Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Én gondolkodtam Symbianban, Androidban és végül kipróbálás után úgy döntöttem iOS 4, Iphone 3GS. Nem bántam meg. Ezek mellet azért érdekel mi fog történni ezzel az új rendszerrel! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Nekem nem jön be az új rendzser. :(

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#3) mexicanraven válasza EczkE (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

A lényeg, hogy optimalizálva legyen.
Az Apple megcsinálta ezt. Az Android szép és jó, de haverom Galaxy i9000-e négyszer fagyott le ma, általános használat mellett. Pedig van 1 Ghz meg minden finomság, de engem ez zavarna. Főleg ennyiért. Meglátjuk mi lesz a W7-el!

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#4) gamek!ller válasza EczkE (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem sem, valahogy ez az egész nem nekem készült..

(#5) stevve válasza mexicanraven (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Szép hosszú lista. :) Én is kipróbáltam sokféle rendszert és ha nem is vásárlási szándékkal, de kíváncsi lennék a WP7-re.

(#6) Alexios


Alexios
veterán

Szerintem nem elég az android mindenre, de ettől függetlenül hogy megjelenik egy konkurens csak jót fog tenni a piacnak. Mindenesetre nekem bejön a rendszer, de mindenképp kipróbálok egy készüléket még mielőtt valami ilyen telóm lenne.

(#7) gabor85


gabor85
őstag

Multitask-kal hogy állunk? Mert az hogy zenét lehet más folyamatok alatt hallgatni az(nekem) nem elég... vedd fel a negatívumok közé.
Amúgy bejövős... de nehezen "szoktam meg".

(#8) stevve válasza gabor85 (#7) üzenetére


stevve
nagyúr

Valóban negatívum... a WinMo-hoz képest mindenképp korlát. Érdekes viszont, hogy sokakat nem érdekel a dolog vagy nem tudnak róla, mert ezt leginkább a szakmai oldalakon hozzák fel. Persze azért felveszem.

(#9) Blaise


Blaise
veterán

Ha a holnapi MiniMix konferencián a kezemben vettem, azután mondok véleményt :)

(#10) madstunt


madstunt
addikt

mass storage mód nélkül mocskosul felejtős. amúgy meg jó is lehetne de ez eddig nekem egy .netes iphone szebb felülettel,az meg nagyon nem kell.

(#11) The DJ


The DJ
addikt

Jelenleg HTC Touch Diamondot nyúzok WM 6.1-el, tehát kipróbálnám szívesen az új Windows Mobile rendszert, biztos sokat változott előnyére, még ha lesznek is kezdeti problémák és bugok.

Azonban mióta kipróbáltam az Androidot élőben (sajnos csak a Diamondomon tudtam, de az is elég volt), azóta számomra ő AZ a rendszer, amire vágyom. Sajnos nem mostanában lesz pénzem olyan telefonra, ami megfelelő tudással és sebességgel is rendelkezik az Android mellett, de az biztos, hogy egyszer a távoli jövőben lesz még Droidos telefonom :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#12) madstunt válasza The DJ (#11) üzenetére


madstunt
addikt

távoli jövőre szerintem ne tégy ilyen kijelentéseket mivel változnak ám a platformok időnként drasztikusan

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

- Xbox szinkronizálás

minek??? :F :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Móci


Móci
addikt

Meg megnézném azért, bár nagyon nem vagyok megelégedve a mobil vindózzal (Omnia).

- Stylus nélküli használat - immár a tervezéstől kezdve ez volt a cél- Stylus nélküli használat - immár a tervezéstől kezdve ez volt a cél

Na, legalább valami pozitív dolog is fog történni. Az alapfelület elég szar stylus nélkül a sima 6.1-ben.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) stevve válasza Mr.Csizmás (#13) üzenetére


stevve
nagyúr

A válaszadók többsége ezek szerint fiatal lehetett, aki játszik. :) Több oldalról vannak vélemények és egyáltalán nem reprezentatív, ezért sem írtam forrást sem. Inkább csak szemezgettem.
De egyébként az MS kampányában is előkelő helyen állt az Xbox, mint érv. Több milliós felhasználói táborával amolyan kötelező ziccer, amit be kellett húzni az MS-nek, úgy gondolom.

Móci:
Sok hangadónak volt eddig a mániája, hogy a stylus nevetséges, meg hogy mobilhoz ilyesmit... de ők azok, akik nem igen láttak PDA-t vagy hasonlókat az iPhone vagy az Android előtt... szóval szakmailag nem érv, viszont az MS-nek nagy fejfájás lehetett, hogy már mindenhol ezzel cseszegetik őket. Most végre ezt is kipipálhatják. :) Én amúgy szeretem használni a sytlust is. Régi motoros vagyok, megszoktam. :D

[ Szerkesztve ]

(#16) Móci válasza stevve (#15) üzenetére


Móci
addikt

Nem nevetséges, csak kényelmetlen. Láttam én is pda-t régebben. Attól függetlenül a franc sem akar stylust használni egy telefonnál.
Az Omniánál sem használok, bár néha elég nehéz görgetni, vagy rákattintani a pár milliméteres kis vackokra.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) stevve válasza Móci (#16) üzenetére


stevve
nagyúr

Sok esetben kényelmesebb nélküle, ez igaz. Buszon, vonaton, stb. azért elejted... lehet keresni. :) Én is leginkább görgetésre, meg pötyögésre használom. Valahogy gyorsabban megy a "gépelés" vele,, mint nélküle - persze 4"-on biztosan más lenne. :) Mondjuk olyannal is találkoztam, aki nemtudta, mi az a stylus, de szidta, mint a bokrot. :DD Ilyen hangadókra gondoltam.

Haladni kell és most az irány nem a stylusnak kedvez, így muszáj az MS-nek is erre mozdulnia.

[ Szerkesztve ]

(#18) Móci válasza stevve (#17) üzenetére


Móci
addikt

Bízom benne, hogy jó lesz az új winmo, van mit javítaniuk szerintem.
Bár lehet, hogy addigra már rég egy androidos telefonom lesz, ha végleg megunom a mostanit.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19) stevve válasza Móci (#18) üzenetére


stevve
nagyúr

Sokan mondták azt, hogy ha nem kellene ennyit várni rá, akkor talán nem Androidot vettek volna. Ennyit tesz a hónapokig tartó üresjárat a piacon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.