Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#135) tildy válasza TazLeacher (#132) üzenetére


tildy
nagyúr

Lakástakarék csak 1-2 éve változott ilyen rossz irányba, korábban ha 8 éves futamidőd volt, bármire költhetted. Jó is volt. Nekem csak emiatt nincs, mert mikor kötöttem volna, ezzel elkéstem + külföldi ingatlanra nem költheted...

Amúgy én biza minden hónapban rakom el a lóvét. Eddig egyszer nyúltam hozzá, külföldre költözéskor, de ezt hamarosan visszarakom. Egyszerűen ilyen a mentalitásom. Emellett ott az UL-m is, ami szintén évi fix "kiadás" , havi szinten legalább 30E forint. Az 20 éves. De ez én vagyok

Nekubo : azért ne felejtsd el, neked van 15 milla önerőd. Aki nulláról kezdi, mert vidékről származik, mert szülei nem támogatták, emg nem örökölt, mikorra rak össze 15 milla önerőt... Nem egyszerű na. Én mégis inkább laknék 40 éves koromig albiban, és akkor egyben hitel nélkül kifizetnék egy saját lakást, minthogy 20 -25 évre havi fix 100-150 ezerrel meg legyen kötve a kezem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.