére


bbendre
őstag

1. A 2G teljesen stabil de a Telefon nem kezeli túl jól a hálózat váltásokat.
2. A 2G kikapcsolható a Pixel telefonokon
3. Vannak olyan országok, ahol nem csak a 3G de a 2G is megszūnik pl Svájc: https://www.sunrise.ch/business/en/enterprise/mobile/mobile-subscriptions/2g-switch-off
4. A Jövõben lesz VoLTE mellett VoNR és Vo5G is azaz legalább US, UK, DE, stb...

Kis hazánk és a Google pont más ütemben állítja le a dolgokat. A Pixel telefonod az Amerikai és nyugat Europai jövõben van ameddig az imerösöd butafonja pont a Magyar hálózattal van jóban...

+1 Bonusz külföldön nem lesz VoLTE Magyar SIM+ Pixel telefonnal...

Megoldás lehet másik telefon vagy külföldre kell költözni :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#7097) MC Pite válasza goldister (#7095) üzenetére


MC Pite
veterán

Jellemzően vannak ilyen telefonok a topikban, nagyobb összegben fogadnék, hogy azokkal valami (hw?) gebasz van egyébként. Ugye az újraindulás is gyanús. Volt is aki eladta és vett másikat, és úgy rémlik a második jó volt (de már nem tudom pontosan, azt sem hogy ki volt az).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#7098) bbendre válasza MC Pite (#7097) üzenetére


bbendre
őstag

Pl Én is így voltam. De nem oldott meg mindent. Az egyik Pixelen bármit csináltam volt egy kamera bug-om és túlmelegedés. A másik ezeket nem produkálta. De ez valahogy nagyon elbizonytalanított a Pixelek vonalon ...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#7099) qqzs válasza MC Pite (#7094) üzenetére


qqzs
őstag

Mi a gariztatas menete ha UK store vasarlas volt?

Eladó: GTS450

(#7100) DrDoktor válasza bbendre (#7098) üzenetére


DrDoktor
tag

Mi bizonytalanított el?.
Bármelyik ismétlen bármelyik márka készüléke a többmillás vertu is képes elromlani gyári hibás lenni.
És akár a 40 ezres nokia is évekig hibátlan.
Pixel se látok több rossz készüléket mint bárhol.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.