Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) opr válasza BBéci (#550) üzenetére


opr
veterán

Fingom nincs, hogy hívják magyarul... Appmamager, feladatkezelő, app váltó, valami hasonló lehet így tippre. Az a bizbasz felület izély, ahol meg tudod nézni a futó programokat és váltani közöttük, vagy bezárni őket.
Ugye normál esetben droidon alul három gomb van: vissza valamelyik oldalon, menü/home középen, meg ez a harmadik a másik oldalon. Újabban három csík szokott lenni a jele, vagy négy kis négyzet.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#552) BBéci válasza opr (#551) üzenetére


BBéci
titán

Eleinte nekem is hiányzott, aztán pár hét használat után teljesen elfelejtettem, hogy valaha volt olyan. Ujjal fel lehet húzni, akkor megjelennek a korábban használt akalmazások, lehet lapozni, előhívni, törölni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#553) Bozek válasza opr (#549) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beállítások - Rendszer - Kézmozdulatok - Rendszernavigáció vagy Beállítások - Kisegítő lehetőségek - Rendszernavigáció. Válaszd a Háromgombos navigáció-t.

[ Szerkesztve ]

(#554) opr válasza Bozek (#553) üzenetére


opr
veterán

Isten vagy! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.