Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolikaDB


zolikaDB
veterán

OFF: mikroszálast hogyan tisztítod?

[ Szerkesztve ]

(#2) hellomi


hellomi
tag

Linkesítve lehet jobb lenne megcsinálni ezt az összefoglalót. Akár a gyártó weboldalára, akár egy Amazon vagy bármi olyan linket, ahol az ember megtalálja/megveheti. :)

ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

(#3) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Nem szívesen kritizálok általam gyéren olvasott topikokat, de most mégis ezt teszem, mert a műsorszámba több termékmegjelenítés került, mint egy vasárnap délutáni teleshop adásba. A hanyagul belinkelt útmutató .pdf messze több hasznos információt tartalmaz, mint az azt követő termékfelsorolás, ami már csak azért is problémás, mert autóápolási szer tipikusan bérgyártós iparág milliónyi márkanévvel. Ha most tévednék először a fórumtémába, akkor a hogyan? kérdésekre adott válaszokkal biztos többre mennék, mint a mivel? megválaszolásával. Remélem nem lesz belekötésnek értelmezve, alapvetően építő jellegűnek szánt tanács - nem biztos, hogy laikusoknak ugyanolyan összefoglalóra vágynak, mint a topikban aktívak.

(#4) ncc1701


ncc1701
veterán

Alsógatya mellé bedobod a mosógépbe.

(#5) sutszi


sutszi
veterán

Mindenki: Ez egy készülő...piszkozati példánya a leendő összefoglalónak!!!! Még nincs kész. Azért hoztam létre, mert a topikban jelenlévő fórumtársak felé így tudom elérhetővé tenni hogy együtt tudjuk megvitatni mi maradt ki az idők során...

zolikaDB : Mosógép be aztán a címkének megfelelően. Bár nekem van többféle 30-40-90 fokos moshatóságú is. Amúgy sima mosószer. Fontos, hogy öblíteni tilos!


hellomi: A konkrét termékek linkesítve lesznek ahol van értelme, meg ahol lehet... de nem egyszerű, mert inkább gyártói oldal lesz preferált ahol leírják rendese a tulajdonságait... Egy külön részen lesznek azok a boltok ahonnan a érdemes nézelődni bármit is...

Feketelaszlo: Elkezdtem átszerkeszteni a jelenlegi topikösszefoglalót, mert nem informatív, hiányos és idejét múlt... mivel kellett egy hely ahol látom rendesen a formázásokat, meg a tényleges megjelenést ezért ide kezdtem el... A topikban amúgy ezt le is írtam... Bár az jogos, hogy ide nem... Ezt most pótoltam.
Szóval röviden...ez egy szerkesztés alatt álló összefoglaló tervezet... Jó, hogy olyan-amilyen.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.