Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PuMbA


PuMbA
titán

Jó írás! :R

"CPU cash"

A cash, az pénzt jelent, neked a cache szó kell, két helyen is használod a cikkben :)

(#2) szabonagyur válasza PuMbA (#1) üzenetére


szabonagyur
félisten

Vannak még bőven javítandó tételek, de a cikk jó :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Ami azt illeti, kamerakülönbségek.
Nem igen észrevehető, de ez nem a telefonok miatt van.
A lapcsalád képfeltöltőrendszere ugyanis elég rosszul van megcsinálva, mert ugye alap 10000kB memóriát kapunk tőle, feltöltésnek. Na mármost én eddig pontosan (most számoltam le) 58 db, képenként 2-4MB-s fájlmérettel rendelkező 8MP-es képet töltöttem fel, és még van 1243kB helyem feltölteni.
Szóval ezek után nekem ne mondja senki, hogy itt nincs minőségromlás. Nem azt mondom, a képek ehetőek, de különbségtételt ezen a lapcsaládon nem igen lehet tenni...

But who is watching the guardians?

(#4) Spet válasza PuMbA (#1) üzenetére


Spet
addikt

Koszonom az eszrevetelt, maris javitom. :R

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#5) EczkE


EczkE
addikt

Jo iras, koszi!

En is valtast tervezek. G3-rol ugyan ugy 5S-re. Mar csak a Macbookom miatt is egyszerubb lesz az eletem. :D Aztan majd csak egy iPad minit kell vennem es kesz vagyok. ;] :D

Asszem mindenféleképpen!

(#6) Spet válasza EczkE (#5) üzenetére


Spet
addikt

Én csak használtam nem váltottam, a következő mobilnak egy 950 vagy 950XL tervezek, attól függően, hogyan változik az ára. Csak most már azt kell megszokni, hogy minden a felhőbe megy, és SIM pakolgatáskor nem egy vicces dolog. :DDD

Ipad mini nem rossz dolog, csak arra is szedje össze az ember a pénzt :D

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#7) EczkE válasza Spet (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Ja hogy csak kiprobaltad, az mas. :D Az iPadre is gyujteni kell nyilvan, majd idovel azt is veszek. Igazabol nem surgos, a mostani tabom is kiszolgal. Bar igaz hogy kb semmire sem hasznalom csak sorozatot nezek rajta lefekveskor. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Spet válasza EczkE (#7) üzenetére


Spet
addikt

Tetszetős dolog, meg minden, de ha az árából 2 darab ugyanúgy használható készüléket vehetek vagy egyet és marad pénzem akkor az utóbbit választom :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#9) EczkE válasza Spet (#8) üzenetére


EczkE
addikt

Nyilvan az ar is donto szempont, sot! En refurbish 5S-t neztem, egesz barati aron van. De megvarom a jovo heti Apple Keynote-ot, meglatjuk ott mit mutatnak be, illetve ez hogy befolyasolja az arakat. Na meg nalam mar szamit a platform is. Amig wint hasznaltam jo volt az android, most mac melle jobb lesz az iPhone. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#10) Spet válasza EczkE (#9) üzenetére


Spet
addikt

Windows-t a Mac-re! ;]

Valami szépet jó drágán. :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11) total90 válasza EczkE (#5) üzenetére


total90
veterán

Fektess inkább egy iPhone Plusba és ne telefon+tabletbe, az egyiket majd alig használod...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) kenwood


kenwood
veterán

Erdekes osszehasonlitas,tetszik a tema.

Nekem ket gondom van az irassal :
- Nagyon csapong ide-oda,ugy erzi az ember,hogy nem volt semmi koncepcio,csak jottek a mondatok.Sok a szoismetles, nem elvezetes az olvasas.
- Olyan technikai dolgokba is belemesz,amihez nem ertesz (retina vs. amoled vagy a cpu cache meretek.)

Szerintem erdemes korbejarni a temat,mielott leirsz valamit,illetve atolvasni a veglegesites elott.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13) EczkE válasza total90 (#11) üzenetére


EczkE
addikt

Az 5S es mini kombo meg igy is olcsobb. :D De valoszinuleg ugysem veszek tabot, a mostanit sem hasznalom igzabol. Max a regit haza viszem szuloknek es lesz okom ipadet venni. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#14) Mr. Y válasza EczkE (#5) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Csak nehogy úgy járjunk a végén, mint én.
Octa-core tablet, mi dukál mellé? Octa-core telefon. Ott van mellé a turbós asztali PC, mellette E-ink reader, minden ami kell, azt sem tudtam, hova nyúljak, ha tömegközlekedéssel mentem valahova...
Aztán ott volt, hogy hiába okos, kicsi a tablet, kellene másik. Kicsi a reader, abból is kellene, de valami extrás. Meg aztán a PC sem hordozható. Mindenből a legjobbat akartam, meg is jártam.
Ha már méret, vettem egy Tablet-Laptopot, 2 dolgom vált feleslegessé. Nagyobb reader, Androiddal, érintővel, levilágítással, egy hónapon belül rájöttem, felesleges és eladtam. Jó a kicsi is, nem használtam olvasáson kívül másra az újat sem. A mobilomban a Proci csak az akksit húzta, ki soha nem használtam, így azt lecseréltem egy Quad-core-osra. Jobb aksi és a kezemben jobban is teljesít, nekem nem tetszett a másik túlzott rohanása össz 8x2,0GHz teljesítményen.
Szóval a lényeg, hogy nem kell csak azért mindent megvenni, mert drága és villogni lehet vele. Mert felesleges. Rajtam is itt rohadnak a cuccok. Jó, ha a tabot 2 hetente megnézem, majd felteszem töltőre... depressziós lesz a végén :)

But who is watching the guardians?

(#15) Simi87 válasza total90 (#11) üzenetére


Simi87
senior tag

Én most adtam el a mini 2-t, es nagy hiba volt. 6 plus-om van, es nekem nem valtja ki.

(#16) EczkE válasza Mr. Y (#14) üzenetére


EczkE
addikt

Na igen, konnyu atesni a lo tuloldalara. :D De nekem azert kell a macbook melle egy iphone, ugy az igazi. :B

Asszem mindenféleképpen!

(#17) Mr. Y válasza EczkE (#16) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Mondjuk ilyen esetben ez dukál mellé, de csak azért, mert Win7 megy a laptopon, még nem cserélem le az robotot csempére :) Előbb teszek a gépre Linuxot :)

But who is watching the guardians?

(#18) Spet válasza kenwood (#12) üzenetére


Spet
addikt

Sajnos el kell, hogy ismerjem, nem tudok hozzni egy mobilarenas teszt cikk szinvonalat, de probalkozok legkozelebbre egy kicsit atgondoltabb, jobban felepitett cikket osszehozzni, ha szembejon hasonlo tema.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#19) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Jó írás!

Én két éve használom a 735-öt, teljesen meg vagyok vele elégedve. A nyáron volt a cégnél készülékváltás, akkor kaptam egy iPhone 5S-t, gondoltam kipróbálom. Hát kb. két hétig használtam, aztán kétségbeesetten kaparásztam a fiókban az elsüllyesztett 735 után.

Gyorsabb az iPhone ez tény, szebb képeket is lehet vele csinálni, de a Nokia sokkal letisztultabb, elegánsabb kezelői felületet biztosít és akinek ez a fontos (nekem), annak nagyon jó társa lesz a 735.

Ár-érték arányban pedig szerintem nem kérdés, melyik készülék jön ki győztesen.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#20) Spet válasza kovacsroli (#19) üzenetére


Spet
addikt

Ár-érték arány így is fog maradni, hacsak nem majd a Surface sorozat mutat majd valamit (esélyesként csak jó drágán).

Hacsak nem valami hardveres problémája nem lesz (lekopogom, nem szeretném), akkor még minimum 1 évet tervezek a 735. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.