Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Szemüveg.

Hozzászólások

(#24) Luck Dragon


Luck Dragon
nagyúr

Sajnos a köz kórházakban és egyéb esztékákban néha csak az embert kiszórják és valamit mondanak a problémájára ez általános tény kevés szakember sok beteg, főleg a szemészetnél, az emberek nagy része naponta űl számítógép előtt ami hosszabb távon akár munkahelyén napi 8 órákat és ez nem tesz jót, főleg ha az illetőnek alapól van valami betegsége a szemének. Ilyenkor valóban érdemes optikához fordulni, de előtte ott is tájékózoni kell mert ott is fenntartásokkal kell kezelni hogy milyen szakképzettség áll fent. De szerencsénkre a mai világban egyre szigorúbbak az egészségügyi ellenőrzések, és ezáltal kíszortérózzák a nem kívánatos rendelőket így nyugodt szívvel mennék én is el egy ilyen kivizsgálásra. És tudom hogy ott van idejük foglalkozni velem, és rendesen kivizsgálnának. Ilyenkor van az hogy minek is fizetünk Tb-t .De ha egyszer a szükség törvénybont és muszáj akkor nincs kérdés cselekedni kell. Akár magunk miatt is vagy családtagjaink miatt is. Szerintem a műtéttel még várj. De az új szemüvegeddel biztosan jól fogsz járni, a kontaktlencsét pedig nem vetném fel a te esetedben, mivel a leírtak alapján és a szemeddel való betegség miatt, és az ára is borsós, és lehet egy fél éven belül a szemüveged árát még egyszer kifizetnéd.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Szemüveg.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.