Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kexksz


kexksz
addikt

hat ettol meg a regieken lehet majd, szal nem teljes megoldas

(#2) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

csak én borulok ki a törés szó hallatán ? :DDD
amúgy ugyanaz lesz mint most psp-nél...(ta-88v3 felett nem lehet módosítani a NAND-et cfw-vel,csak ilyen hen gányok vannak rá)

edit: lehet módosítani csak akkor brick :DDD
edit2: aki warezmatyi most spejzoljon be új gépből :D

[ Szerkesztve ]

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#3) 4sal3


4sal3
tag

az ára sztem barátságos lesz, viszont nem tudnak mit csinálni, igazából a játékok árát kellene alacsonyabbá tenni. ugyanez a többieknél is.

(#5) BiP


BiP
nagyúr

Csak én vagyok ennyire műveletlen, hogy meg kellett néznem mi a fene is az a SKU?
Illetve a ps3 hírek fórumaiban bőszen használt CFW-n is jó sokat kellett gondolkodnom, mindenki csak rövidítve használja ezeket, bár ha már hír/cikk, egy zárójeles megjegyzés lehetne néha. Nem mindenki követi napi szinten ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#6) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

na erre kiváncsi leszek, sony megint alkot :D

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#7) h-yle válasza BiP (#5) üzenetére


h-yle
addikt

Akkor már: mi az a PS3?...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nagyon "cost cutting" minőségű lett a slim verzió, elég csúnya kívül-belül.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#10) idkfaiddqd válasza M@trixfan (#8) üzenetére


idkfaiddqd
tag

az tökmindegy,működjön sokáig az a lényeg :)

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#11) BiP válasza h-yle (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Aki benne van ezekben nap mint nap, annak ezek nem furcsák. Én pl. aki hetente elolvas 1-2 ps3-mal kapcsolatos hírt, nekem még új ez a zsargon. De mivel már mindenki rövidítve használja, senki nem írja le, hogy mi is az. De hát nem került semmibe utánanézni, csak furcsa volt, hogy már a cikkben is csak a rövidítés szerepel.
(mint pl. játékoknál is megy a WoW, Gow:HoS, stb stb., aztán ha nem vagyok fan, csak érdeklődő, nehéz kibogozni, melyikről is beszélnek :) )

(#12) h-yle válasza BiP (#11) üzenetére


h-yle
addikt

Jogos az észrevétel, miszerint sok a rövidítés, de minden hírben nem lehet elmagyarázni őket, és azért az SKU, meg a cfw bevett, nem csak PS3 kapcsán használt rövidítések. Nomeg mint írtad, google mindent vág. :))

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#13) kenwood3


kenwood3
őstag

Nem értem mit hitt a Sony , előbb utóbb várható volt , hogy vki úgy is feltöri a ps3-at . Én 1részt örülök de csak azért , mert ők annyira azt hangoztatták , hogy törhetetlen a ps3 és tévedtek !

Mi az az ekezet dragasag??

(#15) BiP válasza h-yle (#12) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem azért volt furcsa, mert jópár híren keresztül nem volt elmagyarázva, akár egy rövidítés szintjén, pont mert már bevett dolognak számít - főleg, aki ezekről hírez, annak tuti. Mobilcuccos meg konzolos körökben lehet, én viszont csak újabban találkoztam velük. De hát sajnos ez is csak egy ékes bizonyítéka, hogy el vagyok maradva vagy csak simán öregszem :)

(#16) SenorGrande válasza kenwood3 (#13) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Tudtommal a Sony sosem mondta, hangoztatta, hogy a PS3 törhetetlen. . .

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#23) kenwood3 válasza SenorGrande (#16) üzenetére


kenwood3
őstag

akkor lehet én emlékszem rosszul , de nekem vhogy ez rémlik

Mi az az ekezet dragasag??

(#32) Viktor77


Viktor77
titán

Töröltem az OFF hsz-eket (eddig a topic nagyobbik részét tették ki).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33) Thome válasza BiP (#5) üzenetére


Thome
addikt

Én pl még most sem tudom mi az az SKU (S... K... Unit?), és a CFW (C.... Firmware?) sem rémlik. De nem is nézek utána, mert belefért volna a rövidítés után zárójelben odaírni a teljes nevét.

(#34) BiP válasza Thome (#33) üzenetére


BiP
nagyúr

SKU-stock keeping unit. Magyarul jópár mondat kellene az elmagyarázásához, ezért furcsa nekem, ahogy a cikkben használják, mintha a modellnév része lenne (pl. félreértelmezésből ??).
CFW-gondolom custom firmware

[ Szerkesztve ]

(#35) MrTwister válasza BiP (#34) üzenetére


MrTwister
őstag

SKU alaplap oszt cső :D CFW pedig az amit írtál! :))

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.