Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#601) Edi77


Edi77
őstag

Mi a különbség a D2303 és D2305 között? Böngésztem a leírásokat, de nem jöttem rá. Lehet, hogy hosszú már ez a nap? :F

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#602) Marci79


Marci79
aktív tag

Nézegettem én is korábban a neten máshol a készülékeket. Rengeteg a szürke. Rendes garival sokkal többe kerül. Esetenként +20K-ba is akár. De 1 év bolti vagy külföldi garival olcsóbbak. Sokukhoz még doboz és tartozékok sincsennek. Kerülendőek, mert nagyon "bűzlenek".

bubus66:

Nem sarki boltból. A neten rendelve. Szinte mindent rendelni kell a netről, mert nagy megyeszékhelyen lakok, de semmi értelmes dolgot nem lehet venni a 6-8 mobilos boltban. Bezzeg iphone 4-5, S4, S5 tokot árulnak sz..ásig mindenhol. -.- Meg stadionunk is van már, jóóóó nagy!
Innen tervezem a rendelést. A Pick Pack Pont miatt nagy előnnyel vannak nálam.

Edi77:

A használt hálózatokban/frekikben különböznek. 4G, LTE, etc. A Dual sim-es a D2302.

[ Szerkesztve ]

(#603) danee91 válasza Edi77 (#601) üzenetére


danee91
senior tag

Dual SIM?

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#604) Edi77 válasza danee91 (#600) üzenetére


Edi77
őstag

Szia! Nekem semmi bajom a kijelzővel, jók a betekintési szögek, élénkek, de nem természetellenesek a színek. Fogyasztása nagyon takarékos, 2 napot simán elmegy, ha rendesen használod, de ha csak keveset, akkor nekem elvolt 5 napig is.

A 4.3 tökéletesen, röccenésmentesen fut rajta, többekkel azon a véleményen vagyunk, hogy lehet, nem is tesszük fel rá (legalábbis maradandóan) a KK-t. Mert minek elrontani egy jóformán tökéletes rendszert? Negatív talán csak annyi, hogy a kamera nem a legjobb, de nem csinál ám olyan rossz képeket, mint ahogy ijesztgetnek vele. Videózásra is nagyon jó, zeneileg toppon van. Kb ennyi :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#605) Marci79


Marci79
aktív tag

(D2305) UMTS HSPA+ 850 (BandV), 900 (Band VIII), 2100 (Band I) MHz
(D2305) GSM GPRS/EDGE 850, 900, 1800, 1900 MHz
(D2306) UMTS HSPA+ 850 (Band V), 1700 (Band IV), 1900 (Band II), 2100 (Band I) MHz
(D2306) GSM GPRS/EDGE 850, 900, 1800, 1900 MHz
(D2303) UMTS HSPA+ 900 (Band VIII), 850 (Band V), 1900 (Band II), 2100 (Band I) MHz
(D2303) GSM GPRS/EDGE 850, 900, 1800, 1900 MHz, LTE Bands 1, 3, 5, 7, 8, 20
(D2302) UMTS HSPA+ 900 (Band VIII), 850 (Band V), 1900 (Band II), 2100 (Band I) MHz
(D2302) GSM GPRS/EDGE 850, 900, 1800, 1900 MHz

[ Szerkesztve ]

(#606) Edi77 válasza Marci79 (#602) üzenetére


Edi77
őstag

és (#603) danee91: ezen dióztam én is, de aztán láttam,hogy a 2302 a dual sim-es.

Nekem 2303 van és az is LTE képes, meg a 2305 is az. Akkor marad, hogy a frekvenciákban a különbség? Vagy már kezdek belezavarodni? :B

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#607) Marci79 válasza Edi77 (#606) üzenetére


Marci79
aktív tag

A Sony oldaláról csentem az infót a változatokról. :DDD A 03 az LTE-s. A 05 az nem. Ha jól értelmezem a látottakat.

(#608) Edi77 válasza Marci79 (#607) üzenetére


Edi77
őstag

Ilyen dúrva árkülönbség lenne a kettő között, mert az egyik LTE-s,a másik meg nem?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#609) bubus66 válasza Turbobacsi (#599) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Na ja látod azt nem is néztem itt valami nem koser

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#610) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Ti hol, és mennyiért vettétek a készüléket?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#611) Marci79 válasza Edi77 (#608) üzenetére


Marci79
aktív tag

Inkább a beszerzés körülménye miatt húzósabb részben. Szerintem.

(#612) Edi77 válasza Marci79 (#611) üzenetére


Edi77
őstag

Lehet. Sosem vettem GSM boltból telót, de szerintem nem is fogok.15 éve vagyok a T-nél, gondom csak egyszer volt, az is készülékcsere, de mivel a teló kifutó volt, kaphattam másikat. Sima ügy volt.

(#610) LendvaiFeri1: T-nél 60K

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#613) LendvaiFeri1 válasza Edi77 (#612) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Igen, de én nem előfizusan szeretném megvásárolni. :W

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#614) Edi77 válasza LendvaiFeri1 (#613) üzenetére


Edi77
őstag

Ezt nem mondtad :U

Ne verd a fejed a falba, ha az ember segíteni akar :((

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#615) Marci79


Marci79
aktív tag

LendvaiFeri1:

Olcsón kell hivatalos?
Keress egy ismerőst akinek meg kell újítania a szerződését és nem akar telót venni magának. Üzleteljetek. Vegyél egy telót vele közösen az ő előfizetésével. Te fizeted a telót és ő meg él tovább az előfizuval. Nem részletre, hanem kp-ra, egyben.

[ Szerkesztve ]

(#616) LendvaiFeri1 válasza Edi77 (#614) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Jogos, de nem rosszindulatból írtam, csak a 2 telefon közötti különbséget nézegetem, de nem sok sikerrel.Ezért raktam oda a "falbaverő fejet", mert egy kicsit felment a pumpa.

Bocsi, nem neked szántam.Remélem, hogy nincs harag.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#617) bubus66 válasza Edi77 (#612) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Igen az ilyen sarki GSM-nél az is fen áll, ha megszűnik mondjuk fél éven belül akkor ha kell a garancia hogyan van érvényesítve? Vagy úgy van hogy magyar nyelv is addig van rajta még az első frissítést meg nem kapja.

(#616) LendvaiFeri1

Az LG-nél volt ilyen nem győztem magyritani őket meg vette fele áron a Sarki GSM-től rátolta az első frissítés és elfelejtette a magyar nyelvet, lehet, hogy olcsóbb, de 99% bolti garancia mi van abban az esetben, amit fentebb írtam. Igaz ezt neked kell eldönteni, de én is azt javaslom, hogy inkább legen drágább, de akkor nem bolti garancia legyen rá.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#618) LendvaiFeri1 válasza bubus66 (#617) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Akkor azt mondod, hogy nem érdemes ilyen oldalakon készüléket vásárolni?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#619) Edi77 válasza LendvaiFeri1 (#616) üzenetére


Edi77
őstag

Nem, nincs harag. Szerintem ne vegyél ilyen helyen telót.

(#617) bubus66: Meg azt sem lehet tudni,hogy letiltják-e esteleg a közeljövőben az ott vásárolt telót, ha használt és nem független ( tudom, jelen esetben függetlenről van szó) Szóval, ezekkel nagyn kell vigyázni, a gari meg nagyon fontos.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#620) danee91


danee91
senior tag

[link]

németből majdnem 196 euró (ottani ÁFA nélkül 163 euró, szorozva 1,27 - így kijön a magyar ár, DHL 8,5-9 euróért hozza ide).

Ez amazon.de által csomagolt és kiszállított verzió, tehát nem egyéni német sufni meg stb boltos, hanem EREDETI teljes dobozos verzió.

Árban nem tudom h így is megéri-e, nem számotlam ki a végeredményt.

UI: magyar nyelvet lehet nem tartalmaz alapból, de angol tuti van. Magyar nyelvet csak rootolással lehetne feloldani, hisz ha le van tiltva, akkor csak 1 konfigurációs fájlt kéne átírni, erre nem tudom mennyire van mód.

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#621) bubus66 válasza LendvaiFeri1 (#618) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Én ilyen oldalakon nem vennék, az biztos, inkább vállalom a 2 év hűséget és megveszem előfizetésre, én 5 éve vagyok T-s (előtte Vodás voltam 10 évet) semmi kedvezmény semmi nem volt, náluk.

(#619) Edi77

Mondjuk, azt tiltani nem nagyon tudják, de a garancia az már egy misét megérne. nekem volt szerencsém ilyenbe, Fogyasztóvédelem lett a vége, és megtérítették a károm, Igaz ez mind 8 hónap addig meg szükségem volt egy másik telefonra így vehetem egyet. Szerintem én is, ha mindjárt a szolgáltatónál veszem meg, akkor a 8 hónap idegeskedés telefonálgatás nem lett volna.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#622) Edi77 válasza bubus66 (#621) üzenetére


Edi77
őstag

Most lehet, hihetetlen lesz, amit írok, de egy kollégám vett egy gsm boltból telót, azt hiszem T függő volt. Kb 2 hónapig tudta használni, majd kiderült, hogy aki eladta a gsm-nek, nem fizette a dolgait a T-nél és letiltották a telót...

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#623) Turbobacsi válasza Edi77 (#622) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

más érdekes szitu: munkatársam vett egy telót GSM boltból, pár nap múlva rendőrök kopogtattak hozzá, hogy lopott telója van, alig tudta kimagyarázni hogy boltból vette

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#624) bubus66 válasza Edi77 (#622) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Ja úgy igen, hogy használtan vette. Igen így már értem mire gondoltál, mondjuk én kinézem ezt is egy két sarki GSM-ből.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#625) bubus66 válasza LendvaiFeri1 (#595) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

.2 GHz Qualcomm MSM8926 Quad Core (D2303, D2306)
1.2 GHz Qualcomm MSM8226 Quad Core (D2305)

Más a processzor típusa is

(#602) Marci79

Igen nagyon szép és jó csak ezek is mind kínból valók és szegény gazdag magyar kereskedő nem tudja mit kérjen érte, mert ez a magyar mentalitás 100 FT-ért megveszem 2500 meg eladó jó üzlet és még madarat is lehet találni.

Én meg maradok az e-baynal sokkal olcsóbb és ugyan az amit itt árulnak. Beszerzés 3-4 nap érdekes nem 4-5000 Ft elvárnám, hogy ne keljem már várnom még Kínából meg érkezik a 6-7$ tok dupla vagy tripla áron

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#626) bubus66 válasza Marci79 (#602) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

[link]

Oldalra nyíló tok

A Fekete mondjuk 1,267.63 HUF ft free shipping (Ingyenes szállítás) itt meg közele 4989+790Ft a pikpkapontba akkor melyik éri meg, momdjuk nekem számít a (majdnem havi előfizetési díjam) különbség.

4-5 nap alatt itt van Szerinted a 3-4-napos határidővel Ő honnan rendeli???

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#627) margithid


margithid
veterán

Az ujmobilok.hu odlalon is 58k a telefon, szerintem az egy aránylag megbízható webshop.

(#628) danee91 válasza margithid (#627) üzenetére


danee91
senior tag

Igen, és az oldalon a telefon alatt pirossal kiemelve:

A fenti készülék, Magyar nyelvű menüvel, teljes alaptartozékokkal, bruttó 27% ÁFA tartalommal is megvásárolható! Az alapcsomagok tartalma színtől és garanciától függően változhat! Ezekről kollegáink telefonon és e-mailben minden esetben tájékoztatást nyújtanak!

Valóban vannak korrektebb GSM boltok, de ahol túl olcsó a készülék, az sosem lesz eredeti dobozos, stb.
Adnak 1 külföldről rendelt telefont, GSM bolt garanciával, meg szereznek hozzá vhonnan 1 töltőt, hogy a vevő is elégedett legyen, aztán elmegy olcsóba.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#629) futyi1


futyi1
csendes tag

Sziasztok!
Érdekel a készülék, de lenne pár kérdésem.
Az értesítési led szinei alkalmazás függő, állítható?
Mennyire látszik? A teszt szerint elég halovány.
Köszönöm!

(#630) sebe válasza futyi1 (#629) üzenetére


sebe
tag

Szia!

Ha lehet negatívumot mondani a készülékről az a ledes visszajelző! Az egy borzalmas megoldás... Ott az alján egy lescsík aminek semmi haszna nincs. M testvérét lehetett állítgatni, hogy milyen színnel villogjon az alkalmazás lescsíkja....Remélem ezt szoftveresen fogják javítani. A kis pötty meg valóban halovány de nem kell megszakadni, hogy észrevedd ! :K

"Az a baj a bírókkal, hogy értik a szabályokat, de nem értik a játékot." Bill Shankly

(#631) futyi1 válasza sebe (#630) üzenetére


futyi1
csendes tag

Köszi!

(#632) silboy válasza Marci79 (#605) üzenetére


silboy
aktív tag

Azt miből derül ki,hogy egy D2303 melyik a felsorolt kettő közül?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#633) Marci79 válasza bubus66 (#626) üzenetére


Marci79
aktív tag

Hát igen. Kintről sokkal olcsóbb lenne a cucc. Ezzel tisztában is vagyok. A gond az, hogy nem használok bankszámlát és így a paypal is kilőve részemről.
Nem is áll szándékomban nyitni újra számlát mindaddig, amíg rá nem kényszerít maximálisan ez a karhatalom kishazánkban.

Más téma:

A híváselutasítási listát hol lehet beállítani? Nem találom sehol sem. A rejtett számos bejövőket akarom tiltani és pár egyéb számot. Nem lelem az erre a lehetőségre szolgáló opciót. Most vagy én vagyok bamba vagy.... "Hívás elutasítása üzenettel" ilyen van. De nem akarok üzenetet küldeni és nem is enged anélkül továbblépni ebben a menüben.

Valamint. Az alkalmazások által bonyolított netes adatforgalmat meg tudom lesni valahol? A Call Meter 3G-ben nem részletezi. Külső app kellene hozzá? A célom az lenne, hogy megtudjam melyik program használta a "mobilnetet" és mennyire.

Silboy:

A Sony így írta le. Copy-paste.

[ Szerkesztve ]

(#634) Marci79 válasza Marci79 (#633) üzenetére


Marci79
aktív tag

Kicsúsztam az szerkesztési időből. :/

Az én D2303-asom 8226-os procival van. Akkor most? :F Elvileg nem ezzel kéne lennie.

(#635) bubus66 válasza Marci79 (#634) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Hol nézted a Procit?

Alapsáv verzió?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#636) Marci79 válasza bubus66 (#635) üzenetére


Marci79
aktív tag

Az Antutu írta ki. Az alapsáv egyezik a tiéddel.

[ Szerkesztve ]

(#637) Marci79 válasza Marci79 (#636) üzenetére


Marci79
aktív tag

(#638) Marci79 válasza Marci79 (#637) üzenetére


Marci79
aktív tag

(#639) bubus66 válasza Marci79 (#637) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem meg ezt írja ki.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#640) danee91 válasza Marci79 (#638) üzenetére


danee91
senior tag

A Qualcomm 8226 és 8926 szinte teljesen ugyanaz, csak a 8226 nem támogat natív LTE-t, csak maximum 21 Mbps-es HSPA-t.

A D2305 verzióban van 8226, ez a verzió nem is tud LTE-t (4G).

Az alapsáv verziónak higyj, ne az Antutu-nak.

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#641) Edi77 válasza Marci79 (#633) üzenetére


Edi77
őstag

Hívásszűrést nem lehet beállítani, én is kerestem. Itt is megerősített Bubus kolléga, hogy hívásblokkoló progit kell hozzá feltenni.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#642) knorbert15


knorbert15
csendes tag

Sziasztok! Telefonvásárlás előtt állok, és azt szeretném kérdezni, hogy akinek ilyen telefonja van, nincs gondja vele? Ezen és az SP-n gondolkoztam, de a dizájn ehhez köt, ár kb ugyanaz, amire használnám, netezés, Facebook, email, instagram, fotózni, néha játék, meg persze hívni, gondolom a processzorjaik közt ez a 0,5 GHZ sokat számit, de nem tudok dönteni. Mindkettő tetszik, de ez jobban tetszik. Igazábol karácsony környékén tervezem venni, és ha adigra lejebb menne az ára a Z1-nek kb 80 000 Ft-ra, akkor azt biztosan megvenném, de ha mégse e kettő közül választok.

Samsung Galaxy S7

(#643) Edi77 válasza knorbert15 (#642) üzenetére


Edi77
őstag

Szia! Semmi röccenés, egy FC sem volt eddig, nagyon gyors, nem pixeles. Nagyon jó vétel ez a kis telefon, bátran ajánlom.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#644) knorbert15 válasza Edi77 (#643) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Az FC mit jelent? Az arukereso.hu-n nézelődök, de nem tudom, hogy melyik bolt megbízható:S Valaki vett onnan már?

Samsung Galaxy S7

(#645) danee91 válasza knorbert15 (#644) üzenetére


danee91
senior tag

Az árukeresőn magán is kiírja a bolt alatt, hogy megbízható bolt, de ezek után is érdemes a vélemények közt olvasgatni, sok átverést olvastam én már ott(függetlenített telefon függetlenként eladása, ismeretlen származású telefonok, töltő meg doboz nélkül sufni garival)...Ami túl olcsó az mind feltűnő, hiába megbízható a bolt. Elvégre honnan a francból szereznék be ennyire olcsón, mikor még az osztrák és német webshopoknál is olcsóbbak?? mindegyiknél van vmi trükk, csak van amelyiknél később be is sz***pod, van ahol azért korrektebbek, és trükköznek, de úgy, hogy neked abból ne származzon később hátrányod.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#646) knorbert15 válasza danee91 (#645) üzenetére


knorbert15
csendes tag

Csak kérdés melyik az...:/

Samsung Galaxy S7

(#647) danee91 válasza knorbert15 (#646) üzenetére


danee91
senior tag

69 ezerért látok olyat, amire azt merem mondani 90%-ra, hogy eredeti gyári független.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#648) bubus66 válasza Marci79 (#637) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#649) Edi77 válasza knorbert15 (#644) üzenetére


Edi77
őstag

FC=Force Close

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#650) Marci79 válasza danee91 (#640) üzenetére


Marci79
aktív tag

Akkor aszerint 8926-os van benne?

bubus66:

Ez egyre érdekesebb! :D

Edi77:

Használsz ilyen appot? Ha igen, akkor melyiket és mered-e ajánlani?

(Még az adatforgalom naplózására kell valamit kerítenem. A gyári információ kevés.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.